@Tetravis89: Robiłem w Olimpiusie, jestem zadowolony, choc na - fakt ze glownie ustawiaja w oparciu o kamery i komputer. Podobalo mi sie ze w cenie serwis roweru i nie namawiali do lupna niczego. A sama robota wyszla im dobrze, problemy podczas jazdy ustały :)
  • Odpowiedz
@BrokenReed: fajnie wyłożone, całkiem przyjemnie się słuchało... na 150% prędkości ;)

protip 1: na mirko możesz wklejać filmiki tam gdzie jest ikonka aparatu - będą się pojawiać pod postem, łatwe do odtworzenia.
protip 2: zrób sobie jakiś szablon miniaturek na yt, najlepiej takim fontem jak logo i się go trzymaj. Podpatrz czego używają duże kanały i rób to samo, jest czytelne i zawsze wiadomo, że to ten kanał a nie
  • Odpowiedz
@Turysta10: W lesie raczej nie trafisz na patrol policji.
Ja to oczywiście mam pecha i jak tylko wyjechałem z trójmiejskiego parku to oczywiście wprost na radiowóz (a pan to bez ochrony twarzy? zarażać innych? tak nieodpowiedzialnie?) W kieszeni miałem twarzozakrywacz, więc założyłem, skończyło się na pouczeniu...
  • Odpowiedz
@DJBUHHH: raczej tak. kross ten model ramy miał już wiele lat - zobacz samo umiejscowienie tylnego hamulca na zewnątrz małego trójkąta. W kellys masz dodatkowo zwężaną główkę ramy - w razie gdyby kiedyś trzeba było zmienić widelec, to będziesz miał większy wybór.
Patrzyłem jeszcze w tym sklepie meridy - wyższe modele byłyby ok
  • Odpowiedz
Witam, szukam roweru dla mamy, najlepiej do max 2k. Na które zwrócić uwagę? Widzę dużo Rometów na Decathlonie i sporo krossów. Czy kupię coś sensownego w tych pieniądzach?
#rower #rowery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, zaczyna się sezon: jaka łapkę rowerowa na tył polecacie do 50zł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rower #rowery #szosa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dymel: ja mam praktycznie nowe rowerki, jeden bez prsejieguz drugi jakieś 600, więc kasety sobie odpuściłem, ale łańcuchy w zapasie xD
  • Odpowiedz
Gdzie teraz kupię w Europie/Polsce łańcuch do kasety 11 rzędowej KMC/Shimano w normalnej cenie? Na Allegro za 120 zł. Wiem, że teraz jest ciężko z częściami, ale może jest jakiś sklep, gdzie są normalne ceny i opłaca się zamówić do Polski.
#rowery #szosa #rower #lancuch
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BrokenReed: sporo zależy od rodzaju roweru też, mtb full to potencjalnie największe problemy bo są 2 amortyzatory, których serwis jest kosztowny, i bardzo często są dobite, bo przez właściciela nie były serwisowane.
Przy sztywniakach te elementy odpadają i jest już mniej potencjalnych kosztów.
  • Odpowiedz
Jaki #rower cross taki do 1,2k? Wiadomo, nie żaden Kross, tylko Lazaro czy Vellberg albo coś innego na dobrych podzespołach.

#rowery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Błoto już prawie zniknęło, a więc czas na wybór nowych opon. Czy ktoś z was jeździ na CONTINENTAL Grand Prix 4-Season w gravelu? Chętnie posłucham za i przeciw. Jeżdżę głównie po asfalcie i ubitych leśnych ścieżkach oraz szutrach z naciskiem na asfalt, dlatego zależy mi na lekkich oponach o niskich oporach toczenia.

Raczej 700x32c choć zastanawiam się także nad 28c...

W tej chwili biorę pod uwagę dwie opony:

-
t.....o - Błoto już prawie zniknęło, a więc czas na wybór nowych opon. Czy ktoś z was...

źródło: comment_1616606028iuA1ZUlInoELhsB3gdfD2T.jpg

Pobierz

Jakie oponki do gravela w tym sezonie?

  • CONTINENTAL Grand Prix 4-Season 36.0% (9)
  • Panaracer GravelKing slick 44.0% (11)
  • Semi slick 4.0% (1)
  • Inna 16.0% (4)

Oddanych głosów: 25

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@widmo82: no to już sprawdzam, tylko mam 21700... zaraz dam znać czy gaśnie. Raz tylko testowałem po zakupie, a tak to nie uzywam tego trybu. Testuje się juz :)
  • Odpowiedz
Cześć,
Jaki rower mtb kupilibyście w budżecie 2500-3000 pln? Wolałbym, żeby była to kwota zbliżona bardziej do 2.5k niż 3k.
Koniecznie na raty! Mój wzrost to 180 cm waga 78kg. Myślałem nad cube aim race 29. Rower będzie służył do jazdy po asfalcie i singletrackach.
#rowery #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiasz się nad nowym rowerem? I może słyszałeś o gravelu, ale nie wiesz czy to dla Ciebie?

Udało mi się zebrać kilka przemyśleń na temat tego segmentu:
Co myślę o gravelu po roku użytkowania?

Dodatkowo na grupie Gravel Bike Poland jest mój post z 40+ komentarzami użytkowników, którzy mają/mieli taki rower, więc zachęcam do zapoznania się przed zakupem :)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Im_from_alaska:

jako uniwersalny rower do zastosowań, które wymienileś czyli raz szosa, raz las, do tego dojazdy do pracy, taki rower jest bez sensu i zwykła szosa gdzie wejdzie grubsza opona będzie lepsza - tańsza, szybsza, lżejsza. szczególnie, że za 10k można mieć rower, który waży trochę ponad 8kg, a nie prawie 10kg

Wszystko się da i co kto lubi, ale latanie 8kg szosą po w lesie, nawet z grubszą oponą
  • Odpowiedz
Jakie oponki polecacie do jazdy ścieżkowcem po singiel trackach do których często trzeba jednak dojechać utwardzonymi pożarówkami a nawet asfaltem? Potrzebuje dobrać opony 29" (obręcz 29mm) w których będą wkładki https://www.rimpactmtb.com + mleko. Myślałem o jakiejś oponie od Maxxisa 2.4 na przodzie i 2.3x na tyle. Waham się czy to ma być opona z oplotem 60 czy 120. Budżet ok 200-250zł

#rower #rowery #mtb #enduro
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam #rower dla taty, żaden PRO, od czasu do czasu rekreacyjna przejażdżka do pracy albo dla rozruszania kości. Głównie po asfaltowych dróżkach, czasem pewnie jakaś polna ścieżka się trafi. Da radę coś do 1500 zł znaleźć? Nie zależy mi na cudach, bo nie wiem czy tato będzie go używał, czy 2 razy śmignie i dość ;-) Szukam po allegro, decathlonie, ale jest tego cała masa a ja kompletny nemo z
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To myślę ze miejski będzie pasował do jego preferencji, ewentualnie trekkingowy jak wozi ze soba jakis bagaz i chciał by go gdzieś umieścić.
  • Odpowiedz