Kto mi wytłumaczy jak działa czarna lista na wykopie? Jak kogoś dodam to on mnie już nie widzi ? Ani moich postów czy odpowiedzi ? #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@royal_princess: ty nie widzisz jego wpisów a on w twoich nie może pisać
Dlaczego Polacy po 40 mają tak zaniedbane uzębienie? Rzadko kiedy widzę osobę 40+ która ma proste i pełne uzębienie.
#zdrowie #wykop40plus #pytaniedoeksperta
#zdrowie #wykop40plus #pytaniedoeksperta
@Przegrywultimate: bo ich rodzice nie sprzedawali nerki dla medycyny estetycznej a 40 latkowie szybko sie żenili wiec po co im zeby jak juz maja dzieci?
@Przegrywultimate: bo stomatologia jest droga. ¯\(ツ)/¯
Przypuśćmy, że kolega kolegi chciałby sobie zabrać kilka blantów z Teneryfy na La Palmę gdyż na La Palmie nie ma klubów konopnych. I teraz pytanie, jak wygląda kontrola na promie w Los Cristianos? Można sobie tak na prom zabrać trochę, czy nie za bardzo? W sumie wiem, że nie można niby wynosić nic poza kluby konopne, ale wszyscy to robią.
#wyspykanaryjskie #wykopjointclub #pytaniedoeksperta #podrozujzwykopem
#wyspykanaryjskie #wykopjointclub #pytaniedoeksperta #podrozujzwykopem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@sokool: nie wiem właśnie i też czasu nie ma na latanie za tym, bo jest taki plan, że od razu z promu na szlak gr131. A na Teneryfie akurat będzie czas na spokojne zakupy.
#komputery #pcmasterrace #informatyka #laptopy #pytanie #pytaniedoeksperta #gry #szukamlaptopa #lenovo #elektronika
Mirki, w co lepiej zainwestować? W nowy sprzęt, który był pokazany na CES 2025:
Lenovo LOQ – AMD Ryzen 7 250 / NVIDIA GeForce RTX 5060 (TGP 100W), 15,6″ FHD (1920×1080) IPS, 144 Hz, ~300 nitów, 100% sRGB, 1× USB-C (PD 65–100
Mirki, w co lepiej zainwestować? W nowy sprzęt, który był pokazany na CES 2025:
Lenovo LOQ – AMD Ryzen 7 250 / NVIDIA GeForce RTX 5060 (TGP 100W), 15,6″ FHD (1920×1080) IPS, 144 Hz, ~300 nitów, 100% sRGB, 1× USB-C (PD 65–100
źródło: 1d83fb8bb2d4f640ec6435a1a84308e6e651f09374743fbf3328836242cf9a10
Pobierz@120_Dni_Sodomy: Sprawdziłem i jest tak jak piszą - to zmieniona nazwa już istniejącego modelu z serii 8000U (wskazuje nawet na to integra, czyli Radeon 780m wsadzana do serii 8000U, zamiast Radeon 8060s wsadzana do najnowszych AI Max). Generalnie procesor w lapku z dedykowanym GPU to sprawa drugorzędna (jak masz duży narzut na procesor to nie bierzesz laptopów, tylko stacje robocze i nie 8 rdzeniowe, tylko takie co mają przynajmniej 16
@120_Dni_Sodomy: Szukaj na Pepperze cokolwiek z procesorem Ryzen 8845HS bez karty graficznej dedykowanej, jeśli zależy ci na mniejszej cenie. Ma właśnie grafikę 780M.
Innych procesorów jakichbym szukał, to "8745HS" oraz "7840HS"
Tych haseł wyszukiwałbym na Pepperze.
Innych procesorów jakichbym szukał, to "8745HS" oraz "7840HS"
Tych haseł wyszukiwałbym na Pepperze.
Da radę wziąć kredyt hipoteczny na ok 450k z wkładem własnym ok. 70k ?
#nieruchomosci #pytaniedoeksperta #banki #kredythipoteczny
#nieruchomosci #pytaniedoeksperta #banki #kredythipoteczny
jak za mała kwota skoro "zastawiam" mieszkanie o wartości co najmniej 900k ?
@Wykopek_Jeden: gdybyś brał kredyt 900k to tak, a przy kredycie 70k nie każdy bank chce się bawić w formalności (kredyt hipoteczny ma dużo formalności w porównaniu do gotówkowego), załączyłem link do artykułu w poprzednim komentarzu i bywają banki co dają kredyty hipoteczne mniejsze niz 100k.
@marcpol: wydaje mi się, że sytuacja wygląda tak, że ja mam 50% udziałów i współwłaściciel ma 50% udziałów. No i chce mu teraz spłacić te 50% udziałów poprzez kredyt hipoteczny (po czym zostanę jedynym właścicielem). I teraz moje pytanie czy tak to działa i czy jest to możliwe?
@Wykopek_Jeden: Tak, bez problemów. Będzie to kredyt hipoteczny na zakup udziałów w nieruchomości. Jeśli nieruchomość jest warta 900 000 zł,
Pytanko do ludzi, którzy regularnie udostępniają internet LTE z iphona na laptopa. Czy można w iPhonie ustawić taką procedurę, że gdy rozpocznie się ładowanie to włącza się router w telefonie i wyłącza się po kilku minutach od rozłączenia się ostatniego urządzenia używającego dostępu do internetu? I czy działa to stabilnie?
Czy na takim połączeniu telefonu z laptopem działa wifi Mouse? Czyli touchpad na telefonie.
Drugie pytanie czy blokowanie reklam w jakiejkolwiek przegladarce www działa
Czy na takim połączeniu telefonu z laptopem działa wifi Mouse? Czyli touchpad na telefonie.
Drugie pytanie czy blokowanie reklam w jakiejkolwiek przegladarce www działa
- 1
Mirki, tak tylko z ciekawości ile płacicie obecnie za ogrzewanie mieszkania i podgrzanie wody do spółdzielni za metr?
Mieszkam w starszym, ale zmodernizowanym, ocieplonym bloku i mam ból d00py o to ile muszę płacić co miesiąc i to jak co rok lub częściej wysyłają pismo z kolejnymi podwyżkami - a to minimalna, a to podgrzanie wody, a to podatki, ogrzewanie i jeszcze brakuje tam opłaty za tańczącą k---ę na stole w biurze
Mieszkam w starszym, ale zmodernizowanym, ocieplonym bloku i mam ból d00py o to ile muszę płacić co miesiąc i to jak co rok lub częściej wysyłają pismo z kolejnymi podwyżkami - a to minimalna, a to podgrzanie wody, a to podatki, ogrzewanie i jeszcze brakuje tam opłaty za tańczącą k---ę na stole w biurze
@Karl_Cotlet masz mieszkanie 200m?
@rajman: Trochę źle napisałem - chodzi o podgrzanie wody, a nie ciepłą wodę. Płacę normalnie za zimną, która podgrzewana jest gazem.
- 0
Podkoszulek pod koszulę - tak czy nie?
Chce ubrać biała koszule bez marynarki i zorientowałem się, że odznaczają mi się na niej dość wyraźnie... sutki. Kupiłem jakiś tani podkoszulek w markecie, ale jego szwy odznaczają się wcale nie słabiej.
Czy to wygląda bardzo źle, czy to normalne, że podkoszulek ze względu na grube brzegi widać i nie powinno się tego rozpatrywać jako wpadki?
Zdjęcie
Chce ubrać biała koszule bez marynarki i zorientowałem się, że odznaczają mi się na niej dość wyraźnie... sutki. Kupiłem jakiś tani podkoszulek w markecie, ale jego szwy odznaczają się wcale nie słabiej.
Czy to wygląda bardzo źle, czy to normalne, że podkoszulek ze względu na grube brzegi widać i nie powinno się tego rozpatrywać jako wpadki?
Zdjęcie
źródło: 2797
Pobierz@Shatter: Po 1, wygląda to nieestetycznie. Po 2, białe pod białym zawsze będzie widać (bez względu na grubość szwów), dlatego jak chcesz nosić podkoszulek to najlepiej kupić taki w kolorze cielistym, którego wcale nie widać.
@Ekrad: Nie będzie zawsze widać. Pod koszulą z czegoś grubszego niż typowa popelina niekoniecznie.
@SkullStaff: wersja walijska
- 0
@202492: zapach ok, parametry wody z kranu
- 12
Nie wiem czy mirki widziały https://www.youtube.com/watch?v=fGAJYDHC8qw
I tak się zastanawiam bo w sumie nie wiem, pomijam brak prawka i że nawalony jak szpadel - ale brak OC, rozwala przynajmniej 3 auta i kto tym kierowcą pokryje straty? Rozumiem UFG i potem oni regresem ścigają gagatka?
#samochody #ubezpieczenia #pytaniedoeksperta
I tak się zastanawiam bo w sumie nie wiem, pomijam brak prawka i że nawalony jak szpadel - ale brak OC, rozwala przynajmniej 3 auta i kto tym kierowcą pokryje straty? Rozumiem UFG i potem oni regresem ścigają gagatka?
#samochody #ubezpieczenia #pytaniedoeksperta

- 8
Właśnie obejrzałem filmik z kanału 'Nie wiem ale się dowiem" o Grzegorzu Braunie.
Z ciekawości chciałem zobaczyć jakie są komentarze.
Spójrzcie jak wiele nicków z topowych komentarzy ma końcówki czterocyfrowe.
Wiele z tych kont pierwsze swoje komentarze dodało właśnie do tego filmiku.
https://www.youtube.com/watch?v=CCZjmLF6IGM&list=WL&index=4
Z ciekawości chciałem zobaczyć jakie są komentarze.
Spójrzcie jak wiele nicków z topowych komentarzy ma końcówki czterocyfrowe.
Wiele z tych kont pierwsze swoje komentarze dodało właśnie do tego filmiku.
https://www.youtube.com/watch?v=CCZjmLF6IGM&list=WL&index=4

- 0
@EpicElion: dziena bratku
- 1
Właśnie zauważyłem, bo nawet nie ogarnąłem, że nie zapłaciłem tylko zamówiłem z #zalandolounge paczkę za porbraniem do paczkomatu i tak się zastanawiam czy w takim razie kurier mi ją do domu dostarczy i będe musiał zapłacić mu czy mi anulują? Może da się jakoś tam u nich przez czat załatwić zmianę metodę płatności na blika czy inną kartę?
Nie chcę anulować, bo mojego rozmiaru już nie ma XD
#inpost
Nie chcę anulować, bo mojego rozmiaru już nie ma XD
#inpost
@sked: do paczkomatu można brać za pobraniem, już z 10 lat temu odbierałem
- 2
@darek-jg: @Cody_Rhodes serio? XDD szczerze mówiąc nie wiedziałem, zawsze robiłem wszystko przez apkę, więc jak coś odsyłałem to już miałem opłacony, gotowy kod do skanu i tak dalej, ale skoro tak to w sumie spoko
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ciemny_bezmiar możesz kupić klimatyzator z jednostką zewnętrzną
@ciemny_bezmiar ale są takie przenośne…
źródło: acs1pro_new_3
Pobierz- 0
ChatGPT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bing Image Create
Stable Diffusion
Bing Image Create
Stable Diffusion
@Adom007: Canva, Grok.
pytanie o muszle klozetową #pytaniedoeksperta
ciekawe
- zamykam klape po szczaniu czy sraniu 55.2% (16)
- zawsze mam otwarta klape w sraczu 44.8% (13)
#mezczyzni #pytaniedoeksperta #niebieskiepaski
kur@#$ mam dość golenia się zwykłą maszynką i pianką.
Jakie polecacie maszynki elektryczne?
budżet 500-700 PLN
kur@#$ mam dość golenia się zwykłą maszynką i pianką.
Jakie polecacie maszynki elektryczne?
budżet 500-700 PLN
- 0
@Catmmando: tak, taki zarost 2-3 dniowy bo nie golę się codziennie


































#pytaniedoeksperta
Dlaczego jest rubryka wzrost, a nie ma jakże ważnej zmiennej, jaką jest waga? 😁