Przyznam, że mając 27 lvl, dopiero teraz dowiedziałem się, że promieniowanie ze słońca odpowiada za blisko 80% widocznych oznak starzenia i stosowanie SPF powinno być codzienną rutyną niezależną od pory roku i od tego czy się będzie wychodzić z domu.
Dotychczas myślałem, że taki SPF to się używa, żeby się nie "spalić", by nie piekło i nie wyglądać jak ugotowany




























#problemy #gownowpis #opalanie #wakacje #przygodylucy