Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Secla
Secla

Secla

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10988
  • Znaleziska 233
  • Mikroblog 10755
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 19
Secla
Secla
Secla 17 min temu
  • 1
Ten siwy grzyb prędzej wpuści drugiego bramkarza na skrzydło niż Endricka do pierwszego składu xD. Endrick jest 10x lepszy od tego Rayna, co on chce od Bobbiego. #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 19:20:08
  • 0
Co to kurła ma być xDDDD Nagle mi wszystko tak zdrożało, w koszuku że szok. Pogrzało ich kompletnie. #aliexpress #zakupyzchin
Secla - Co to kurła ma być xDDDD Nagle mi wszystko tak zdrożało, w koszuku że szok. P...

źródło: xDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla
Autor
przedwczoraj, 19:28:26 via Wykop
  • 0
@sberatel: @sylwek2k przy produktach od globalnych dostawców pokazuje mi dodatkowe cło, a normlanie to po prostu towar już na sklepie wisi 2x drożej xD
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla
Autor
2 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 1
@HumanBeing: no ja dosłownie przeglądałem oferty, wybrałem najtańszą, ale jeszcze przełączyłem na drugą/trzecią stronę zobaczyć po ile inni sprzedają i myśle, jezu jak drogo, dobra biore tamto. Wchodze w koszyk, a tam cena x2
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla wczoraj, 18:48:14
  • 6
Leoa, Ljon, może Lajon albo Leon? #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
wczoraj, 18:49:08 via Android
  • 2
@Secla: może Lays
  • Odpowiedz
majk_z_tenesi
majk_z_tenesi
wczoraj, 18:49:11 via Wykop
  • 0
@Secla: tak
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla wczoraj, 18:30:54
  • 3
Borek to rozponać max Pepe potrafi xDDD #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BlackWarrior
BlackWarrior
wczoraj, 18:35:36 via Wykop
  • 0
@Secla: Xddd tak jest
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla wczoraj, 18:22:51
  • 2
CR7 jak ich wydymał xD truchcik i potem max speed #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 23:45:28
  • 2
nie siadaj na piłke, bo jajo zrobisz!!! #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 23:40:08
  • 1
xD Powodzenia w graniu na wodzie #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 22:17:12
  • 6
Czy to taki problem zrobić stadion z zamykanym dachem? #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12
przedwczoraj, 22:21:47 via Android
  • 2
@Secla: teraz to każdy mądry. A skąd mogli wiedzieć że akurat będzie padać jak będą grali? Panie taki dach to są drogie rzeczy.
  • Odpowiedz
japaapa
japaapa
przedwczoraj, 22:22:31 via Wykop
  • 1
@Secla: to żaden problem. Według kontraktu, które podpisało każde miasto gospodarz fifa może sobie zarządać postawienia kopuły na stadionem https://www.nytimes.com/athletic/7318897/2026/06/08/world-cup-chicago-mayor-rahm-emanuel-2026/
japaapa - @Secla: to żaden problem. Według kontraktu, które podpisało każde miasto go...

źródło: 1000066122

Pobierz
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
przedwczoraj, 21:40:14
  • 1
Ani Francja ani Argentyna nie wygra tego mundialu nie da się wygrać jednym zawodnikiem przecież tam musi być niezły dym w szatni piłkarze z takim ego są obrażeni że tylko Mbappe i messi strzelają i zobaczycie że daleko nie zajdą te zespoły przez to że wszystko kręci się wokół jednego zawodnika
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 21:42:11 via Wykop
  • 0
@lubiesikacdozlewu: Mbappe, Dembele, Olise, jeden zawodnik?
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 21:39:19
  • 1
szybsza murawa xDD #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
przedwczoraj, 21:39:54 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 21:14:50
  • 3
ale zayebał #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 21:00:07
  • 2
skubańcy mają ZIdane'a xDDDD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 20:59:12
  • 0
Kutarson na varze #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 17:40:43
  • 1
Obrona Austrii parodia #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 17:33:30
  • 9
To ile już Argentyna wygrywa? 3:0 4:0? Przecież Borek mówi ciągle o 100% okazjach #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 17:25:51
  • 4
co to kurła było xDD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 17:20:26
  • 1
Karzełek upada poraz drugi #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcelus
marcelus
przedwczoraj, 17:09:22
  • 2
kurdupel nie trafi #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 17:10:16 via Wykop
  • 0
@marcelus: brawo
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 17:09:47
  • 1
Sressi xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla przedwczoraj, 17:08:28
  • 0
penalti xDD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.01.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking