Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Pytanie do użytkowników #applewatch.
Czy nakleiliście na swoje sprzęty jakąś folijke / szkło hartowane? Słyszałem, że wersja aluminiowa bardzo się rysuje.
Dzisiaj kupuje swoje pierwsze japko na rękę i zastanawiam się, co byłoby najlepsze aby to zabezpieczyć.
Słyszałem, że case'y/etui rysują sprzęt + raczej nie chciałbym go obudowywać. Zastanawiam się nad szkłem.
Sprawdza się to? Czy niewarte zakładania? #applewatch #apple #smartwatch #pytanie
Czy nakleiliście na swoje sprzęty jakąś folijke / szkło hartowane? Słyszałem, że wersja aluminiowa bardzo się rysuje.
Dzisiaj kupuje swoje pierwsze japko na rękę i zastanawiam się, co byłoby najlepsze aby to zabezpieczyć.
Słyszałem, że case'y/etui rysują sprzęt + raczej nie chciałbym go obudowywać. Zastanawiam się nad szkłem.
Sprawdza się to? Czy niewarte zakładania? #applewatch #apple #smartwatch #pytanie
źródło: image
Pobierz@Yakooo: podobno w tym czarnym jak zetrze się jakaś warstwa ochronna na spodzie to może się zacząć utleniać co skutkuje nieładnymi plamkami
źródło: apple-watch-series-10-paint-chipping-v0-szjk7nm319ce1
Pobierz@Yakooo: nic nie kleję, to nie kosztuje 20k, przecież i tak po 5-6 latach używania tego nie opchniesz za majątek.
- 0
Pojawiła mi się w reklamach oferta najmu długoterminowego i z ciekawości przejrzałem ofertę.
Po pierwsze, myślałem że to jest tańsze ale nie o tym tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaciekawiły mnie oferty poleasingowe aut np. dwuletnich z przebiegiem 150k (!)
Niby na stronie chwalą się, że tylko płacisz ratę i masz na wszystko wywalone ale w takim razie co ze wszystkimi awariami, które na 100 proc się wydarzą podczas trwania wynajmu takiego
Po pierwsze, myślałem że to jest tańsze ale nie o tym tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaciekawiły mnie oferty poleasingowe aut np. dwuletnich z przebiegiem 150k (!)
Niby na stronie chwalą się, że tylko płacisz ratę i masz na wszystko wywalone ale w takim razie co ze wszystkimi awariami, które na 100 proc się wydarzą podczas trwania wynajmu takiego
źródło: image
Pobierz- 2
To z takim podejściem zostaniesz w------y, aż zahuczy xD
@JudzinStouner: jprd czy ty czytasz ze zrozumieniem co komentujesz? Bo z każdym wpisem utrwalam się w przekonaniu, że nie.
Nie planuje brać auta na wypożyczenie, jakbym nawet o tym myślał to nie o takim z przebiegiem 150k, dobrze sobie zdaje sprawę, że firmy jak mogą naciągają ludzi i jest masa klauzul w umowie. Ale ponowie - PYTAM z CIEKAWOŚCI jak są
- 1
chyba oglądasz mleasing. Masz tylko opłacone okresowe serwisy czyli filtry, płyny. Comfort dodaje jeszcze klocki, tarcze. Usterki musisz robić na własny koszt w ASO lub w sieciach partnerskich.
@memory: Dzięki, o to mi właśnie chodziło. No to branie na wynajem auta z przebiegiem 150k to proszenie się o niezłe problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytasz prosto i myślisz, że odpowiedź jest tak samo prosta.
@JudzinStouner
Czy chciałbyś odwiedzić Koreę Północną?
- tak 53.7% (29)
- nie 46.3% (25)
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
Mirki,
mam obecnie ubezpieczenie na życie dla siebie (32 lata) i dwójki dzieci (1 rok i 3 lata).
Ubezpieczenie jest w Allianz (pierwotnie Aviva) i płacę łącznie 1700 zł miesięcznie składki. Są tam elementy, z których i tak planuję zrezygnować (przykładowo pakiet leczenie za granicą), ale zastanawiam się również nad zmiana dostawcy ubezpieczenia. Orientujecie się czy ma to sens i czy różnice między ubezpieczycielami są na tyle znaczące żeby się w to
mam obecnie ubezpieczenie na życie dla siebie (32 lata) i dwójki dzieci (1 rok i 3 lata).
Ubezpieczenie jest w Allianz (pierwotnie Aviva) i płacę łącznie 1700 zł miesięcznie składki. Są tam elementy, z których i tak planuję zrezygnować (przykładowo pakiet leczenie za granicą), ale zastanawiam się również nad zmiana dostawcy ubezpieczenia. Orientujecie się czy ma to sens i czy różnice między ubezpieczycielami są na tyle znaczące żeby się w to
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@midnightwanderer: Wybrałbym opcję drugą;)
konto usunięte via Wykop
- 0
@Marian_Pe: Lepiej dostać mimo wszystko typu bogata ciotka z Ameryki i spadek po latach;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LateBloomer_: nie pal tego, to syf po którym ci nie jest git. Lepiej jak już to zwykłego bucha zapal
Komentarz usunięty przez moderatora
Będę jutro przejedźał przed Drezdenko. To pomyślalem że wpadnę do Pan z Lombardu i się pokaże przed kamerą i przy okazji sprzedam iPhone 14 Plus. Ile dostanę za niego jak ma trochę uszkodze szkło hartowane i usmolony ekran w palcach ? #panzlombardu #polska #pytanie
źródło: 1000002610
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 13
@midnightwanderer w lombardzie dadzą Ci zaniżona cenę i to sporo.. już lepiej wystaw go na olx albo jakiejś grupce na fejsie
@midnightwanderer: on da Ci z 500 zł za niego, a sam go za 2000 będzie próbował wypchnąć.
konto usunięte via Wykop
- 0
@AlexBrown: nie znam tego zapachu;)
@Turysta10: większość sim na kartę ma rwk, niektóre nawet dwa lata
@Turysta10:
Przenies do plusa do taryfy prosto na karte gdzie po zasileniu kwota 5zl masz 3 lata przychodzacych. Tak by wynikalo z regulaminu, nie sprawdzalem tego.
https://api.plus.pl/jcr/files/file/adp/files/regulations_lp/plus/regulaminy_i_cenniki/2022-03-03_cenniki_i_rsut/38_6_C_Pre_01.03.2022_Cennik_TaryfyProstonaKart.pdf
Przenies do plusa do taryfy prosto na karte gdzie po zasileniu kwota 5zl masz 3 lata przychodzacych. Tak by wynikalo z regulaminu, nie sprawdzalem tego.
https://api.plus.pl/jcr/files/file/adp/files/regulations_lp/plus/regulaminy_i_cenniki/2022-03-03_cenniki_i_rsut/38_6_C_Pre_01.03.2022_Cennik_TaryfyProstonaKart.pdf
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CzyWszystkoJestJuzZajete: Nowe znowu straci na wartości szybciej niż twoje używane. Pod względem minimalizacji straty najlepsze będzie po kolei:
1. kupno starszego w tej samej cenie (pewnie ciekawszego).
2. kupno delikatnie nowszego droższego/ciekawszego.
3. kupno nowszego lub nowego to najmniej sensowna opcja.
1. kupno starszego w tej samej cenie (pewnie ciekawszego).
2. kupno delikatnie nowszego droższego/ciekawszego.
3. kupno nowszego lub nowego to najmniej sensowna opcja.
konto usunięte via Wykop
- 0
@CzyWszystkoJestJuzZajete: Nigdy z nowszego auta na starsze. Zostaw te co masz
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Sylwiusz89: ja tak jak @tomwick55: napisał, nie będę walczył za Tuska, Kaczyńskiego i Kasię Cichopek.
@Sylwiusz89 ciebie już na szczęście zweryfikowała moderacja obrzydliwcu a w realu i tak możesz powalczyć ale conajwyżej z kacem jak zwykle 😁🫡
A to nie można gościa z tej działki po prostu wywłaszczyć?
#pytanie #pytaniedoeksperta #afera #antykapitalizm
#pytanie #pytaniedoeksperta #afera #antykapitalizm
@Marks_Mial_Racje: Heheh. Zwyklego jasia mozna wywlaszczyc :D
- 0
źródło: temp_file1327312161933516657
Pobierz@Bunch: To służy wyłącznie przystosowaniu pada pod granie w bijatyki.
- 0
@Jednorenki_Bandyta: W jaki sposób?
#muzykaelektroniczna polecacie jakiś keyboard dla początkującego? Koniecznie z możliwością podłączenia do PC. Budżet elastyczny. Wolałbym do 500 zł, ale jak jest coś za co warto przebić próg, to wezmę.
#muzyka #instrumenty #pytanie #hobby
#muzyka #instrumenty #pytanie #hobby

























#zacma #zdrowie #pytanie