Pytanie do użytkowników #applewatch.

Czy nakleiliście na swoje sprzęty jakąś folijke / szkło hartowane? Słyszałem, że wersja aluminiowa bardzo się rysuje.
Dzisiaj kupuje swoje pierwsze japko na rękę i zastanawiam się, co byłoby najlepsze aby to zabezpieczyć.

Słyszałem, że case'y/etui rysują sprzęt + raczej nie chciałbym go obudowywać. Zastanawiam się nad szkłem.
Sprawdza się to? Czy niewarte zakładania? #applewatch #apple #smartwatch #pytanie
Yakooo - Pytanie do użytkowników #applewatch.

Czy nakleiliście na swoje sprzęty jaką...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pojawiła mi się w reklamach oferta najmu długoterminowego i z ciekawości przejrzałem ofertę.
Po pierwsze, myślałem że to jest tańsze ale nie o tym tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaciekawiły mnie oferty poleasingowe aut np. dwuletnich z przebiegiem 150k (!)
Niby na stronie chwalą się, że tylko płacisz ratę i masz na wszystko wywalone ale w takim razie co ze wszystkimi awariami, które na 100 proc się wydarzą podczas trwania wynajmu takiego
ATAT-2 - Pojawiła mi się w reklamach oferta najmu długoterminowego i z ciekawości prz...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
To z takim podejściem zostaniesz w------y, aż zahuczy xD


@JudzinStouner: jprd czy ty czytasz ze zrozumieniem co komentujesz? Bo z każdym wpisem utrwalam się w przekonaniu, że nie.
Nie planuje brać auta na wypożyczenie, jakbym nawet o tym myślał to nie o takim z przebiegiem 150k, dobrze sobie zdaje sprawę, że firmy jak mogą naciągają ludzi i jest masa klauzul w umowie. Ale ponowie - PYTAM z CIEKAWOŚCI jak są
  • Odpowiedz
  • 1
chyba oglądasz mleasing. Masz tylko opłacone okresowe serwisy czyli filtry, płyny. Comfort dodaje jeszcze klocki, tarcze. Usterki musisz robić na własny koszt w ASO lub w sieciach partnerskich.


@memory: Dzięki, o to mi właśnie chodziło. No to branie na wynajem auta z przebiegiem 150k to proszenie się o niezłe problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytasz prosto i myślisz, że odpowiedź jest tak samo prosta.


@JudzinStouner
  • Odpowiedz
Mirki,
mam obecnie ubezpieczenie na życie dla siebie (32 lata) i dwójki dzieci (1 rok i 3 lata).
Ubezpieczenie jest w Allianz (pierwotnie Aviva) i płacę łącznie 1700 zł miesięcznie składki. Są tam elementy, z których i tak planuję zrezygnować (przykładowo pakiet leczenie za granicą), ale zastanawiam się również nad zmiana dostawcy ubezpieczenia. Orientujecie się czy ma to sens i czy różnice między ubezpieczycielami są na tyle znaczące żeby się w to
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#esim pod #iot

Szukam najtańszego #sim lub ESIM do odbierania SMS. Będę używał tego pod #smarthome więc będzie mi pewnie przychodził 1 SMS na 3 miesiące.
Nie planuje dzwonić z tego numeru. Co polecicie?

Wydaje mi się, że jakaś oferta na kartę powinna się znaleźć.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzyWszystkoJestJuzZajete: Nowe znowu straci na wartości szybciej niż twoje używane. Pod względem minimalizacji straty najlepsze będzie po kolei:
1. kupno starszego w tej samej cenie (pewnie ciekawszego).
2. kupno delikatnie nowszego droższego/ciekawszego.
3. kupno nowszego lub nowego to najmniej sensowna opcja.
  • Odpowiedz