Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
@Hissis: kto pyta nie dotyka
- 1
@Soothsayer: ja nie mówiłem, że nie planuję wrócić tam gdzie byłem już.
z fartem
z fartem
Gdybyś miał zostać skazany / skazana na śmierć i mógł wybrać metodę egzekucji, co byś wybrał?
#ankieta #pytaniedoeksperta #pytanie #rozkminy #przemyslenia #smierc #ciekawostki
#ankieta #pytaniedoeksperta #pytanie #rozkminy #przemyslenia #smierc #ciekawostki
Jak wyżej
- Powieszenie 1.6% (1)
- Rozstrzelanie pod ścianą 9.4% (6)
- Gilotyna 21.9% (14)
- Krzesło elektryczne 3.1% (2)
- Śmiertelny zastrzyk 45.3% (29)
- Strzał w głowę z bliska 18.8% (12)
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: śmierć że starości.
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: imagine ktoś wybrał rozstrzelanie pod ścianą xDDD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@midnightwanderer: Kumitsu, techniki szybkość czasu i żmija węża
konto usunięte via Wykop
- 0
@midnightwanderer: Nie. Dziewczyny nawet biorą, małe i mikre;)
- 1
Czy przegląd samochodu jest obowiązkowy jeżeli tym samochodem nie wyjeżdża się na ulicę?
#pytanie #motoryzacja #prawojazdy #pytaniedoeksperta
#pytanie #motoryzacja #prawojazdy #pytaniedoeksperta
źródło: temp_file8070160655862294438
Pobierz@Anonim5: Małgosia wyszła z wanny i zapytała: mama do kiedy masz przegląd na Opla
@Anonim5 Co za z-----y kraj, może i nie da się wyrejestrować auta, które nie jeździ, może i dostaniesz karę za to, że go nie przerejestrowałeś dlatego, że nie masz przeglądu, którego nie dostaniesz, bo auto jest w remoncie. Ale za to musisz mieć 365 dni w roku ubezpieczenie, bo dostaniesz kilka tysięcy kary z funduszu ubezpieczeniowego, który w przypadku gdy będziesz miał wypadek z czymś bez ubezpieczenia wypnie się na ciebie
- 0
Mam pytanie. Znacie jakiś program lub inny sposób odzyskania danych jak telefon sie zresetował do ustawień fabrycznych?
Chodzi o telefon Realme Neo 2 GT.
Z góry ogromnie dziękuje za pomoc
#telefony #naprawaelektroniki #informatyka #programowanie #katowice #slask #software #eletronika #smartfon #pytanie #programista15k
Chodzi o telefon Realme Neo 2 GT.
Z góry ogromnie dziękuje za pomoc
#telefony #naprawaelektroniki #informatyka #programowanie #katowice #slask #software #eletronika #smartfon #pytanie #programista15k
@makrofag74: dopisał bym jeszcze jedno: pamięci w telefonach od dawna też obsługują TRIM, więc wszystko co co zostało usunięte z kosza na śmieci (tak android też od ładnych paru wersji to ma) też całkiem sprawnie jest permanentnie usuwane z pamięci.
A jak skuteczny jest TRIM to możesz zapytać w dowolnej poważnej firmie (czyli takiej gdzie płacisz za odzyskane dane a nie za robotę bez rezultatu) czy w ogóle biorą dyski
A jak skuteczny jest TRIM to możesz zapytać w dowolnej poważnej firmie (czyli takiej gdzie płacisz za odzyskane dane a nie za robotę bez rezultatu) czy w ogóle biorą dyski
@Ksiega_dusz: apple po prostu bardziej chroni swoich klientów przed ich własną głupotą. ale generalnie na androidach jest tak samo. jak ktoś prawilnie używa konta google na swoim telefonie to pomimo ustawień fabrycnych po zalogowaniu na konto przy pierwszym starcie systemu po fabryznych wszystko się powinno przywrócić
- 0
konto usunięte via Wykop
- 1
@Rustyyyy: Pójdź do dobrego fizjoterapeuty
- 1
@misiaczkiewicz: rodzinny wystarczy, czy mam szukać jakiegoś lekarza kraftowego?
- 0
W związku z kradzieżami w Santanderze. Jak to jest możliwe, że przy skimmingu kart w bankomatach Euronetu, ofiarą padają klienci tylko jednego banku? Bo jakoś nie umiem sobie kropek połączyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://wykop.pl/link/7820375/znikajace-pieniadze-z-polskich-kont-w-santanderze-policja-wystosowala-apel/
#pytanie #technologia #bankowosc
https://wykop.pl/link/7820375/znikajace-pieniadze-z-polskich-kont-w-santanderze-policja-wystosowala-apel/
#pytanie #technologia #bankowosc
@Sylwiusz89: po prostu hipoteza która tłumaczy ta kradzież. Karty nie korzystały z chipów tylko paska magnetycznego który był skanowany plus do tego słabsze zabezpieczenia banku
konto usunięte via Wykop
- 0
@Ravau23: Fakt. W niedzielę to wyszło;)
- 0
Od czego?
@Je22: skupiłeś się na czynniku pieniężnym który tu nie jest kluczowy.
Kluczowy jest czas, czy masz rodzinę, dzieci, nawet Twoje znajomości.
Ponadto, ile czasu w pociągu, czy masz wtedy co robić sensownego, czy będziesz
@Je22: to już całkiem powinieneś spróbować się usamodzielnić, bo za parę lat będziesz pisał na tagu, że opiekuńczy starzy zmarnowali Ci życie xD a na obiad, czy coś to możesz jeździć kilka razy w tygodniu
- 0
Zazwyczaj zawsze byłem na bakier z pisaniem kodu wraz z AI i korzystałem ze starych projektów jako szkieletów.
Jednak chcę dać szansę konkretnym AI.
Z moich testów wynika, że AI Studio Google (Gemini 2.5 pro) daje sobie radę bardzo dobrze. Chat GPT może zrobić podstawę jakiegoś programu, ale gubi się przy bardziej zaawansowanych projektach. Deepseek ma tendencje do halucynowania lub niezrozumienia tego co się do niego pisze.
Kolejne na celowniku mam Junie od
Jednak chcę dać szansę konkretnym AI.
Z moich testów wynika, że AI Studio Google (Gemini 2.5 pro) daje sobie radę bardzo dobrze. Chat GPT może zrobić podstawę jakiegoś programu, ale gubi się przy bardziej zaawansowanych projektach. Deepseek ma tendencje do halucynowania lub niezrozumienia tego co się do niego pisze.
Kolejne na celowniku mam Junie od
- 0
@digit1024: w sumie to jeszcze nie testowałem Copilota, a wraz z win 11 mi się wrąbał jak Majtczak w 3-osobową rodzinę.
@robert-kuzba póki co Claude Code u nas wygrywa. Ewentualnie Cursor, ale też u nas się sprawdzał najlepiej na Claude Code
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zoyav: co cię powstrzymuje przed zrobieniem prawka ( poza ceną) ?
- 3
@MamDobreGeny laser? Nieeee
konto usunięte via Wykop
- 1
@_______________________: @MamDobreGeny W rodzinie mieli. Nie boli;)
- 0
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Pytanie do użytkowników #applewatch.
Czy nakleiliście na swoje sprzęty jakąś folijke / szkło hartowane? Słyszałem, że wersja aluminiowa bardzo się rysuje.
Dzisiaj kupuje swoje pierwsze japko na rękę i zastanawiam się, co byłoby najlepsze aby to zabezpieczyć.
Słyszałem, że case'y/etui rysują sprzęt + raczej nie chciałbym go obudowywać. Zastanawiam się nad szkłem.
Sprawdza się to? Czy niewarte zakładania? #applewatch #apple #smartwatch #pytanie
Czy nakleiliście na swoje sprzęty jakąś folijke / szkło hartowane? Słyszałem, że wersja aluminiowa bardzo się rysuje.
Dzisiaj kupuje swoje pierwsze japko na rękę i zastanawiam się, co byłoby najlepsze aby to zabezpieczyć.
Słyszałem, że case'y/etui rysują sprzęt + raczej nie chciałbym go obudowywać. Zastanawiam się nad szkłem.
Sprawdza się to? Czy niewarte zakładania? #applewatch #apple #smartwatch #pytanie
źródło: image
Pobierz@Yakooo: podobno w tym czarnym jak zetrze się jakaś warstwa ochronna na spodzie to może się zacząć utleniać co skutkuje nieładnymi plamkami
źródło: apple-watch-series-10-paint-chipping-v0-szjk7nm319ce1
Pobierz@Yakooo: nic nie kleję, to nie kosztuje 20k, przecież i tak po 5-6 latach używania tego nie opchniesz za majątek.
- 0
Pojawiła mi się w reklamach oferta najmu długoterminowego i z ciekawości przejrzałem ofertę.
Po pierwsze, myślałem że to jest tańsze ale nie o tym tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaciekawiły mnie oferty poleasingowe aut np. dwuletnich z przebiegiem 150k (!)
Niby na stronie chwalą się, że tylko płacisz ratę i masz na wszystko wywalone ale w takim razie co ze wszystkimi awariami, które na 100 proc się wydarzą podczas trwania wynajmu takiego
Po pierwsze, myślałem że to jest tańsze ale nie o tym tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaciekawiły mnie oferty poleasingowe aut np. dwuletnich z przebiegiem 150k (!)
Niby na stronie chwalą się, że tylko płacisz ratę i masz na wszystko wywalone ale w takim razie co ze wszystkimi awariami, które na 100 proc się wydarzą podczas trwania wynajmu takiego
źródło: image
Pobierz- 2
To z takim podejściem zostaniesz w------y, aż zahuczy xD
@JudzinStouner: jprd czy ty czytasz ze zrozumieniem co komentujesz? Bo z każdym wpisem utrwalam się w przekonaniu, że nie.
Nie planuje brać auta na wypożyczenie, jakbym nawet o tym myślał to nie o takim z przebiegiem 150k, dobrze sobie zdaje sprawę, że firmy jak mogą naciągają ludzi i jest masa klauzul w umowie. Ale ponowie - PYTAM z CIEKAWOŚCI jak są
- 1
chyba oglądasz mleasing. Masz tylko opłacone okresowe serwisy czyli filtry, płyny. Comfort dodaje jeszcze klocki, tarcze. Usterki musisz robić na własny koszt w ASO lub w sieciach partnerskich.
@memory: Dzięki, o to mi właśnie chodziło. No to branie na wynajem auta z przebiegiem 150k to proszenie się o niezłe problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytasz prosto i myślisz, że odpowiedź jest tak samo prosta.
@JudzinStouner
Czy chciałbyś odwiedzić Koreę Północną?
- tak 53.7% (29)
- nie 46.3% (25)
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
Mirki,
mam obecnie ubezpieczenie na życie dla siebie (32 lata) i dwójki dzieci (1 rok i 3 lata).
Ubezpieczenie jest w Allianz (pierwotnie Aviva) i płacę łącznie 1700 zł miesięcznie składki. Są tam elementy, z których i tak planuję zrezygnować (przykładowo pakiet leczenie za granicą), ale zastanawiam się również nad zmiana dostawcy ubezpieczenia. Orientujecie się czy ma to sens i czy różnice między ubezpieczycielami są na tyle znaczące żeby się w to
mam obecnie ubezpieczenie na życie dla siebie (32 lata) i dwójki dzieci (1 rok i 3 lata).
Ubezpieczenie jest w Allianz (pierwotnie Aviva) i płacę łącznie 1700 zł miesięcznie składki. Są tam elementy, z których i tak planuję zrezygnować (przykładowo pakiet leczenie za granicą), ale zastanawiam się również nad zmiana dostawcy ubezpieczenia. Orientujecie się czy ma to sens i czy różnice między ubezpieczycielami są na tyle znaczące żeby się w to






























Ubezpieczał już ktoś autko w Ominimo?
Chodzi mi o samo gołe OC, czyli bez NNW itp pierdół.
Wchodzi to normalnie w mObywatela?
Niedługo kończy mi się polisa OC w Link4 (ubezpieczam tam od baardzo dawna i jeszcze w uj dłużej) i dziś mi agent zadzwonił z Link4, że ma dla mnie polisę na kolejny rok za 680 zł. Na Ominimo wyszło 408 zł.