Da się tu wyłączyć reklamy czy tylko adbloki? #pytanie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

delulusional
- 0
Ej może głupie pytanie a może nie
Trzymacie w domu zapasowe żarówki? Tak jak wam się przepali to żeby od razu wymienić? Czy jak któraś padnie to jedziecie na -1 w lampie dopuki gdzieś nie kupicie przy okazji co popadnie?
Jak macie zapasowe to ile? Połowę tego ile wam wchodzi we wszystkie lampy? Tyle samo co wchodzi w lampy? Czy tylko jedna, dwie sztuki na zapas?
#niebieskiepaski #rozowepaski
Trzymacie w domu zapasowe żarówki? Tak jak wam się przepali to żeby od razu wymienić? Czy jak któraś padnie to jedziecie na -1 w lampie dopuki gdzieś nie kupicie przy okazji co popadnie?
Jak macie zapasowe to ile? Połowę tego ile wam wchodzi we wszystkie lampy? Tyle samo co wchodzi w lampy? Czy tylko jedna, dwie sztuki na zapas?
#niebieskiepaski #rozowepaski
Hej. Macie jakieś doświadczenia ze zwrotami do sklepu Philipsa? Kupiłem bezpośrednio tam.
Chodzi o to, że mam maszynkę kupioną 2 miesiące temu, ale użyłem jej 2 razy. Teoretycznie mój zwrot jest możliwy przez 2 lata w aplikacji InPost. Ale realnie mi ją przyjmą po takim czasie?
Oczywiście będzie wyczyszczona i poddana dezynfekcji. Naprawdę użyta 2 razy.
Czy z waszego doświadczenia to może przejść?
#philips #zakupy #zwrot
Chodzi o to, że mam maszynkę kupioną 2 miesiące temu, ale użyłem jej 2 razy. Teoretycznie mój zwrot jest możliwy przez 2 lata w aplikacji InPost. Ale realnie mi ją przyjmą po takim czasie?
Oczywiście będzie wyczyszczona i poddana dezynfekcji. Naprawdę użyta 2 razy.
Czy z waszego doświadczenia to może przejść?
#philips #zakupy #zwrot
@Mroczny_Mag_Mroku nie powinno przejść
- 0
@Issac: Przez okres?
@pytajacy_r powinien być paragon lub faktura imienna. Nie masz potwierdzenia, czy zapłacił podatek.
- 0
Jak zrobił to by mnie tam c--j interesowało czy odprowadza podatek czy nie.
@Chlejus: No i masz moim zdaniem błędne myślenie. Państwo musi zgromadzić x pieniędzy żeby funkcjonować. I ja tutaj daje pieniadze, ktore powinny iść właśnie do budżetu i być może dentysta je przywłaszcza. Więc one do budżetu nie trafią, więc państwo w to miejsce wymysli sobie jakis inny podatek/opłatę zeby miec siano i znów zwykły kowalski będzie to
Chcialbym wyprowadzić sie z Krakowa. Szukam miasta gdzie jakość miasta, tempo zycia oraz postęp mentalny nie jest nizszy niz w Krakowie. Wrocław, Gdańsk odpadają z pewnych osobistych powodów. Co oprócz Warszawki? Poznań mnie kusi, 550k mieszkańców, zachodnia polska czyli bardziej liberalna i oświecona. Moze Katowice , jedyne miasto (tak sądzę) na Śląsku ktore nie wygląda jak miasto ze Śląska i ludzie sa mentalnie bardziej dojrzali niz reszta wojewodztwa. Rzeszów, 200k moze byc
@PrzyjaznyMireczek jak Krakow jest dla Ciebie za malo dynamiczny, to moze cos w Warszawie a tak to zmiana kraju.
@OgolnieRzeczBioracGeneralnie: bo jedyne co Szczecin ma do zaoferowania to bliskość morza i Niemiec (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Może jest tu jakiś spawacz, lub osoba która nagrywa robotę, aktualnie jestem w Holandii i potrzebuje na jutro max wtorek pracy jako spawacz/monter na działalności A1, bo niestety coraz mniej pracy było w zakładzie co pracowałem i w czwartek dostałem wieczorek informacje że piątek to ostatni dzień #pracbaza #praca #emigracja #holandia #pytanie
- 1
Mogliby już sobie darować te zmiany czasu 2x rocznie
#zalesie #ankieta #polska #zmianaczasu #pytanie #kiciochpyta
#zalesie #ankieta #polska #zmianaczasu #pytanie #kiciochpyta
Czy jesteś za tym aby przez cały rok był jeden czas?
- Tak, powinni to zmienić 80.0% (40)
- Nie, niech zostaną 2 czasy jak obecnie 14.0% (7)
- Nie wiem 6.0% (3)
@Big_Bocchers: Z niemieckim dużo zdalnie widziałem ostatnio, na jakas obsluge klienta itd, z hiszpanskim te. Angielski to już jest taka podstawa, i mniej ogloszen bezposrednio tylko z tym jezykiem.
konto usunięte via Wykop
- 2
@midnightwanderer: To będzie 3 raz to samo, ale graficzka znowu ulepszona
@midnightwanderer: Nie, to ta sama historia po raz trzeci.
✨️ Jak odzyskać część zapłaty za źle wykonaną usługę mechanika? Ⓘ
Mechanik wykonał pracę, ale źle ją wykonał i następny musiał go poprawiać. Jakbyście radzili odzyskanie przynajmniej części zapłaty za robociznę u pierwszego mechanika?
#pytanie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
Mechanik wykonał pracę, ale źle ją wykonał i następny musiał go poprawiać. Jakbyście radzili odzyskanie przynajmniej części zapłaty za robociznę u pierwszego mechanika?
#pytanie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
konto usunięte via Wykop
- 4
@mirko_anonim: powodzenia XD
@mirko_anonim: realnie: trudne. Możesz próbować ale najprawdopodobniej skończy się tym że więcej do niego nie pojedziesz
#usbc #mixer #muzyka #pioneer #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie
Mirki, zakupiłem dziś mixer Pioneer DDJ FLX 4. Dołączony był do niego kabel USB C USB C. Podłącza się go do komputera za pomocą właśnie tego kabla.
Problem tkwi w tym, że mój komputer nie ma wejścia USB C, a konsola potrzebuje zasilania 9V, aby działała z zasilania samego USB. Port
Mirki, zakupiłem dziś mixer Pioneer DDJ FLX 4. Dołączony był do niego kabel USB C USB C. Podłącza się go do komputera za pomocą właśnie tego kabla.
Problem tkwi w tym, że mój komputer nie ma wejścia USB C, a konsola potrzebuje zasilania 9V, aby działała z zasilania samego USB. Port
źródło: temp_file2445151330803699481
Pobierz@Wewnetrzny_Recenzent: Nie. Nadal będzie 5V. Potrzebujesz port USB z PD który wynegocjuje sobie z podłączonym urządzeniem żądane napięcie.
Z tego co czytałem porty USB 3.0 niebieskie mają PD i podają napięcie powyżej 5V.
@Wewnetrzny_Recenzent:
W którą stronę? xd
Słuchaj, ja sie nie znam. Jak już cos zmiksujesz daj znać.
Ahoj.
Poszukuje na wynajem dom na nocleg dla około 15-20 osób na 10 rocznicę ślubu chcę zrobić imprezę w domku. Najlepiej na Słowacji w okolicach Tatr. Może ktoś coś poleci lub ma coś na wynajem? Na weekend w sierpniu 2026. BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA POMOC
#slowacja #tatry #gory #podroze #pytanie #pytaniedoeksperta #nocleg #booking #nocowanie #
Poszukuje na wynajem dom na nocleg dla około 15-20 osób na 10 rocznicę ślubu chcę zrobić imprezę w domku. Najlepiej na Słowacji w okolicach Tatr. Może ktoś coś poleci lub ma coś na wynajem? Na weekend w sierpniu 2026. BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA POMOC
#slowacja #tatry #gory #podroze #pytanie #pytaniedoeksperta #nocleg #booking #nocowanie #
źródło: Zrzut ekranu 2025-10-25 221448
Pobierz@krzychummm: wynajmowalam w tym roku super chate z sauną i ping pongiem, tyle że na 14 osób. Na granicy Słowacja/Węgry. Przeryłam cały booking i airbnb i to byla najlepsza oferta cenowa, chata z fajnym hallem i miejscem wspolnym plus tak solidnie wygladala ze nie bylo ryzyka ze ktos cos rozwali. Moge dac namiary
- 0
@tacsko będę wdzięczny proszę podesłać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@masz_fajne_donice umieranie na wojnie jest super dumne, męskie i honorowe - natomiast można dołożyć swoją cegiełkę do walki bez leżenia w okopach. Czemu ludzie wymagają od innych ludzi, żeby porzucili swoje życia (ryzykując dronowankiem, postrzeleniem, oberwaniem granatem, pójściem do niewoli) - jednocześnie samodzielnie nie znając wojny?
@masz_fajne_donice robi co może godząc to ze swoim interesem. Czemu ma mieć wyrzuty sumienia? Cmentarze pełne są ludzi, którzy poszli bo wypada, bo co inni powiedzą. Kto chce i to czuje, niech idzie i walczy, kto tego nie czuje, niech działa na backstage’u.
- 0
źródło: Zdjęcie z biblioteki
PobierzJest tu jakiś dobry mirek co się zna na sprzęcie rowerowym, pogada na priv i doradzi mi z wyborem roweru mtb/xc hardtail? Mam na oku konkretny model, ale nie jestem pewny czy to dobry wybór i czy jest wart swoich pieniędzy :)
#pytanie #rowery #mtb #rowerowyrownik
#pytanie #rowery #mtb #rowerowyrownik
2
Czy ktoś kiedyś? wątek na pytania, które zawsze chciałeś zadać
Na Wykopie jest masa ludzi z przeróżnych środowisk. W tym wykopie możesz zadać dowolne pytanie, które Cię ciekawi, ale nigdy wcześniej nie miałeś kogo zapytać.
z- 10
- #
- #
- #
Jak ludzie to robią, że mają chęci do życia?
#pytanie
#pytanie
@przegro_pisarz: mają pieniądze
Wystawilem na olx telefon i dostalem wiadomosc, ze starsza, niewychodzaca z mieszkania kobieta jest chetna(na telefon). W idealnym swiecie, idealnych ludzi podjezdzam i w mieszkaniu starszej pani dobijam targu.
W naszym swiecie tworze w glowie scenariusz w ktorym wchodze do mieszkania po czym zostaję: dawcą nerki, pojemnikiem na bialy plyn, oskarzony o uzycie staruszki, o oszustwo babuni, z propozycja nie do odrzucenia podarowania telefonu starszej pani.
Co o tym sadzicie?
#oszukujo
W naszym swiecie tworze w glowie scenariusz w ktorym wchodze do mieszkania po czym zostaję: dawcą nerki, pojemnikiem na bialy plyn, oskarzony o uzycie staruszki, o oszustwo babuni, z propozycja nie do odrzucenia podarowania telefonu starszej pani.
Co o tym sadzicie?
#oszukujo
@nieznamniepamietam jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości w tym przypadku to jest z tobą źle
odwaliło mi od hajsu i musze zadać to pytanie xd a co myślicie o sygnecie/pierścieniu do zegarka? wiem że w Polsce oprócz mniejszości Romskiej/sebiksów/garstki ekscentryków co nawalają bez ładu i składu biżuterii to mężczyzni oprócz obrączek praktycznie nie noszą takiej biżuterii ale ostatnio oglądam serial #bettercallsaul i tam główny bohater Jimmy ma trochę szaloną ale dla mnie interesującą kombinacje, złoty zegarek z czarną tarczą(nazywa się mercury chyba) i złoty sygnet
Kupiłem se z rabatem to 420 zł :d nie jestem jakimś zegarowym świrem więc mi pasuje
#zegarki
#zegarki
źródło: Messenger_creation_8C86DCD9-FD2D-453A-8398-5F38982198C8
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Tozsamosc_prawdziwa: wyglądać będzie dobrze, tylko akordeon też weź czarno złoty i nic się gryźć nie będzie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@salome_trzy zapytaj jeszcze czy w kosmos latamy xD


































Wszystko staram się mieć w zapasie żeby nie biegać do sklepu jak coś sie zużyje