#przegryw dlaczego normictwo jest tak święcie przekonane o swoich złotych radach mówią to z taką jakby oczywistościa jakby to była najprostsza rzecz na świecie, jak wzięcie nwm tabletki na ból głowy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw coś nie podoba ci się? Wiesz, że dzieci w Afryce mają gorzej nie? Haha cyk fajrancik i problemów nie ma;----D
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagłębiasz się w humanizm, duchowość, filozofię, ideologię i inne gówna, ale biologia jest nieubłagalna. doświadczasz urazu mózgu, genetycznie dziedziczysz zaburzenie albo chorobę i wszystko zamienia się w pył, przestajesz być sobą w zależności jaki obszar mózgu zostanie dotknięty. dlatego nienawidzę nauki
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw nie wiem jak wy ale według mnie b--ń automatyczna jest lepsza niż kredyt w banku na kiju. Idealna do zestawu wycieczkowo-survivalowego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Van-der-Ledre +17
Coś zrobiłem źle, pewnie dużo, gdzieś popełniłem błąd, pewnie niejeden. Nie wiem gdzie, nie wiem jak. Nie ma czego oczekiwać od ludzkiego odpada. Pewnie zawiodłem nie raz, nie jedną osobę, włącznie z samym sobą. Nic mi nie wychodzi, zawsze tylko przegrywam. Nie wiem co mam zrobić, chyba już
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw panowie nie ma to jak miec dziewcyne...dzis jak wracałem od niej (jutro jade znoeu) to widziałem takich łepków...mozna byc brzydkim genetycznie ale grubym? Neet? To juz twój wybór...serio dupculem po klubach... co tydzien inna.. ale nic sie równa tego ze jest tam ta piękna niewiasta która jest twoja.. ktora ci ugotuje rosół pójdzie na kleparz po domowy sernik ktora sie o ciebie martwi troszczy ii ktora mozesz r----c 24/7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym zasnąć, lecz sen nie przychodzi. Tylko myśli się kłębią, zatrute i natrętne, których odgonić nie mogę. Chciałbym się narodzić na nowo, lecz jest to niemożliwe. Jestem bezsilny. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coś zrobiłem źle, pewnie dużo, gdzieś popełniłem błąd, pewnie niejeden. Nie wiem gdzie, nie wiem jak. Nie ma czego oczekiwać od ludzkiego odpada. Pewnie zawiodłem nie raz, nie jedną osobę, włącznie z samym sobą. Nic mi nie wychodzi, zawsze tylko przegrywam. Nie wiem co mam zrobić, chyba już nic nie da się zrobić.

#przegryw
Van-der-Ledre - Coś zrobiłem źle, pewnie dużo, gdzieś popełniłem błąd, pewnie niejede...

źródło: dosc

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najbrutalniejsze dla mnie jest do przełknięcia jak widzę młodego Oskarka z Julka. On nic nie musiał robić, nie zakładał żadnego paska do spodni, nie chodził na siłownię, nie dbał o dietę. Po prostu spotkał dziewczynę w szkole i dzięki swoim genom przeszedł pozytywna walidacje przez ową Julkę. Wszystko takie naturalne, nie sztuczne, czysta Natura. Teraz dzięki temu cieszą, uśmiechają się i spędzają czas razem w zgodzie z Natura. A ja tylko patrzę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw słucham piosenek dla emo nastoletnich ćpunek, scrolluje tag dla inkeli i pije najtańsze browary
Gdzieś pewnie popełniłem w tym życiu błąd, ale za cholerę nie wiem gdzie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach