#przegryw pije p--o i w sumie nie wiem o co w tym życiu chodzi i chyba nigdy nie zrozumiem
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

JanNaj358
- 14

Malala77
via Wykop- 3
@JanNaj358: ehh i po co to wszystko ?

JanNaj358
- 2
@Malala77: nie wiem
#przegryw dlaczego normictwo jest tak święcie przekonane o swoich złotych radach mówią to z taką jakby oczywistościa jakby to była najprostsza rzecz na świecie, jak wzięcie nwm tabletki na ból głowy
- 14
#przegryw uciekam od bólu świadomości czyli idę spać
źródło: temp_file2046595661412284929
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Van-der-Ledre: nie pisz nigdy o sobie, że jesteś ludzkim odpadem. Pisałeś tak dobrze o swojej Mamie, Twoja Mama nie wydała na świat odpada. Jesteśmy w tym razem, Zuchu.
@Van-der-Ledre: nawet Ci powiem coś wiecej, czasami jak mam większe napady samotności to poważnie myślałem czy nie iść do divy na przytulanie czy obejrzenie filmu przytulając sie xd
- 2
#przegryw coś nie podoba ci się? Wiesz, że dzieci w Afryce mają gorzej nie? Haha cyk fajrancik i problemów nie ma;----D
@csth97: tak wiem dlatego ja ośki
- 14
zagłębiasz się w humanizm, duchowość, filozofię, ideologię i inne gówna, ale biologia jest nieubłagalna. doświadczasz urazu mózgu, genetycznie dziedziczysz zaburzenie albo chorobę i wszystko zamienia się w pył, przestajesz być sobą w zależności jaki obszar mózgu zostanie dotknięty. dlatego nienawidzę nauki
#przegryw
#przegryw
#przegryw Nie zawsze dobro wygrywa
@midnightwanderer: a tak na dobrą sprawę to czy kiedykolwiek ono wygrało? No właśnie. Ale może kiedyś...
#przegryw Im jestem starszy tym bardziej uważam, że koty są lepszymi zwierzetami od psów.
źródło: 1000003412
Pobierz@midnightwanderer: wolisz koconko czy ugryzionko?
@midnightwanderer bo są
#przegryw dobranoc
źródło: temp_file2554584274181260624
Pobierz@Arutam2002 dobranoc
@Arutam2002 gn
#przegryw mitomander to zwykły troll
#przegryw Z kim przestajesz taki się stajesz.
@midnightwanderer taka prawda
- 1
@simpiara: smutna prawda
- 1
#przegryw nie wiem jak wy ale według mnie b--ń automatyczna jest lepsza niż kredyt w banku na kiju. Idealna do zestawu wycieczkowo-survivalowego
@Van-der-Ledre: eh rel
trze się napić
trze się napić
#przegryw https://wykop.pl/wpis/84005055/cos-zrobilem-zle-pewnie-duzo-gdzies-popelnilem-bla
Przypominam że on za niedługo wstaje do pracy xd
Przypominam że on za niedługo wstaje do pracy xd
Coś zrobiłem źle, pewnie dużo, gdzieś popełniłem błąd, pewnie niejeden. Nie wiem gdzie, nie wiem jak. Nie ma czego oczekiwać od ludzkiego odpada. Pewnie zawiodłem nie raz, nie jedną osobę, włącznie z samym sobą. Nic mi nie wychodzi, zawsze tylko przegrywam. Nie wiem co mam zrobić, chyba już
#przegryw panowie nie ma to jak miec dziewcyne...dzis jak wracałem od niej (jutro jade znoeu) to widziałem takich łepków...mozna byc brzydkim genetycznie ale grubym? Neet? To juz twój wybór...serio dupculem po klubach... co tydzien inna.. ale nic sie równa tego ze jest tam ta piękna niewiasta która jest twoja.. ktora ci ugotuje rosół pójdzie na kleparz po domowy sernik ktora sie o ciebie martwi troszczy ii ktora mozesz r----c 24/7
#przegryw W moim guście ta D--a Pipa
źródło: 1000003461
PobierzChciałbym zasnąć, lecz sen nie przychodzi. Tylko myśli się kłębią, zatrute i natrętne, których odgonić nie mogę. Chciałbym się narodzić na nowo, lecz jest to niemożliwe. Jestem bezsilny. #przegryw
Coś zrobiłem źle, pewnie dużo, gdzieś popełniłem błąd, pewnie niejeden. Nie wiem gdzie, nie wiem jak. Nie ma czego oczekiwać od ludzkiego odpada. Pewnie zawiodłem nie raz, nie jedną osobę, włącznie z samym sobą. Nic mi nie wychodzi, zawsze tylko przegrywam. Nie wiem co mam zrobić, chyba już nic nie da się zrobić.
#przegryw
#przegryw
źródło: dosc
Pobierz- 95
Najbrutalniejsze dla mnie jest do przełknięcia jak widzę młodego Oskarka z Julka. On nic nie musiał robić, nie zakładał żadnego paska do spodni, nie chodził na siłownię, nie dbał o dietę. Po prostu spotkał dziewczynę w szkole i dzięki swoim genom przeszedł pozytywna walidacje przez ową Julkę. Wszystko takie naturalne, nie sztuczne, czysta Natura. Teraz dzięki temu cieszą, uśmiechają się i spędzają czas razem w zgodzie z Natura. A ja tylko patrzę
@_Alessandro_: cierpisz bo jesteś brzydki= natura
- 21
@midnightwanderer: cierpisz bo jesteś = Natura.
- 16
#przegryw słucham piosenek dla emo nastoletnich ćpunek, scrolluje tag dla inkeli i pije najtańsze browary
Gdzieś pewnie popełniłem w tym życiu błąd, ale za cholerę nie wiem gdzie
Gdzieś pewnie popełniłem w tym życiu błąd, ale za cholerę nie wiem gdzie
















