@Linnior88: Dla ciebie Rosjanin może być obojętny, bo ty możesz sobie wyjechać na zachód, ewentualnie znaleźć bogatego fagasa,a my na serio, w razie wojny byśmy byli zabijani i okaleczani. Dla nas to by było NAPRAWDĘ.
Od 22 po prostu Rosja nie może być obojętna. Bo jej obywatele to nasi mordercy i oprawcy.
Wiem ze jako "empatyczna" osoba tego nie rozumiesz, bo dla ciebie wojna to ciekawostka z telewizji, a nie
@Adorator: Tym bardziej że starałem się pisać jak najdelikatniej, mimo że sama ma za uszami. Mało empatyczna dziewczyna :/ Tylko się obraża na kogoś kto traktuje ją jak człowieka, chce z nią pogadać. A potem placze że faceci chcą tylko zaliczyć. Tylko roochacz zawsze mówi kobiecie to co chce usłyszeć, zeby zaliczyć. A jak facet traktuje kobietę jak człowieka to wiadomo że zawsze nie będzie się podlizywał i wchodził Tylko
No linnor chce być niby traktowana jak człowiek, a nie laska tylko do zaliczenia, ale nie ogarnia ze tylko roochacz będzie jej zawsze przytakiwał i to tylko w wiadomym celu.
Nawet ludzie którzy bardzo się lubią potrafią się nie zgadzać ze sobą i kłócić. Relacje z innym człowiekiem to nie jest ciągłe wchodzenie w tyłek.
@Adorator: Tylko nawet jeśli ktoś by się dowiedział ze ma na imię Paulina,Krysia, Basia,Dolores to co z tego jak i tak by nikt nie znał nazwiska. (-‸ლ)
Ona by chciała chyba żyć w jakiejś dziwnej chybrydzie związku. Facet by miał ją ciągle bajerować, przytakiwać i mówić to co chce usłyszeć, jak jakiś roochacz co chce tylko zaliczyć i "tymczasowo " nawija lasce makaron na uszy.
@wojtylak16: Ja przez całe życie myślałem że mama 195. Ale zatrudnili u mnie gościa który był delikatnie wyższy i też twierdził że miał 195. Jak się zmierzyłem miarką to wyszło że mam 192.(╥﹏╥)
Wykopki, ale jazda. Oglądałem sobie film i byla taka scena ,że główny bohater używał pilota. Po jego użyciu ekran zgasł, więc myślałem, że to takie przejście z sceny do sceny. Czasami jest robiony taki efekt montażowy. Na przyklad postać zamyka ciemne dzwi ,i wchodzi jasna scena . Tak też myślałem ze ekran się zrobił "czarny" bo postać symboliczne wyłączyła telewizor. Nie wiem czy dobrze tłumaczę, bo nie jestem filmowcem.
Po ostatnich akcjach jak Polacy traktują Ukraińców to wcale się nie dziwię że Polski nie było 123 lata na mapach. 0 analizy przyszłości tylko życie chwila, po co mieć 800km bufor od ruskich, BANDERA ( ͡°͜ʖ͡°) #ukraina #polityka
Co jak co ,ale jedną z najbardziej podnoszących mi adrenalinę ,chwili w życiu jest ta kiedy mam kontrolę biletów w mpk. I bynajmniej nie chodzi mi o to ,że nie mam biletu. Sieciówke opłacan regularnie następny miesiąc, zawsze po dostaniu wypłaty i opłacaniu rachunków.
U mnie w mieście kontrole bardzo rzadko się zdarzają i hyba mpk oszczędza na kanarach. Można jeździć 2-3 miesiące i nie trafi się żaden. Do tego zwykle jak jadę
@NieChadembyc: ok ale jednocześnie czemu faceci nie mają żadnych wymagań co do wyglądu kobiet. I nie pisz mi tu o żadnej wadze, bo waga ma niewiele wspólnego z wyglądem kobiet.
@NieChadembyc: Ale przecież, to też niszczy rynek matrymonialny. Może i kobiet jest mniej,ale za to ich jakość jest owieje nizsza od mężczyzn. Wartość kobiety to dziewictwo I genetyczna uroda,a większości kobiet to brzydkie nie dziewice.
Z drugiej strony ja nigdy nie miałem baby i mieć nie będę, a nie wyobrażam sobie wmawiać kobiecie, nie istniejącej urody tylko dlatego że jest chuda.
Czemu tak wszyscy się oburzają na niewdzięcznych Ukraińców? Przecież jak prawdziwi imperialiści użyliśmy ich do zgruzowania Rosji, która wprost żądała wyjścia Polski z NATO. Chciałbym zobaczyć nastroje społeczne gdyby po udanej 3 dniowej operacji specjalnej cały ten sprzęt i wojsko przyjechał na ćwiczenia do Łukaszenki ( ͡º͜ʖ͡º)
Szukam se pokoju nad morzem na urlop i powiem że trudno jest znaleźć pokój jednoosobowy dla samotnego se. Bym chyba dwójkę musiał wziąć w to i cena x2 #przegryw
@anonanonimowy321: @anonanonimowy321: Zero problemu. To że jest dwu osobowy to nie znaczy że nie możesz sam spać. Oni chcą na tobie zarobić, a nie interesować się twoim życiem matrymonialny.
Chociaż dla mnie waga to żaden wyznacznik piękna kobiety. Chuda nieatrakcyjna kobieta jest tak samo jak gruba nie atrakcyjna.