Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
S_mirabilis

S_mirabilis

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 521
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 516
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
Arivederczi
Arivederczi
18 godz. i 42 min temu
  • 2
Do faceta, ktory sie ostatnio przespal z moja kolezanka, i oszukal ja, ze zalozyl gume - kolezanka ma HPV, poczatki rozwoju raka. Gratulacje. Teraz Ty masz nieuleczalnego syfa :)

#warszawa #onenightstand #heheszki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 14 godz. i 24 min temu via Android
  • 0
@Arivederczi: Historia która się nie wydarzyła, na podstawie tego że pisałem, ze kobiety lecą na ruchaczy bo mają dobrą bajere
A czym więcej facet zaliczy ,tym lepszą ma bajere.
  • Odpowiedz
purrminator
purrminator
przedwczoraj, 17:33:18
  • 1
Dorosły chuop, 4 dychy na karku, poszedł se do kina He-Mana obejrzeć, śmiechu warte. I jeszcze się, bezczelny, świetnie na nim bawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kino #film #oswiadczeniezdupy

purrminator - Dorosły chuop, 4 dychy na karku, poszedł se do kina He-Mana obejrzeć, ś...

źródło: 3YMd9Ogae4rDKLWuAZFuse9xhc5

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 19 godz. i 1 min temu via Android
  • 1
@purrminator: No i spoko.
Ja nam 36 prawie 37 ,a w zeszłym roku bylem na jurassic world, bo lubię prehistoryczne zwierzaki i te serie filmów.

A dwa lata temu bylem sam na dzikim robocie, gdzie oprócz mnie byli tylko prawie sami rodzice z dziećmi.
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 17 godz. i 25 min temu via Android
  • 1
@purrminator: prehistoric planet o wiele lepiej oddaje to jak wyglądały dinozaury ,bo w odróżnieniu od tych w JP nie są przedstawione jako psychopaci nastawieni na zabijanie.

Ale musze jeszcze obejrzeć Primal war gdzie żołnierze Usa walczą z dinozaurami w czasie wojny w Wietnamie XD

Co do dzikiego robota.,to trochę się zawiodłem. Nie żeby była zła, wręcz byla świetna, ale z powodu hajpu jaki był w około niej ,to sie spodziewałem nie
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
przedwczoraj, 17:40:31
  • 11
Czasem jak widzę pary na mieście to zaczynam wątpić w blackpilla. Jak dziewczyna 8/10 może być z hlopem swojego wzrostu który może jest 5/10 i nie wygląda na bogatego? #blackpill #przegryw
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 21 godz. i 18 min temu via Android
  • 1
@Hole_to_another_universe: Zawyżasz urodę kobiet a zaniżasz mężczyzn.
Pewnie kobiety ocenisz tylko po nic nie wartej chudości, a mężczyzn po genetyce.

Zacznij patrzeć na genetykę,,a oprzytomniejesz jak brzydkie kobiety są w polsce.Kobieta z ładną twarzą zdążają się jena na kilkadziesiąt-kilkaset.
Kobieta z fajną figurą (klepsydry albo gruszki), jedna na kilkaset-kilka tysięcy.

Za to wzrostaka można spotkać na każdym kroku.
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 21 godz. i 1 min temu via Android
  • 1
@Slavcel: Tylko że modelki to brzydkie kobiety. Aseksualne patyczaki,wypromowane sztucznie na ideał piekna i "produkt luksusowy "

Modelki to poprostu pracownice fizyczne mające robić za "żywy wieszak" ,tak żeby szmaty się sprzedawały. Natomiast na skutek kręcenia korby wmówiono mężczyznom że są ideałem piekna.

Nie przypadkiem modelki często wyginają dupe na bok zeby udawać posiadanie szerokich
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 19 godz. i 29 min temu via Android
  • 0
@Arivederczi: Takie baby są atrakcyjne i nie wyglądają jak chudy chlopiec.

Dla wąskich w biodrach to manlet z zakolami.

Zresztą, argument o wojnie też jest komiczny ,bo wzrostak prędzej zarobi kulkę niz manlet schowany w okopie .
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 19 godz. i 18 min temu via Android
  • 0
@Arivederczi: Przecież klepsydry to często kawał baby tylko z powodu dobrych genów mają krągłości i wąską talię.

I na odwrót, wiele beztaliowców ze s-----------i genami to chude patyczaki
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 18 godz. i 48 min temu via Android
  • 0
@Arivederczi: XD
Ale wiesz, ze w polu to teraz pracują sami faceci i to nie rękami,a zaawansowanym sprzętem rolniczym.

No wysocy też mają problemy w niektórych pracach. Chciała byś niskiego,tylko dlatego że lepiej nadaje się na czołgiste?
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 18 godz. i 37 min temu via Android
  • 0
@Arivederczi: Mimo to manleci nadal mają problem z kobietami.
Nie no sorry, ale kobiety patykowate, wąskie w biodrach ,czy tam inne modeleczki powinny się z powodu swojego s----------a wiązać z niskimi facetami.

Tylko szkoda że wzrostaki muszą żyć w świecie gdzie kobiety to s---------y grnetyczne, wygladajace jak chudy facet bo kobietą wyglądająca jak kobieta trafia się jedna na kilka tysięcy (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 17 godz. i 37 min temu via Android
  • 0
Czym się objawia u tej polki to 10/10?
Kanciastą twarzą i wąskimi biodrami?
Jakoś u mnie w miescie 170 tys znam tylko jedną 10/10 , a rzadko ktora polka jest więcej niż 5/10
  • Odpowiedz
orange3443
orange3443
przedwczoraj, 19:17:42
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 21 godz. i 38 min temu via Android
  • 0
@Arivederczi: Oczywiście.
Wartość kobiety to dziewictwo.
Wartość faceta to dobra bajera.A czym więcej zaliczy, tym lepiej bajeruje.

Kogo ma obchodzić że były mial większego. To kobieta powinna się wstydzić, ze ruchała się z bylymi i jest nie dziewicą dla obecnego partnera. To ona zrobiła coś złego.
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 18 godz. i 46 min temu via Android
  • 0
@Arivederczi: To ma lepszą bajere.
A dla kobiet bajera jest nawet ważniejsza od wyglądu, a przynajmniej równie ważna.

A syfa można złapać nawet od laski co miała jednego.

Była tu kiedyś taka co złapała syfa od pierwszego chłopaka, bo ją zdradzał.
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 18 godz. i 32 min temu via Android
  • 0
@Arivederczi: No ale widzisz, żeby doszło do randki, to facet nie mógł być nieśmiałym i musi mieć bajere. A bajera ulepsza sie ,jesli facet dużo zaliczył.

Natomiast chlopaka który jest nieśmiały w kontaktach romantycznych, nawet nie bierzesz pod uwagę, bo nie ma bajery. Nawet jak taki chłopak jest bardziej monogamiczny i potencjalnie wierny i stały w uczuciach,to jest dla ciebie nie widzialny,a nawet crrepy, jesli nie ma bajery.
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 17 godz. i 40 min temu via Android
  • 1
@Arivederczi: Nie rodzisz ,wpływa na nią wiele czynników, takich jak np. wychowanie w patologicznej rodzinie.Trawolta przede wszystkim miał wygląd, a bajera to co innego.

Przystojny facet też może być nieśmiały w kontaktach romantycznych,chociaz wygląd będzie go ratował.
Analogicznie średniej urody facet może mieć dobrą bajere.

Jak widzisz sama faceta nie śmiałego w podrywaniu nazywasz spierdoxem, nie zależnie od tego czy był by dobrym partnerem i miał raczej
  • Odpowiedz
MarianoItalianoPiller
MarianoItalianoPiller
przedwczoraj, 21:57:06
  • 1
Czy w Polsce obecnie są kołcze, którzy "tłumaczą" cokolwiek jeśli chodzi o baby bez robienia przy tym z siebie totalnego idioty?
Bo ja widzę bajterów, scamerów, puasów ruchaczy którzy nie ruchają, boomerów w garniakach, no i ten nieszczęsny redpillowy syf. Ale to i tak o niebo lepszy kontent niż był jeszcze 5-10 lat temu.
#blackpill
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 22 godz. i 17 min temu via Android
  • 0
@MarianoItalianoPiller: wpisz sobie milroh w google.com.
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 20 godz. i 32 min temu via Android
  • 0
@MarianoItalianoPiller: Serio poczytaj jego blog. On nie jest żaden pua.
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
przedwczoraj, 20:05:25
  • 48
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 22 godz. temu via Android
  • 1
@elofrytki: Kiedyś moja mama pracowała jako niania dla byłej prostytutki, która wyszła za mąż za swojego klienta.

Z drugiej strony czy to ważne że p---------a.Nie dziewica to nie dziewica.Problemem jest tu ze focet wziął na żonę w ogóle choć raz przeruchaną.
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
przedwczoraj, 20:44:02
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 22 godz. i 10 min temu via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
przedwczoraj, 21:05:57
  • 78
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 22 godz. i 14 min temu via Android
  • 0
@SlowSnake: Jak koleś nie wymaga genetycznej urody i dziewictwa,to tak naprawdę nie ma żadnych wymagań ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
24.06.2026, 18:47:43
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis przedwczoraj, 10:20:50 via Android
  • 0
@Miguelos: To patrzy na wygląd czy na wagę?
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis przedwczoraj, 10:35:39 via Android
  • 0
@Cadfael: Ale duża zapiekła ,że facet może zostawić babę.

Chociaż dla mnie waga to żaden wyznacznik piękna kobiety. Chuda nieatrakcyjna kobieta jest tak samo jak gruba nie atrakcyjna.
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
przedwczoraj, 07:13:10
  • 7
Kur#@ mać znowu mi się motorek spier#0lił a tydzień temu od mechanika odebrany. Ale lepiej teraz niż w drodze nad morze #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis przedwczoraj, 10:14:08 via Android
  • 0
@anonanonimowy321: to może ciufciom pojedź ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis przedwczoraj, 10:15:13 via Android
  • 0
@anonanonimowy321: I co Wynająłeś jakiś nocleg?
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
przedwczoraj, 08:29:47
  • 5
Wiecie ja w rzeczywistości jestem bardzo milutka i nigdy bym wam nie powiedziała brzydkiego słowa ;3

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis przedwczoraj, 08:42:58 via Android
  • 1
@walicwasss: Ja jestem jęczy dupą na wykopie,a w prawdziwym świecie wesołym człekiem.

Nawet na urodziny kolezanka dała mi 6 lat mniej ,bo jak to ujęła "wyglądam młodziej, bo mi się buzia nie przestaje uśmiechać "
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator
25.06.2026, 18:32:44
  • 4
Jak to tam szło... Że niby damski przegryw, czy jakoś tak...

#przegryw
Adorator - Jak to tam szło... Że niby damski przegryw, czy jakoś tak...

#przegryw

źródło: 1000005747

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 19:22:33 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 19:31:11 via Android
  • 1
@Linnior88: Dla ciebie Rosjanin może być obojętny, bo ty możesz sobie wyjechać na zachód, ewentualnie znaleźć bogatego fagasa,a my na serio, w razie wojny byśmy byli zabijani i okaleczani. Dla nas to by było NAPRAWDĘ.

Od 22 po prostu Rosja nie może być obojętna.
Bo jej obywatele to nasi mordercy i oprawcy.

Wiem ze jako "empatyczna" osoba tego nie rozumiesz, bo dla ciebie wojna to ciekawostka z telewizji, a nie
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 19:37:13 via Android
  • 0
@Linnior88: "Właśnie dlatego opuściłam na jakiś czas wykop , wyzwiska które nawet nie są prawda"

A to domyślam się że przez ze mnie (╥﹏╥)

No nie raz brzmiałaś jak by pewne rzeczy inaczej wyglądały, a ty byś tylko manipulowała wykopkami. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 19:39:44 via Android
  • 0
@Linnior88: I co ja takiego napisałem.
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 19:43:18 via Android
  • 0
@Adorator: I się na mnie obraziła:/
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 19:45:11 via Android
  • 1
Oczywiście, żeby chociaż powiedziała, za co ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 19:54:16 via Android
  • 1
@Adorator: Tym bardziej że starałem się pisać jak najdelikatniej, mimo że sama ma za uszami.
Mało empatyczna dziewczyna :/
Tylko się obraża na kogoś kto traktuje ją jak człowieka, chce z nią pogadać.
A potem placze że faceci chcą tylko zaliczyć.
Tylko roochacz zawsze mówi kobiecie to co chce usłyszeć, zeby zaliczyć.
A jak facet traktuje kobietę jak człowieka to wiadomo że zawsze nie będzie się podlizywał i wchodził Tylko
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 20:00:28 via Android
  • 1
@Adorator: A paulina to która to?

No linnor chce być niby traktowana jak człowiek, a nie laska tylko do zaliczenia, ale nie ogarnia ze tylko roochacz będzie jej zawsze przytakiwał i to tylko w wiadomym celu.

Nawet ludzie którzy bardzo się lubią potrafią się nie zgadzać ze sobą i kłócić. Relacje z innym człowiekiem to nie jest ciągłe wchodzenie w tyłek.
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 20:03:38 via Android
  • 1
No mniej więcej kojarzę. Baba po karuzeli i wariatkowie, piszącą z ruskimi. Kojarzę że chyba jej ruski kiedyś jakieś kosmetyki kupił.
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 20:08:57 via Android
  • 1
@Adorator: linnor cię nie wrzuciła na czarną bo wie ze masz ją w doopie.

A jak ja lubiłem z nią czasem wieczorem popisać, to mnie wrzuca na czarną "za karę "

I ona płaczę że faceci chcą tylko zaliczać. Jak szanuje facetów którzy mają ja gdzieś, a jak ktoś traktuje jak człowieka to sama krzywdzi.
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis przedwczoraj, 07:00:45 via Android
  • 1
@Adorator: Tylko nawet jeśli ktoś by się dowiedział ze ma na imię Paulina,Krysia, Basia,Dolores to co z tego jak i tak by nikt nie znał nazwiska. (-‸ლ)

Ona by chciała chyba żyć w jakiejś dziwnej chybrydzie związku. Facet by miał ją ciągle bajerować, przytakiwać i mówić to co chce usłyszeć, jak jakiś roochacz co chce tylko zaliczyć i "tymczasowo " nawija lasce makaron na uszy.

Jednocześnie
  • Odpowiedz
WolvvloW
WolvvloW
25.06.2026, 08:49:29
  • 4
#blackpill
WolvvloW - #blackpill

źródło: 1000067437

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 09:43:08 via Android
  • 1
@Fala_Magnezu: Modelki są nie atrakcyjne. Zwykłe aseksualne patyczaki w sam raz dla niskiego faceta.

Dla wzrostaków to powinny być dupiaste i szerokie w biodrach
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 13:33:50 via Android
  • 0
@plejton26: W moim mieście, jedna z najpiękniejszych kobiety jaką widzialem w życiu (o ile nie najpieksza) jest w związku z kurierem z inpostu.
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 13:43:18 via Android
  • 0
@wojtylak16: Ja przez całe życie myślałem że mama 195. Ale zatrudnili u mnie gościa który był delikatnie wyższy i też twierdził że miał 195. Jak się zmierzyłem miarką to wyszło że mam 192.(╥﹏╥)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
24.06.2026, 11:57:29
  • 62
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 11:07:25 via Android
  • 0
@splinter96: Panie po lewaj (mojej lewej) idealna (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
25.06.2026, 09:42:39
  • 3
(ಠ‸ಠ)
#heheszki #polskiedomy
splinter96 - (ಠ‸ಠ)
#heheszki #polskiedomy

źródło: 1000030792

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 10:40:07 via Android
  • 0
@Linnior88: Pani Ukrainka, którą przenocowałaś,też miała taki brzusio?
(。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 11:03:59 via Android
  • 2
@Linnior88: To chyba jej kanapkę z bagietki musiałaś zrobić i wiadro cherbaty do tego.
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
24.06.2026, 13:23:34
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 25.06.2026, 03:07:23 via Android
  • 0
@MecenasMarcinNajman: XD
Polki to jedne z najgorszych kobiet świata,brzydkie genetycznie nie dziewice.
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis 24.06.2026, 21:04:27
  • 8
Wykopki, ale jazda. Oglądałem sobie film i byla taka scena ,że główny bohater używał pilota. Po jego użyciu ekran zgasł, więc myślałem, że to takie przejście z sceny do sceny. Czasami jest robiony taki efekt montażowy. Na przyklad postać zamyka ciemne dzwi ,i wchodzi jasna scena . Tak też myślałem ze ekran się zrobił "czarny" bo postać symboliczne wyłączyła telewizor. Nie wiem czy dobrze tłumaczę, bo nie jestem filmowcem.

No i tak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 24.06.2026, 19:58:44
  • 3
Huop zjadł jajecznicę, to sobie film obejrzy.
Chociaż i tak smartfon i tablet będzie rozpraszać.
¯\(ツ)/¯
#przegryw
S_mirabilis - Huop zjadł jajecznicę,  to sobie film obejrzy. 
Chociaż i tak smartfon ...

źródło: 1905

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PustynnyWilk
PustynnyWilk
24.06.2026, 15:03:56
  • 5
Sprawdzam reakcje #przegryw #przegrywpo30tce
PustynnyWilk - Sprawdzam reakcje #przegryw #przegrywpo30tce

źródło: temp_file1409869317263501366

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 24.06.2026, 17:40:03 via Android
  • 0
@anonanonimowy321: @PustynnyWilk ponawiam pytanie.
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
24.06.2026, 16:27:30
  • 2
Trukel se obejrzy #przegryw
anonanonimowy321 - Trukel se obejrzy #przegryw

źródło: IMG_20260624_182636_061

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S_mirabilis
S_mirabilis 24.06.2026, 17:20:08 via Android
  • 0
@anonanonimowy321: hyba se soundbar dokupileś?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >
  • Huop

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 17.05.2026

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking