Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
#przegryw Żyje tylko dla rodziców i kota. Bez tego nie dałbym rady sam mieszkać nie odzywając się do nikogo. Już tak miałem i było trudno czasem. Nic mnie tu nie trzyma poza mieszkaniem na chacie ale człowiek powinien mieć pole do rozwoju , towarzystwo i rozrywki jakieś a nie zamulanie takie. A pracę to sa ścierwa w większości, jakbym miał tu iść znowu to bym wolał uciec. Męczyć się i
Gothic remake
- 1
@Lostguma: ooo
- 10
Moja matka w moim wieku była już po ślubie i miała dwójkę dzieci a ja dalej nigdy nic
#przegryw
#przegryw
@LateBloomer_: @Miteora Przynajmniej nie jestem normikiem jak moi starsi, ze wszystkimi tego konsekwencjami i zaletami
@LateBloomer_: moja w wieku 27 lat miała już czwórkę dzieci, a ja 30 i będę mieć dzisiaj po kołchozie czteropak piwa ehhhhhh

- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Rzelatyna: ja walczył aż za dużo, teraz przestałem..
#przegryw już za długo przegnite w samotności by być pogodnym eh
#przegryw biorę leki bo mi się spać chce, wezmę spamilan i małą kawę
@Jan_Maj_Telemark_Drugi nie warto.
#przegryw Od teraz do początku kwietnia szaruga , brak słońca i zimnica. Ludzi na ulicach brak jak zwykle, kałuże oraz błoto , no nic dobry moment aby wyjechac za granicę. Tak od października bo trochę książek mam zamiar przeczytać. Szkoda lata mi było na pracę ale teraz jak najbardziej. Chce iść w Boże Narodzenie do roboty
#przegryw cieszę się wsm.
- 3
@frezja_w_doniczce: idę na zakupy po prostu wsm dawno nie byłem
- 1
@frezja_w_doniczce: dzięki dla houpa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kiedyswygramzycie: dlatego, że w przypadku jakiejś części samobójców nie jest to przekalkulowana świadoma decyzja tylko efekt choroby, często te osoby nie podejmują już drugiej próby
Miałem takiego chłopa na wsi, próbował się powiesić ale go syn odciął, żyje do tej pory a to było z 20 lat temu
Miałem takiego chłopa na wsi, próbował się powiesić ale go syn odciął, żyje do tej pory a to było z 20 lat temu
@kiedyswygramzycie: w niektórych krajach chyba jest eutanazja legalna. Masz rację, sami sie na ten świat nie pchaliśmy przecież. To zwykła loteria czy urodzisz się zdrowy, chory, w biedzie czy bogactwie. Nie decydujesz o niczym tak naprawdę co determinuje Twoją przyszłość (no može poza pakowaniem się w nałogi). Więc skoro człowiek sam się na świat nie prosi, to dlaczego nie może legalnie z niego odejšć?
Jak zwykle chodzi o hajs. Masz
Jak zwykle chodzi o hajs. Masz
Coś mi zabiera czas, ale nie wiem co ehh. Trzeba by se jakiś cykl życia zresetować imo. Trzeba zaczynać działać. ehh #przegryw
źródło: 1eb176d1a9fa3441a38e33bdba309f9c
Pobierz- 10
@Lukaszpl18: Jak to? Przecież zawsze było, że kuhwa młodzi to powinni do wojska pójść to by się życia nauczyli. Przecież tam musi być zajebiście, prawda?
Ehh ja nigdy nie stworzył serii gier w której na trzech bohaterów (stalker 2 nie istnieję i nikt mnie nie przekona że jest inaczej) dwóch ma zakola a pozostały zakrytą głowę, zresztą zapewne z tego samego powodu.
#przegryw
#przegryw

@latajacy_napletek: kiedys dla mnie zakola były normalna linia włosów, dopiero potem sie dowiedziałem że to defekt w wygladzie
- 10
#przegryw do chuopa przyleciał dziś gołomp. Zaplątał się w sznurki do wieszania prania na balkonie. Chuop go wyplątał i podadził na barierce balkonowej i sypnął mu płatków owsianych. Coś tam skubnął, nasrał i poleciał. Taka to wdzięczność, pewnie to gołębica była.
Mamy z Malwiną ciche dni, nie wiem już co robić, chyba przeczekam te 2-3 dni #przegryw
@Jan_Maj_Telemark_Drugi: kto to jesms malwinon
- 4
Jakby mi ktoś powiedział piętnaście lat temu jak potoczy się moje życie to bym go wyśmiał. W najgorszych scenariuszach nie przypuszczałbym że będzie aż tak źle.
#przegryw
#przegryw
źródło: temp_file9220843324893580552
PobierzDobra, cywilizacja 6 zakupiona, dzisiaj mnie huopaki nie bedzie na tagu. Będę podwalał konia, grał w civkę a potem położe się i będę palił epeta aż mnie nie zmuli i nie zasnę.
#przegryw
#przegryw
@HuopWsiowy dobra, to miłego wieczoru
@HuopWsiowy: Miesiąc temu było za darmo na epic



























#przegryw
źródło: temp_file2548253622656997820
Pobierz