#przegryw Żyje tylko dla rodziców i kota. Bez tego nie dałbym rady sam mieszkać nie odzywając się do nikogo. Już tak miałem i było trudno czasem. Nic mnie tu nie trzyma poza mieszkaniem na chacie ale człowiek powinien mieć pole do rozwoju , towarzystwo i rozrywki jakieś a nie zamulanie takie. A pracę to sa ścierwa w większości, jakbym miał tu iść znowu to bym wolał uciec. Męczyć się i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Od teraz do początku kwietnia szaruga , brak słońca i zimnica. Ludzi na ulicach brak jak zwykle, kałuże oraz błoto , no nic dobry moment aby wyjechac za granicę. Tak od października bo trochę książek mam zamiar przeczytać. Szkoda lata mi było na pracę ale teraz jak najbardziej. Chce iść w Boże Narodzenie do roboty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiedyswygramzycie: dlatego, że w przypadku jakiejś części samobójców nie jest to przekalkulowana świadoma decyzja tylko efekt choroby, często te osoby nie podejmują już drugiej próby
Miałem takiego chłopa na wsi, próbował się powiesić ale go syn odciął, żyje do tej pory a to było z 20 lat temu
  • Odpowiedz
@kiedyswygramzycie: w niektórych krajach chyba jest eutanazja legalna. Masz rację, sami sie na ten świat nie pchaliśmy przecież. To zwykła loteria czy urodzisz się zdrowy, chory, w biedzie czy bogactwie. Nie decydujesz o niczym tak naprawdę co determinuje Twoją przyszłość (no može poza pakowaniem się w nałogi). Więc skoro człowiek sam się na świat nie prosi, to dlaczego nie może legalnie z niego odejšć?
Jak zwykle chodzi o hajs. Masz
  • Odpowiedz
Ehh ja nigdy nie stworzył serii gier w której na trzech bohaterów (stalker 2 nie istnieję i nikt mnie nie przekona że jest inaczej) dwóch ma zakola a pozostały zakrytą głowę, zresztą zapewne z tego samego powodu.

#przegryw
latajacy_napletek - Ehh ja nigdy nie stworzył serii gier w której na trzech bohaterów...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw do chuopa przyleciał dziś gołomp. Zaplątał się w sznurki do wieszania prania na balkonie. Chuop go wyplątał i podadził na barierce balkonowej i sypnął mu płatków owsianych. Coś tam skubnął, nasrał i poleciał. Taka to wdzięczność, pewnie to gołębica była.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W końcu mnie powołają do wojska, przydzielą do jakiejś jednostki, a wojsko wszystko zapewnia, więc w końcu będzie też s-x i wyjdę z #przegryw ciekawe jaką panienkę mi przydzielą
#wojna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, cywilizacja 6 zakupiona, dzisiaj mnie huopaki nie bedzie na tagu. Będę podwalał konia, grał w civkę a potem położe się i będę palił epeta aż mnie nie zmuli i nie zasnę.
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach