Nieszczescia chodza parami xD
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 3
#przegryw ehh ale będzie scamowanie przegrywów.

@Ulquiorra: tymczasem w grach RPG dalej mimika jak w gothiku 1 xddd
Ostatnio wspominam sobie wiele rzeczy, w tym te z mojej ponad 3 letniej obecności tu, są to pewne.. wspomnienia? W 2022 roku, latem nastało coś co do dziś pamiętam, bardzo duża przykrość. Ale od początku, była tu osoba z którą miałem dosyć silną więź, pisaliśmy codziennie, wiele godzin, od kilku miesięcy. Była to osoba z dużymi problemami, która cierpiała, podobnie jak ja. Bardzo ją lubiłem, była przyjacielem, kimś z kim mogłem porozmawiać
źródło: ab67706c0000d72c6a1910ecb84c1e70ff210aaf
Pobierz
#przegryw https://wykop.pl/wpis/84004381/jednak-troche-wypije-bo-jednak-samotnosc-zbyt-dosk
Przypominam że on jutro idzie niby do pracy do urzędu xd ma czas na picie xd
Przypominam że on jutro idzie niby do pracy do urzędu xd ma czas na picie xd
@Empirycznyracjonalista: no jak ma robotę na 7 to spokojnie jeszcze z ponad godzinę na picie ma
@JanNaj358 No lekko
#przegryw depresja zbyt mocna by coś pisać czy czytać i komentować
śnieg, zwróciłem dzisiaj uwagę na śnieg, pora zamknąć oczy
dobrej nocy
śnieg, zwróciłem dzisiaj uwagę na śnieg, pora zamknąć oczy
dobrej nocy
źródło: 1000001256
Pobierz- 1
W tym tygodniu dowiedziałem się, że znajomy z dawnych lat, przyjaciel z lat dziecięcych już z nami nie jest. Od kilku dni wciąż nie dowierzam, że to się wydarzyło, byliśmy blisko, ale w pewnym momencie życia nasze drogi się rozeszły. Każdy poszedł w swoim kierunku i każdy walczył ze swoimi demonami. Tak więc dla was mireczki, ważna wiadomość. Nie jesteście sami, nie wszystko przegrane. Zdrowie psychiczne jak i fizyczne jest najważniejsze.
Nie wstydźcie
Nie wstydźcie

- 20
#przegryw
Jutro na 16 do kołchozu powrót w środę rano do doma przespać kilka godzin i powrót na 16 do kołchozu, potem do doma w piątek rano, kilka godzin snu i kołchoz na 16, dom w sobotę rano… kierowca TIRa =oski…
Jutro na 16 do kołchozu powrót w środę rano do doma przespać kilka godzin i powrót na 16 do kołchozu, potem do doma w piątek rano, kilka godzin snu i kołchoz na 16, dom w sobotę rano… kierowca TIRa =oski…
- 6
#przegryw Dobranoc
@Bright_ śpij dobrze
#przegryw #gotujzwykopem
mrożona zupka z biedry wrzucilem do wody z kostką bulionową wołową(zapomnialem drobiowych kupić)
dodałem 6 kulek angielskich i troche bazylii
do michy wsypałem sobie połowe krakersów cebulowych które otworzyłem wczoraj i 3 kromki chleba troche już suchego bo odmroźiłem go przedwczoraj
jutro dodam ziemniaki ugotowane
mrożona zupka z biedry wrzucilem do wody z kostką bulionową wołową(zapomnialem drobiowych kupić)
dodałem 6 kulek angielskich i troche bazylii
do michy wsypałem sobie połowe krakersów cebulowych które otworzyłem wczoraj i 3 kromki chleba troche już suchego bo odmroźiłem go przedwczoraj
jutro dodam ziemniaki ugotowane
- 2
#przegryw jestem zbyt antyklimatyczny aby móc się sprzedać
- 5
Budzik ustawiony na 4:45 - życia cud. #przegryw
@Van-der-Ledre takim sprzetem można powalić nie jednego bydlaka
#przegryw
na 4chanie ktos zapostował jakiegoś żołnierza co strzelał z jakiejś wyrzutni i coś poszło nie tak i mu oderwało głowe i ręce
na 4chanie ktos zapostował jakiegoś żołnierza co strzelał z jakiejś wyrzutni i coś poszło nie tak i mu oderwało głowe i ręce
@przybysz_miedzygwiezdny: Ouver dla niego.
@przybysz_miedzygwiezdny: co to za wyrzutnia
Kurła ktoś mi wypił pół skyru z kołchozowej lodówki. Jak się to powtórzy, to będzie zemsta huopska. #przegryw
@HuopWsiowy: dwie tabletki Dulcobisu dodaj i złodziej będzie miał niespodziankę xd
- 9
@widzialapan: Nie zrobię tego oczywiście bo to niezgodne z prawem czy coś. Absolutnie tak nie postąpie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

























30 lat za około 2 tygodnie a huop już stary zrzeda