Chciałbym zasnąć, lecz sen nie przychodzi. Tylko myśli się kłębią, zatrute i natrętne, których odgonić nie mogę. Chciałbym się narodzić na nowo, lecz jest to niemożliwe. Jestem bezsilny. #przegryw
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

noname3004
- 3
Coś zrobiłem źle, pewnie dużo, gdzieś popełniłem błąd, pewnie niejeden. Nie wiem gdzie, nie wiem jak. Nie ma czego oczekiwać od ludzkiego odpada. Pewnie zawiodłem nie raz, nie jedną osobę, włącznie z samym sobą. Nic mi nie wychodzi, zawsze tylko przegrywam. Nie wiem co mam zrobić, chyba już nic nie da się zrobić.
#przegryw
#przegryw
źródło: dosc
Pobierz- 95
Najbrutalniejsze dla mnie jest do przełknięcia jak widzę młodego Oskarka z Julka. On nic nie musiał robić, nie zakładał żadnego paska do spodni, nie chodził na siłownię, nie dbał o dietę. Po prostu spotkał dziewczynę w szkole i dzięki swoim genom przeszedł pozytywna walidacje przez ową Julkę. Wszystko takie naturalne, nie sztuczne, czysta Natura. Teraz dzięki temu cieszą, uśmiechają się i spędzają czas razem w zgodzie z Natura. A ja tylko patrzę

midnightwanderer
via Wykop- 41
@_Alessandro_: cierpisz bo jesteś brzydki= natura

_Alessandro_
- 21
@midnightwanderer: cierpisz bo jesteś = Natura.
- 16
#przegryw słucham piosenek dla emo nastoletnich ćpunek, scrolluje tag dla inkeli i pije najtańsze browary
Gdzieś pewnie popełniłem w tym życiu błąd, ale za cholerę nie wiem gdzie
Gdzieś pewnie popełniłem w tym życiu błąd, ale za cholerę nie wiem gdzie
no ja idę spać zaraz bo zjadłam leki mam nadzieję że sir nie obudzę
#przegryw
#przegryw
@sensualnaibezpieczna dobrego snu
@sensualnaibezpieczna jakie leki masz?
@Van-der-Ledre: nie masz dowód że wyrzucił je facet, bo mu randka nie wyszła
- 0
@midnightwanderer: Nie mam.
Zawsze mnie śmieszą ludzie, którzy piszą, że są w szoku i udają przejętych, gdy ich dawny znajomy, albo jakiś przyjaciel już nie żyje bo odebrał sobie życie. Pytanie czemu się do niego nie odezwałeś, i czy zrobiłeś coś żeby to zmienić.
Nic? Tak myślałem.
#przegryw
Nic? Tak myślałem.
#przegryw
źródło: 8175f7f2be4367bb95c8f51852c0a6c6
Pobierz@LePetit2197 a co ja jestem
- 9
społeczniaki, które komentują każdy wpis. byle tylko coś skomentować. szyderczo albo ironicznie
#przegryw
#przegryw
- 15
Szukałem, lecz nic nie znalazłem. Nic prócz bólu, zawsze tylko ból, cierpienie. Zawsze to samo.
#przegryw
#przegryw
@Van-der-Ledre: tabletki weś czy coś
@Van-der-Ledre jakbym czytał własne myśli...
#przegryw Pod nieobecność Roberta i jej tancerzy Hiszpanów
Wylizałbyś Anie Lewandowskej cipe?
- Tak 28.1% (9)
- Nie 71.9% (23)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@midnightwanderer: JAK NIE JAK TAK?!

- 16
#przegryw ja j---e ale ze mnie chlor
No nie mam żadnej kontroli nad tym chlaniem, coraz gorzej
Spodziewałem sie że do tego dojdzie ale myślałem że parę lat do tego...no nic
Jest jak jest
No nie mam żadnej kontroli nad tym chlaniem, coraz gorzej
Spodziewałem sie że do tego dojdzie ale myślałem że parę lat do tego...no nic
Jest jak jest
źródło: 1000005464
Pobierz@JanNaj358 trzymaj sie
źródło: temp_file371583657744676620
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Na wsi w szkole oskary i seby mówiły żeby iść do średniej do wojewódzkiego bo niby więcej rozrywek i możliwości. Posłuchałem się i jedynie spędzałem więcej czasu na dojazdach PKSem, mogłem wybrać powiatowe to szybciej byłbym w domu.
#przegryw
#przegryw
@zdechla_ryba_dorzecza_dolnego_Nilu: zycie w miescie to potworna katorga
tylko cicha wies huopska
tylko cicha wies huopska
#przegryw ORA PRO NOBIS
#przegryw
Inni grają moim psem. Ja milczę jak los.
Inni grają moim psem. Ja milczę jak los.
@midnightwanderer: tak
@midnightwanderer: a nie, czekaj. Nie.
#przegryw Wylizałbym kobiecie pośladki wysmarowane jakimś smakowym olejkiem np; wiśniowym
@midnightwanderer trochę jestem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#przegryw
Inni grają moim losem. Ja milczę jak pies.
Inni grają moim losem. Ja milczę jak pies.
@SmugglerFan: pies to ujada
- 1
@csth97: no niestety. Ale są takie rigczowe co siedzą cicho
















