to życie jakieś takie nie wiem, wszystko byle jakie. Normiki mówią bo baby nie masz, a sami normiky co maja baby to non stop płaczą jakie straszne są ich baby xD a ci co nie płaczą, co zrobią jak baba ich zostawi? skoro ich szczęście jest oparte na tej babie? #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nieudacznikzyciowy: bo oni się kurczowo trzymają księżniczek a one nimi manipulują. Najlepiej jak się ma wybór jak nie ta to inna żyjesz na luzie , masz jakąś normalna pracę. Takie na siłę szukanie baby czy chodzenie do g---o kołchozu to nie ma smaku te życie.
  • Odpowiedz
Ej wiecie że jedyny żyjący gatunek kaszalota (pozdrawiam grubą z moderacji) nazywa się kaszalotem SPERMAcetowym? XDDDDDDDDD, czaicie? rozumiecie? kumacie baze? wiecie o co chodzi? CHODZI O R00CHANIE , w sensie że s----a, jak nektar z fi00ta, c--a, d--a, bomblenie, ejaakulacja, stosunek i prokreacja

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw mam problem z dziewczyną bo mieszka w bloku i ma tylko rolety.. I potrafi chodzić nago po mieszkanku z otwartymi roletami..mowie jej ze to widac przeciez a ona sie upiera ze nic nie widac i ona lubi miec rolety otwarte.. 3 piętro niby ale z tego co obczaiłem naprzeciwko mieszkają jacyś studenci.. ona jest szczupła a c---i ma H...nie wiem no.. czy ja przesadzam czy to puszczalstwo? Dodam za
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw j--------e druga już a rano wstać trza, cały weekend przechlałem
over
No ale piwko jeszcze wypije, nie wiem czemu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HeIlNah: widać jak streaming go zniszczył jeszcze kilka lat temu potrafił się śmiać z własnej wyjebki, nie wyzywać po rodzicach po pierwszym nieprzychylnym zdaniu, a nawet jak już to robił to jakoś tak z większą klasą i czuć w tym było człowieka, którego nienawiść jeszcze nie zżarła od środka. Teraz to szkoda gadać ja dostałem perma za napisanie rel
  • Odpowiedz
Weekend spedzilem produktywnie. Sporo sie po uczylem i odwalilem brudne obowiazki. Dzieki temu nie myslalem o swoim s----------u. Pozniej nie moglem sie wciagnac w nic rozrywkowego na odpoczynek. Ani w zadna gierke, ani nic obejrzec, no po prostu nic nie moglo utrzymac uwagi zeby warto to bylo kontynuowac wiec po prostu scrollowalem brainrot. Co gorsza przez zblizajacy okres sylwestrowy glowa mi zaczela dowalac i teraz tez nie moge zasnac, jakis nieszczesny stan
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw dlaczego normictwo jest tak święcie przekonane o swoich złotych radach mówią to z taką jakby oczywistościa jakby to była najprostsza rzecz na świecie, jak wzięcie nwm tabletki na ból głowy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach