to życie jakieś takie nie wiem, wszystko byle jakie. Normiki mówią bo baby nie masz, a sami normiky co maja baby to non stop płaczą jakie straszne są ich baby xD a ci co nie płaczą, co zrobią jak baba ich zostawi? skoro ich szczęście jest oparte na tej babie? #przegryw
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

nieudacznikzyciowy
- 6

MidnightCowboy
via Wykop- 3
@nieudacznikzyciowy: bo oni się kurczowo trzymają księżniczek a one nimi manipulują. Najlepiej jak się ma wybór jak nie ta to inna żyjesz na luzie , masz jakąś normalna pracę. Takie na siłę szukanie baby czy chodzenie do g---o kołchozu to nie ma smaku te życie.
#przegryw Jaja mam sztywne i takie grube. To dlatego ze się nie masturbowale, od 6 dni
Ej wiecie że jedyny żyjący gatunek kaszalota (pozdrawiam grubą z moderacji) nazywa się kaszalotem SPERMAcetowym? XDDDDDDDDD, czaicie? rozumiecie? kumacie baze? wiecie o co chodzi? CHODZI O R00CHANIE , w sensie że s----a, jak nektar z fi00ta, c--a, d--a, bomblenie, ejaakulacja, stosunek i prokreacja
#przegryw
#przegryw
- 7
Chyba powinienem już iść spać
@latajacy_napletek: napisz cos o fiszbinach albo tej ambrozji do perfum (zgaga wieloryba).
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#przegryw mam problem z dziewczyną bo mieszka w bloku i ma tylko rolety.. I potrafi chodzić nago po mieszkanku z otwartymi roletami..mowie jej ze to widac przeciez a ona sie upiera ze nic nie widac i ona lubi miec rolety otwarte.. 3 piętro niby ale z tego co obczaiłem naprzeciwko mieszkają jacyś studenci.. ona jest szczupła a c---i ma H...nie wiem no.. czy ja przesadzam czy to puszczalstwo? Dodam za
@Samotnybrzydki: pokaz fotki to ocenimy
@Samotnybrzydki: pechpechpech chyba czas sobie dać spokój z tagiem przegryw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
#przegryw j--------e druga już a rano wstać trza, cały weekend przechlałem
over
No ale piwko jeszcze wypije, nie wiem czemu
over
No ale piwko jeszcze wypije, nie wiem czemu
@nieudacznikzyciowy: ja od 6 lat oglądam kosmiczne opowieści , smartgasma , podcast wojenne historie, sensacje XX wieku i inne filmy na yt o zbliżonej tematyce. Oglądałem to przed robota , po robocie a teraz na neet. xD
- 9
- 13
#przegryw chciałbym wierzyć w jakieś ideały i oddać za nie życie
@JanNaj358: to może obrona ojczyzny żeby umrzeć za Julki i polityków
@midnightwanderer: gorczi its u
- 4
@HeIlNah: widać jak streaming go zniszczył jeszcze kilka lat temu potrafił się śmiać z własnej wyjebki, nie wyzywać po rodzicach po pierwszym nieprzychylnym zdaniu, a nawet jak już to robił to jakoś tak z większą klasą i czuć w tym było człowieka, którego nienawiść jeszcze nie zżarła od środka. Teraz to szkoda gadać ja dostałem perma za napisanie rel
- 5
#przegryw no i fajnie
- 8
narodowo socjalistyczna partia polska. mam sieczkę w mózgu, ktoś by rzekł
#przegryw
#przegryw
- 3
Weekend spedzilem produktywnie. Sporo sie po uczylem i odwalilem brudne obowiazki. Dzieki temu nie myslalem o swoim s----------u. Pozniej nie moglem sie wciagnac w nic rozrywkowego na odpoczynek. Ani w zadna gierke, ani nic obejrzec, no po prostu nic nie moglo utrzymac uwagi zeby warto to bylo kontynuowac wiec po prostu scrollowalem brainrot. Co gorsza przez zblizajacy okres sylwestrowy glowa mi zaczela dowalac i teraz tez nie moge zasnac, jakis nieszczesny stan
- 14
#przegryw pije p--o i w sumie nie wiem o co w tym życiu chodzi i chyba nigdy nie zrozumiem
#przegryw dlaczego normictwo jest tak święcie przekonane o swoich złotych radach mówią to z taką jakby oczywistościa jakby to była najprostsza rzecz na świecie, jak wzięcie nwm tabletki na ból głowy
- 14
#przegryw uciekam od bólu świadomości czyli idę spać
źródło: temp_file2046595661412284929
Pobierz















