#przegryw Kiedyś byłem normalny czyli głupi i naiwny
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
midnightwanderer
- 4

Pioter_Polanski
via Wykop- 1
@midnightwanderer: a teraz dodatkowo starszy ( ͡° ᴥ ͡°)
kupilem sobie tez kelp jod 150ug i bede bral codziennie, podobno jod ma wplyw na psychike #przegryw
- 6
#przegryw ale mnie dzisiaj nosi
źródło: ab67616d00001e0249f99ae4143650c3d2b867cf
PobierzJakiś post tutaj mi wyskoczył, w nawiązaniu do niego, jak dla mnie to gadanie o tym, że #demografia obrywa przez to, że kobiety szukają wykształconych facetów, hipergamia, awans społeczny itd. to jest beka niemająca pokrycia w rzeczywistości. Większość kobiet jakie znam ma zarobki faceta, jego stan majątkowy tak naprawdę w dupie i liczy się przede wszystkim chemia. Kasa, wykształcenie u partnera są dodatkiem do jego osoby.
Znam np. trochę lekarek
Znam np. trochę lekarek
- 7
@mik-jj: no właśnie, ale wygląd to znacznie wyższy priorytet niż zarobki koniec końców, o czym jest ten post. Wygląd i chemia. Jak to chwyci, to będziesz mógł z nią kopulować nawet u swoich rodziców w domu.
- 11
@mik-jj: to prawda. Ten jeden mój dziadek za cholerę by nie przekazał swoich genów dalej w dzisiejszych czasach, nie wchodząc w szczegóły, tymczasem jakimś cudem wyrwał moją babcię (dobrze ustawioną i ładną kobietę) i ta była w niego wpatrzona jak w obrazek. PS to w jego geny najmocniej poszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
kupilem wit d3 i wzialem 20k na raz, a od jutra bede bral tylko 4000 dziennnie to 20k takie ,,nasycajace,, ma byc, ciekawe czy to w ogole ma jakis wplyw na psychike ta witaminka tak polecana #przegryw
- 0
@tomekx11994: wlasine nie ale kazdy bierze to d3 w zime xd
@Fishwater polowa pewnie niw musi ale lemingi lapia wszystko jak pelikany ale niezaszkodzi z rana to bierz z tluszczami
#przegryw dobranoc
źródło: temp_file8870935482388758311
Pobierz- 11
#przegryw coś złego dzieje się tej nocy
Czy ktokolwiek z Was jest chorobliwie sentymentalny, a ma rodziców którzy notorycznie w----------ą stare rzeczy z dzieciństwa albo na śmietnik albo gdzieś do garażu gdzie potem są nie do odratowania? Najdalej pamięcią sięgam do gimnazjum kiedy matka zbierała z całego domu makulaturę i jakimś dziwnym przypadkiem zapakowała też MOJE czasopisma nie pytając mnie w ogóle o zdanie. Nie zwróciłem nawet na to uwagi bo sam pakowałem się na wakacje i dopiero po
źródło: image
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@matka_boska_w_klapie: stary wyrzucił kolekcje kaset na których się nagrałem i miksowałem utwory.
- 3
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@sensualnaibezpieczna: kilofem?
- 1
@hfgjfg: on mówi że on wychodzi, dla niego najważniejsza jest rodzina, c--j go obchodzi jakaś tam jego matka co go urodziła, w ogóle go to nie interesuje i c--j mu do tego
- 5
#przegryw omae wa mou shindeiru
dobranoc i spokojnych snów, ale tylko trukelom #przegryw
@noname3004: dobranoc

- 7
#przegryw Co porabiacie mirki?
- 13
Fajnie bylo u znajomych. Od kilku lat nie mialem tak, ze sobie siedzialem z ludzmi i nie konczyly nam sie tematy do rozmow. Troche im zazdroszcze, ze sobie zycie ulozyli, ale obeszlo sie bez zadnych krzywych akcji. Teraz jest mi smutno, bo sam bylem bardzo blisko podobnej sytuacji. Niestety rozwalilem sobie ryj na ostatniej prostej. To jest wrecz niesamowite, jak koncertowo udalo mi sie rozmontowac w miare normalne zycie.
#przegryw
#przegryw
źródło: [Kirika] Shinseiki Evangelion (1995) - S01E20 [BD 1080p AV1] [6BF62BD7].mkv_snapshot_02.49.132
Pobierz- 5
@thesuperretford: Najpierw zaczalem sie klocic z rodzicami, bo nie wysypialem sie po nockach. Wyprowadzilem sie z domu. Wkurzylem szefowa nie przyjmujac awansu. Dostalem przeniesienie. Nie poradzilem sobie z nowym srodowiskiem i zrezygnowalem z pracy. Razem z praca stracilem wiekszosc znajomych. Poklocilem sie z terapeutka. Mialem tak bardzo zmienne nastroje, ze robilem dziwne rzeczy i myslalem, ze mam bipolara. Na dwa tygodnie wyladowalem na oddziale zamknietym. Pozniej ciezka depresja i neet.
@akaisterne: Dużo zdrówka życzę, trzymaj się!
@Van-der-Ledre: ASMR sobie włącz
Przed chwilą brzdęk łyżki mnie zbudził, myślicie że mam ducha?
#przegryw
#przegryw
@majkel_scofield: na pewno masz łyżkę




















