#przegryw nabije sobie niedługo do tej niemądrej glowy ze snu nie potrzebuje i będę to robił wcale nie spał lub mało spał i nie przetłumacze sobie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Miteora
- 12
- 16
#przegryw bym se elegancko chillował jako wampir na rentce ehh skutki spania po 3 godziny dziennie i się pisze takie głupoty bym se leżał w trumnie

Szyszkalogin
via Android- 1
@Miteora a chłop nie ma renty?

Miteora
- 2
@Szyszkalogin niestety nie z racji cukrzycy nic mi się nie należy
#przegryw Jem dj ser cebula i maltikeksy
@Szyszkalogin ale będzie uchodzić po tym
- 2
@Miteora właśnie w tym momencie potężnie mi uszło
- 12
#przegryw posiedzę może jeszcze z pół godziny to może z tego czasu tylko moje wpisy będą
- 15
#przegryw jestem męczennikiem i cierpietnikiem o tej godzinie mnie bolą jelita nie jakoś bardzo ale bolą
A nie w temacie to moje ulubione wampiry z filmów i seriali to alucard i lestat a z filmów może mniej oczywisty zagadka nieśmiertelności za klimat i anime shiki też za klimat takiej beznadzieji bez wyjścia.
A nie w temacie to moje ulubione wampiry z filmów i seriali to alucard i lestat a z filmów może mniej oczywisty zagadka nieśmiertelności za klimat i anime shiki też za klimat takiej beznadzieji bez wyjścia.
- 12
@akaisterne umiesz angielski = oski
@Szyszkalogin: Ci co nie potrafią to oglądają tylko polskiego jutuba.
@kiedyswygramzycie: dobranoc dla jego
@kiedyswygramzycie: branoc
- 16
#przegryw jeżeli chodzi o fantastyczne stwory to chciałbym żyć między wampirami bo albo by mi życie ułatwiły lub je szybko zakończyły
@Miteora Guillermo z what we do in the shadows też pewnie tak myślał a inaczej wyszło
- 15
#przegryw Szkoda że nie jest u nas jak w true blood by mnie jakiś wampir zmienił i bym sobie na tagu siedział cały dzień i problemy ze spaniem by znikneły bo bym nie musiał sypiać.
Tak w ogóle to moje guilty pleasure uwielbiam ten serial.No i intro mistrzowskie.
Tak w ogóle to moje guilty pleasure uwielbiam ten serial.No i intro mistrzowskie.
źródło: temp_file7485881804277131908
Pobierz@Miteora wczas
- 57
@akaisterne: w maku opłaca się tylko jak masz kupony z aplikacji
@akaisterne 31 lvl here, po zjedzeniu maka czuję się jak szmata. Ociężały, znika klarowność umysłu, nic mi się nie chce. To już ten wiek, kiedy bardziej przekonuje domowy obiadek.
- 10
#przegryw Oglądam na zachodzie bez zmian już kiedyś oglądałem ale fajny film to sobie oglądane raz jeszcze co nas czeka jak putin zaatakuje śmiechu warte
@Szyszkalogin którą wersję bo kilka jest?
@Szyszkalogin wszystkie są i ta z lat 30 i z 70 też dobre
@pomelobezkaca2: eh
@pomelobezkaca2 Ja pospał se ~ 21:20-23:20 i już koniec.
- 16
#przegryw no i guano dokładnie tylko mi wyszło z usypiania
@Miteora: rel
- 32
#przegryw trosze najeby poszedłem do maczka bo mam z 2 min buta xd i wziolem mc fish nie opłaca sie 15zl a wielkość na jeden kens wielkość jak cheesburger juz lepiej dopłacić i na kebaba sobie isc
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 18
#przegryw Za niedługo sylwester jak co roku przed komputerem a o północy firankę odsunąć i popatrzeć na fajerwerki i wrócić do kompa śmiechu warte.
źródło: temp_file3132597938363526176
Pobierz- 14
#przegryw Chciałbym tak po prostu odejść z hukiem, ale jestem zbyt dysfunkcyjny, głupi i za mało odważny żeby cokolwiek o-----ć. Ja to jednak podziwiam tych wszystkich zamachowców z juesej, mają jaja, mają mózg, mają wszystko to czego mi teraz braknie. Nawet manifestu bym nie umiał porządnego napisać, chyba ChatGPT musiałby to zrobić za mnie XD.
#przegryw #wojna #oswiadczenie #lpgqtas+
Mi wojna nie straszna bo identyfikuje sie jako kobieta w ciazy. A jak ktos zaneguje moja kobiecosc to przeciez wedlug lewactwa facet tez moze rodzic dzieci. Faceta z dzieckiem w brzuchu nikt na front nie wezmie. Dla wizualnego potwierdzenia mojej identyfikacji rozpoczalem juz hodowanie kalduna taktycznego. Tzw miesien piwny
Mi wojna nie straszna bo identyfikuje sie jako kobieta w ciazy. A jak ktos zaneguje moja kobiecosc to przeciez wedlug lewactwa facet tez moze rodzic dzieci. Faceta z dzieckiem w brzuchu nikt na front nie wezmie. Dla wizualnego potwierdzenia mojej identyfikacji rozpoczalem juz hodowanie kalduna taktycznego. Tzw miesien piwny
@wypok_wypok: Nie ten kraj kolego, tu nie Niemcy, Holandia czy inny lewacki twór.
- 13
@akaisterne chleb i dżem = oski chleb z cukrem = chłop
#przegryw Mam taki dziwny pomysł żeby sobie zrobić jakieś zadaszenie nad łóżkiem żebym czuł się jak w namiocie i wyobrażał sobie że w lesie jestem, włączyć dziwek trzaskającego ogniska.
- 1

@JatuArmy umiesz angielski = oski


















