#przegryw nabije sobie niedługo do tej niemądrej glowy ze snu nie potrzebuje i będę to robił wcale nie spał lub mało spał i nie przetłumacze sobie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw bym se elegancko chillował jako wampir na rentce ehh skutki spania po 3 godziny dziennie i się pisze takie głupoty bym se leżał w trumnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw jestem męczennikiem i cierpietnikiem o tej godzinie mnie bolą jelita nie jakoś bardzo ale bolą

A nie w temacie to moje ulubione wampiry z filmów i seriali to alucard i lestat a z filmów może mniej oczywisty zagadka nieśmiertelności za klimat i anime shiki też za klimat takiej beznadzieji bez wyjścia.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"At the time of filming the documentary, Petyr had become a recluse who spent most of his time sleeping in a stone sarcophagus in the basement. He never spoke and did not socialise with the flatmates or do any housework."

#przegryw
akaisterne - "At the time of filming the documentary, Petyr had become a recluse who ...

źródło: latest

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw jeżeli chodzi o fantastyczne stwory to chciałbym żyć między wampirami bo albo by mi życie ułatwiły lub je szybko zakończyły
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Szkoda że nie jest u nas jak w true blood by mnie jakiś wampir zmienił i bym sobie na tagu siedział cały dzień i problemy ze spaniem by znikneły bo bym nie musiał sypiać.

Tak w ogóle to moje guilty pleasure uwielbiam ten serial.No i intro mistrzowskie.
Miteora - #przegryw Szkoda że nie jest u nas jak w true blood by mnie jakiś wampir zm...

źródło: temp_file7485881804277131908

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Oglądam na zachodzie bez zmian już kiedyś oglądałem ale fajny film to sobie oglądane raz jeszcze co nas czeka jak putin zaatakuje śmiechu warte
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw trosze najeby poszedłem do maczka bo mam z 2 min buta xd i wziolem mc fish nie opłaca sie 15zl a wielkość na jeden kens wielkość jak cheesburger juz lepiej dopłacić i na kebaba sobie isc
Gragi - #przegryw  trosze najeby poszedłem do maczka bo mam z 2 min buta xd i wziolem...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Chciałbym tak po prostu odejść z hukiem, ale jestem zbyt dysfunkcyjny, głupi i za mało odważny żeby cokolwiek o-----ć. Ja to jednak podziwiam tych wszystkich zamachowców z juesej, mają jaja, mają mózg, mają wszystko to czego mi teraz braknie. Nawet manifestu bym nie umiał porządnego napisać, chyba ChatGPT musiałby to zrobić za mnie XD.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #wojna #oswiadczenie #lpgqtas+
Mi wojna nie straszna bo identyfikuje sie jako kobieta w ciazy. A jak ktos zaneguje moja kobiecosc to przeciez wedlug lewactwa facet tez moze rodzic dzieci. Faceta z dzieckiem w brzuchu nikt na front nie wezmie. Dla wizualnego potwierdzenia mojej identyfikacji rozpoczalem juz hodowanie kalduna taktycznego. Tzw miesien piwny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Mam taki dziwny pomysł żeby sobie zrobić jakieś zadaszenie nad łóżkiem żebym czuł się jak w namiocie i wyobrażał sobie że w lesie jestem, włączyć dziwek trzaskającego ogniska.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach