• 1
@JanNaj358: ciężko byłoby mi się realnie przekonać do jakiejś religii i ją wyznawać. mógłbym się conajwyżej utożsamiać z wartościami, ale nie wierzyć. u mnie tylko kończy się na interesowaniu się
  • Odpowiedz
@Gontyn-: ja tylko chrześcijaństwo jakoś poznałem, ale głupio by mi było to wyznawać mając świadomość że moja religia zależy jedynie od położenia geograficznego w którym się urodziłem
  • Odpowiedz
Ehhh chuop jak jedyny raz zielsko jarał to wyszły mu z głowy wszystkie demony i teraz się boi i nie tyka.
Chuop wpadł w jakiś stan koszmaru na jawie.

#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chuop se elegancko przyszedł wcześniej na peron, pociąg już stał, na ekraniku przy drzwiach odpowiednia linia to se wsiadł i już nie pilnował.
Okazało się, że po paru minutach ekrany się zmieniły i pociąg pojechał inną trasą xDDD dopiero po 2 stacjach chuop ogarnął.
Chuop stracił 1,5 godziny na powrót i oczekiwanie na kolejny pociąg.

Czy to jest poważne? Rozumiem, że do przewoźników regionalnych nie można mieć za dużych wymagań, no ale
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tired_: tez mialem takie loty dziwne xd poustawialem wszedzie logowanie dwupionowe i sie wylogowalem z kazdego urzadzenia albo szukalem podsluchu w pokoju lub aucie, cale auto przelecialem z 2 godziny w poszukiwaniu jakiegos nadajnika czy cos xd
  • Odpowiedz
za późno na rozważania historiozoficzne i teologiczne. rano po krótkim, beznadziejnym śnie będzie brutalny powrót do szarego, nędznego życia. wyjście poza swoją bańkę
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@JanNaj358: do 18.30. i jeszcze jestem w trakcie pisania referatu i mi to zajęło z kilkanaście godzin przez te trzy dni, a końca nie widać. a muszę jeszcze dwa napisać. i z tego mają powstać artykuły naukowe. c---a powstaną, albo po dużych trudach, bo nigdy czegoś takiego nie pisałem
  • Odpowiedz
@akaisterne mam ten sam problem. Zawsze jak wiem że będę czegoś potrzebował i mam ileś czasu to olewam to do momentu gdy jest w opór późno. Ale jakoś się udaje. Ciekawe jak długo xD
  • Odpowiedz