Nie wyjdę na spacer, bo nie mam siły, nie popatrzę w gwiazdy, bo zachmurzenie 95%, nie zjem naleśników, bo nie mam siły umyć patelni

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejna mucha zabita, tym razem z reki, zostal pobity rekord - 5 zabitych z reki i 4 zabite w pulapce, lacznie 9 ()

Najgorsze, ze dalej lataja.. Nie wiem skad ich tyle...
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Chuop zakupił pół litra zrobi 2 drinki i do spania jutro robota,a wcześniej już wypite 6 piw było mam nadzieje,ze mi zejdzie do rana
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oskarki żyją na easy live mode...

Siadam w galerii, w pobliżu jakiś małolat, miejsce trochę przypadkowe, bo gdzie indziej nie było miejsca.

Po jakimś czasie nudzi mi się przy laptopie, patrzę jak AI kodzi i czekam na efekt, więc rozejrzałem się co ciekawego ludzie robią w galerii:
1. tu małolaty coś ze sobą gadają
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@gorobei: nie pozwalam sobie dopuścić do głowy myśli:
1. jestem wystarczająco przystojny, aby same typiary się mną interesowały
2. interesują się mną małolaty pomimo różnicy wieku 8 lat
  • Odpowiedz
  • 1
@ChuopSkiChuop: jest19 ale nie boje sie w nocy, szanse na spotkanie kogos sa minimalne, moze 10lat temu bym sie bal po parkach zeby nie dostac wpiejdolu za nic bo patusy z lat 80-90 tam spedzaly czas, ale pozmieniali sie juz a obecni nie siedza w parkach, pozatym chyba ludzie sie oduczyli bicia za nic czy zeby ci skroic telefon
  • Odpowiedz