#przegryw jem chrupki kukurydziane ot.co
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Gcxdyidsthhhhds
- 2
#przegryw jem rogalik kakaowy

Macuga_
via Wykop- 2
@Gcxdyidsthhhhds: delicje dla chuopa
#przegryw wyszukałem zatyczki do uszu i mi podsunęło allegro za 49zł, rozwijam propozycje i kupiłem 5 za 3 złote ten sam produkt
#przegryw dwa dni temu kwas z koljegami, najlepszy czas od 2014 roku od kanonizacji Św. Jana Pawła II, polecam, cyba wróciłem do żywych jak Bóg da,
Wszystko drożeje a nagle antydepresanty mi staniały, z 40-50 zł mniej mnie kosztują niż rok temu xd #przegryw #depresja #bezsennosc
@Lmaocetong2: daje to coś? na anhedonie/motywacje? jaka dawka? Mi szaman chciał to przepisać, ale dla mnie to nerwica lękowa w tabletkach
- 0
@First999 daje na energie
@midnightwanderer: co chuop taki zamyślony?
- 0
@Macuga_: mysli o waznych sprawach
#przegryw wy oskie!
źródło: 7fe4e83b22f75d6da9bafb314551a4fd86bacb82c123a71f277f62cb0fbf6087
PobierzŁadna
- tak 77.5% (31)
- nie 22.5% (9)
@midnightwanderer: poka bez makijażu. Tak oceniać to jak se możesz
Wku$#i@ mnie wszystko dziś. Nic nie jest tak jak być powinno. #przegryw
źródło: falling-down
Pobierz@anonanonimowy321: Ok nerwoski
- 1
@kolorowy_monochrom: W środku to tylko siedzi. Ja bardzo spokojny chuop.
- 4

Prawie 40 lvl i nigdy cycka na żywo nie widziałem bo wygląd 3/10 i w sumie zrozumiałe dla mnie i dla innych ale co bardziej zastanawia że w podobnej sytuacji są chłopaki 5/10 a nawet 6/10 dziwne czasu
#przegryw #stulejacontent
#przegryw #stulejacontent
@Kamien0003: natura
- 1
@WlochMokry92: sorry ale nie pamiętam
#przegryw
Idę zaraz do ralyngologa
Idę zaraz do ralyngologa
- 2
Jakbyście mieli przez chwile nieograniczony budżet pieniędzy, ale mogli kupić tylko jedną rzecz co by to było?
#przegryw
#przegryw
- 4
- 16
@vantablank: tylko tyle dla baby wystarczy żebyś był całkowicie nie atrakcyjny, i to niby faceci są wzorkowcami
@vantablank: a najśmieszniejsze jest to że to idzie poprawić bez operacji. Wystarczy nauczyć się oddychać jak człowiek
- 3
- 4
- 5
#przegryw
Dzisiaj mam lekarza na 13
Dzisiaj mam lekarza na 13
@vantablank Połowa z nas starości pewnie nie dożyje.













