Witam każdego ciężko pracującego kołchoźnika. Panowie i panie, za moment rusza zmiana poranna z nadgodzinami, łącznie 12h pracy na dobrodzieja. Sobie i wam życzę powodzenia. #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widziałem rzeczy, w które wam ludzie trudno byłoby uwierzyć. Samotni mężczyźni przed komputerami w swoich mieszkaniach. Zbyt zmęczeni i zużyci pracą w kołchozie by mieć siły na cokolwiek. Roszczeniowe Julki po socjologi w mieszkaniach kupionych przez rodziców, uważające się za silne i niezależne. Madki polki po karuzeli kutasów szukające batabankomatu dla swoich bękartów. Ulańce z kotem szukające Chada, gardzące przeciętnym, pracowitym mężczyzną.
Wszystko to rozpłynie się w czasie z dzietnością poniżej 1.0
Hellicon - Widziałem rzeczy, w które wam ludzie trudno byłoby uwierzyć. Samotni mężcz...

źródło: temp_file5166057834093839985

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widziałem rzeczy, w które wam ludzie trudno byłoby uwierzyć. Samotni mężczyźni przed komputerami w swoich mieszkaniach. Zbyt zmęczeni i zużyci pracą w kołchozie by mieć siły na cokolwiek.


@Hellicon: są zbyt zmęczeni by zrobić cokolwiek bo wpadli w pętlę uzależnienia od internetu. Siedzisz za długo na necie, idziesz niewyspany do kołchozu, w trakcie kołchozu szukasz tylko chwilki dla siebie czyli chociaż paru minut na necie, wracasz siedzisz na necie.
  • Odpowiedz
#przegryw kompromitacja cwelicy przy wyjściu z karetki. Powiedziałam że wszystko wina normikow z Wykop.pl a ratownik powiedział że zamiast pisać z mirkami z wykopu to mam uciekać do spania. Czemu oni mnie wiecznie jak jakieś małe dziecko traktują xd
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szajbi_: No ameryka południowa spoykałrm gościa z Chille i jak szedłem z nim po Krakowie to się dziwił że ludzie z telefonami po ulicy chodzą bo tam co chwilę na motorach zapierniczają. A te Chille to jeden z najbogatszych krajów tego kontynentu.
  • Odpowiedz
Drugą noc już płaczę ale trzeba brać odpowiedzialność za swoje głupie czyny i wreszcie dorosnąć. Emocje zdają się bardzo powoli ale jednak opadać i wraca racjonalna ocena. Potrzebuje czasu żeby rany się zabliźniły ale wyjdę z tego ubogacony i mądrzejszy. Może kiedyś będę lepszym człowiekiem.

Konto tutaj zachowam na pamiątkę a aktywność będzie minimalna. Obiecałem dostarczyć dawno temu dla wykopków dowody że wyjdę na ludzi i zamierzam dotrzymać słowa.
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw mecze sie z piwem prawie godzine, wczoraj wypiłem 6 i dzis mam takie obrzydzenie że chyba reszte wyleje, no cóż może to i dobrze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw

całkiem mi się zegar biologiczny rozwalił, chwile chce mi się spać, potem pobudzony i tak cały czas przeskakuje ehhh najchętniej nie podpisywałbym następnej umowy bo ta co mam kończy się 2 stycznia, ale pieniędzy potrzebuje ehh
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach