Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hot_topic

hot_topic

Dołączył 1 rok i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 779
  • Znaleziska 129
  • Mikroblog 650
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
lord-nihilus
lord-nihilus
wczoraj, 03:59:15
  • 38
Kampania "Gdzie te czady?"
Jak źle już musi być że nawet New York Post płodzi takie artykuły.

#blackpill
lord-nihilus - Kampania "Gdzie te czady?"
Jak źle już musi być że nawet New York Post...

źródło: 1000059279

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_topic
hot_topic wczoraj, 06:46:47 via Wykop
  • 9
@lord-nihilus: nigdzie nie wyjdę dajcie mi spokój
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 25.06.2026, 12:14:32
  • 3
Ale dobrze wygląda po tych operacjach. Ile on ma wzrostu?

#przegryw #blackpill
hot_topic - Ale dobrze wygląda po tych operacjach. Ile on ma wzrostu?

#przegryw #bla...

źródło: 1000004326

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_topic
hot_topic
Autor
25.06.2026, 12:16:23 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic
Autor
25.06.2026, 12:16:59 via Android
  • 0
@wojtylak16: no właśnie też mi się wydaje że kłamał xd
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic
Autor
25.06.2026, 12:18:17 via Android
  • 0
@wonsz337: patrz jaka Stacy
hot_topic - @wonsz337: patrz jaka Stacy

źródło: 1000004328

Pobierz
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic
Autor
25.06.2026, 12:19:06 via Android
  • 1
@Tired_:
hottopic - @Tired:

źródło: 1000004325

Pobierz
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 25.06.2026, 05:26:06
  • 3
Który clavicular fajniejszy? #przegryw #blackpill
hot_topic - Który clavicular fajniejszy? #przegryw #blackpill

źródło: 1000004325

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_topic
hot_topic
Autor
25.06.2026, 05:31:02 via Android
  • 0
@ssas78487: operacja nosa i uszu
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic
Autor
25.06.2026, 05:34:20 via Android
  • 1
@Mechamaru: ale kawaler
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic
Autor
25.06.2026, 07:40:32 via Android
  • 0
@Fala_Magnezu: cope
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic
Autor
25.06.2026, 07:59:55 via Android
  • 0
@Fala_Magnezu: ale on chyba mówił że nienawidzi streamowac i teskni za mieszkaniem z babcią i skończy z tym jak zarobi 15mln
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic
Autor
25.06.2026, 09:47:06 via Android
  • 0
@Fala_Magnezu: ja go nie oglądam. Wyskakuje mi na x jak dokuczali mu we Francji i zwróciłem uwagę że pięknie wyglada
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 24.06.2026, 09:16:05
  • 0
Myślicie, że mężczyzna ma szansę trochę dorobić na onlyfans? Zastanawiam się czy nie założyć konta na x żeby wrzucać tam swoje fotki w stylu thirsty trap. Poza tym udzielać się w viralowych tematach, wrzucać kontrowersyjne opinie w viralowych dyskusjach itp żeby się pozycjonować. A cały ruch przekierowywalbym na of

#socialmedia #onlyfans
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_topic
hot_topic
Autor
24.06.2026, 09:35:40 via Android
  • 0
@Breaking-DAD: widziałem że geje też kupują subskrypcje
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic
Autor
24.06.2026, 09:39:07 via Android
  • 0
@ssas78487: ta już mam to rozkminione. Kupiłem statyw i lampy, jeszcze chce zamówić maskę ze zdjęcia żeby być anonimowym. Tylko nie wiem czy ciężko wpaść w viral na x
hot_topic - @ssas78487: ta już mam to rozkminione. Kupiłem statyw i lampy, jeszcze ch...

źródło: 1000004320

Pobierz
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 24.06.2026, 08:58:45
  • 881
Ale bosski jest internet. Jakiś chłop wrzucił na Twittera oświadczenie majątkowe radnego lekarza i mamy burze na cały kraj. Informacje o pacjentach umierających na sor z powodu zaniedbań i pospolite ruszenie proli na środowisko lekarskie. Mam nadzieję że wynikną z tego powazne zmiany w OZ i odpowiedzialność karna dla cwaniaków i oszustów.

#konowalposting #lekarz100k #lekarz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_topic
hot_topic
Autor
24.06.2026, 09:05:32 via Android
  • 6
@lorafenus: wam lekarzom pewnie pasuje tak jak jest xd
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic
Autor
24.06.2026, 09:29:56 via Android
  • 171
@loginnawykoppl: no tak, o tym mówię. Gościu chciał sprawdzić progresję pensji lekarza. Natrafił na duży skok i wrzucił na x
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 23.06.2026, 13:14:22
  • 2
Zajebiście wygląda clavicular nie wiem o co wam chodzi o dlaczego ludzie go tak nie lubia

#przegryw #blackpill
hot_topic - Zajebiście wygląda clavicular nie wiem o co wam chodzi o dlaczego ludzie ...

źródło: 1000004312

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
23.06.2026, 13:21:55 via Wykop
  • 1
@hot_topic: Musi się zdecydować co chce osiągnąć, bo raz ciśnie w bardzo męski wygląd, a za chwilę wygląda jak cwel
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
23.06.2026, 13:26:41 via Android
  • 1
@hot_topic: zycie
  • Odpowiedz
niekceszmnie
niekceszmnie
niekceszmnie
22.06.2026, 12:30:20
  • 640
#lekarz100k #programista15k
niekceszmnie - #lekarz100k #programista15k

źródło: image_picker_43DEFC33-1DFF-4B3C-A1A8-A3D6E395EBC7-10882-000003947B828A9C

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_topic
hot_topic 22.06.2026, 15:44:01 via Android
  • 6
@Mumbaj: ludzie nie linczuja lekarzy tylko wyrażają swoje niezadowolenie obecnym stanem OZ. Docierają do nas informacje o olbrzymich zarobkach lekarzy podczas gdy poziom usług szoruje po glebie. Podobno zarabiacie kosmiczne pieniądze a szpitale toną w długach. Czekam aż zarobki lekarzy będą jawne i wtedy się okaże jaka jest prawda
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 22.06.2026, 16:47:45 via Android
  • 9
@Mumbaj: a ile zarabiasz? Skoro tak ci ciężko to powinieneś byc zadowolony, że idą reformy. Wyszkolimy więcej lekarzy, odblokujemy zawód i nie będziesz musiał już brać tyle dyżurów. Zarobki będą jawne, wyłapie się cwaniaków i wsadzi do więzienia. Powinieneś się cieszyć, że ludzie się zainteresowali
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 22.06.2026, 17:05:29 via Android
  • 4
@Mumbaj: no to powinieneś się cieszyć, że ludzie zainteresowali się tematem. Jak ograniczy się cwaniaków i oszustów to zostanie więcej pieniędzy dla takich jak ty
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 22.06.2026, 17:32:55 via Android
  • 1
@Mumbaj: no zobaczymy, sam jestem optymistycznie nastawiony. Skoro ty uważasz inaczej to powinieneś tym bardziej popierać ujawnienie stawek
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 22.06.2026, 20:08:13 via Android
  • 2
@antekstr: "moze jakies politechniki", no właśnie połowa jak nie większość wykopków krytykujących zarobki lekarzy to inżynierowie. Jesteś na pierwszym roku? Nie boisz się, że zanim dostaniesz się do zawodu zarobki zostaną wyrównane?
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 22.06.2026, 20:27:21 via Android
  • 2
@antekstr: w takim razie powodzenia. Potrzebujemy jak najwięcej lekarzy, przydasz się
  • Odpowiedz
KratosBogWojny
KratosBogWojny
22.06.2026, 09:42:50
  • 232
#lekarz100k #lekarz #praca
KratosBogWojny - #lekarz100k #lekarz #praca

źródło: 17821213395118508671682899973674

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_topic
hot_topic 22.06.2026, 15:30:52 via Android
  • 3
@Mumbaj: jak już ujawnia zarobki lekarzy to się okaże. Na razie słyszymy o tym, że do 10% zarabia ponad 100k miesięcznie a w oświadczeniach lekarzy-radnych najniższe roczne zarobki to 600k
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 22.06.2026, 16:58:20 via Android
  • 0
@Mumbaj: napisz jeszcze ile zarabiasz
  • Odpowiedz

856

Dyrektor szpitala w Tarnowie: Zahamowanie wzrostu wynagrodzeń jest konieczne

Dyrektor szpitala w Tarnowie: Zahamowanie wzrostu wynagrodzeń jest konieczne

Po aferze związanej z zarobkami młodego lekarza Dawida Kacprzyka ze Szpitala Południowego w Warszawie rozgorzała dyskusj

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 22.06.2026, 08:09:01
  • 84
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
hot_topic
hot_topic 22.06.2026, 11:33:57 via Android
  • 11
@dzik667: według najnowszych danych do 10% lekarzy zarabia ponad 100k miesięcznie. Według danych z biura księgowego średnia miesięczna z faktur lekarza to 83k. Matura z biologii i kilka lat nauki nie czyni z nikogo elity upoważnionej do przejadania publicznej kasy. Lekarze wylobbowali sobie kosmiczne warunki finansowe które zapewniają im podatnicy. Trzeba to ukrócić
hot_topic
hot_topic 22.06.2026, 11:45:28 via Android
  • 10
@dzik667: masz 30 lat. Niedawno skończyłeś studia. Nie jesteś nawet specjalista tylko rezydentem który nie może do końca pracować samodzielnie i 30k to jest dla ciebie mało? W kolejnych latach twoja pensja najpewniej znacznie urośnie. Żaden inny zawód nie zapewnia takich warunków finansowych. To wszystko na koszt podatnika. Nie ma na to zgody bo zwyczajnie niestac nas na to. Pensje pracowników pochłaniają olbrzymią część budżetu OZ, lekarze muszą w końcu
hot_topic
hot_topic 22.06.2026, 12:13:35 via Android
  • 4
@dzik667: jest wiele innych zawodów od których zależy ludzkie życie, to nie jest żaden argument. A pozostała część twojego wpisu to zwykle straszenie więc daruję sobie odpowiedź. Rozumiem, że uczciwie pracujesz i nie zarzucam ci oszustwa. Cwaniaki i oszuści w kitlach to inny temat. Probuje powiedzieć, że zarabiacie o wiele za dużo w porównaniu do reszty społeczeństwa. Wszyscy składamy się na wasze pensje które od czasu covidu znacznie urosły. Jeżeli
hot_topic
hot_topic 22.06.2026, 12:30:14 via Android
  • 1
@dzik667: to info mam z wpisu tej pani, nie mam zamiaru nikogo okłamywać. Polecam jej Twitter, jest świetnie rozeznana w temacie. Nie mamy w tej chwili innych danych niż takie wpisy, oświadczenia radnych lekarzy i info od aotmit z którego wynika, że do 10% lekarzy zarabia powyżej 100k miesięcznie. Dlatego przede wszystkim musimy zebrać dane nt zarobków lekarzy według PWZ lub PESEL. Wtedy wszystko będzie jasne
hot_topic - @dzik667: to info mam z wpisu tej pani, nie mam zamiaru nikogo okłamywać....

źródło: 1000004283

Pobierz
byferdo
byferdo
22.06.2026, 06:45:20
  • 2097
#konowalposting #lekarz #lekarz100k #heheszki
byferdo - #konowalposting #lekarz #lekarz100k #heheszki

źródło: auwb0n

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_topic
hot_topic 22.06.2026, 09:59:43 via Android
  • 1
@brednyk: @kowalska-anna2137 @ATAT-2 według aktualnych informacji do 10% lekarzy zarabia 100k miesięcznie. Srednia kwota z faktur lekarza to 83k
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 19.06.2026, 09:30:07
  • 16
Średnia miesięczna faktura 83k :)

#konowalposting #lekarz
hot_topic - Średnia miesięczna faktura 83k :)

#konowalposting #lekarz

źródło: 1000004283

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
19.06.2026, 09:44:00 via Wykop
  • 6
@hot_topic: to na pewno z biura księgowego obsługującego wyłącznie mitycznych lekarzy klasy światowej
  • Odpowiedz
RenoJackson
RenoJackson
19.06.2026, 06:22:07
  • 92
Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodową, która najbardziej zesrała się o lekarzy są programiści. Bo nie ma co się oszukiwać, to programiści są odpowiedzialni za wywołanie całej tej nagonki. Intensywnie na to pracowali od 2-3 lat i wreszcie im się udało. Siedzą takie typy jak @BlackpillMonster @ly000 @p0melo @Ksiega_dusz @git_commit @peoplearestrange i inni na home-office, mają jeden z najlepszych zawodów
RenoJackson - Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodow...

źródło: image

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_topic
hot_topic 19.06.2026, 07:23:45 via Wykop
  • 25
@RenoJackson: programiści nie pracują za państwowe pieniądze. Możesz sobie szczekać ale ludzie przejrzeli na oczy i szykują reformy
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 19.06.2026, 07:36:24 via Wykop
  • 22
@Xyz-123: @piotr-szczerek @Shumakun nie ma sensu z nim rozmawiać. Czas na rozmowy z lekarzami się skończył. Teraz ludzie muszą załatwić temat bez pytania ich o zdanie. Co on może powiedzieć? Każda uprzywilejowana grupa będzie straszyć i mącić kiedy ktoś się w końcu za nią zabierze
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 19.06.2026, 08:40:46 via Android
  • 4
@WhiskeyIHaze: 50k brutto miesięcznie to za dużo. Lekarze nie powinni zarabiać więcej jak 30k
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 19.06.2026, 08:45:27 via Android
  • 5
@WhiskeyIHaze: i tak nie ma już stomatologów na NFZ. Trzeba na produkować dentystów i lekarzy jak najwięcej, tak żeby ceny spadły też w prywatnej służbie zdrowia. Lekarzy i NIL nie powinien nikt pytać o zdanie bo tylko lobbują za przywilejami i są butni
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 19.06.2026, 09:06:28 via Android
  • 11
@stanleymorison: teraz jest ten moment żeby forsować odpowiedni przekaz w internecie, tak żeby rządzący wzięli ich za mordę i zreformowali OZ bez żadnych rozmów ani negocjacji. Ten cały Kacprzak to najlepsze co mogło się trafić zwykłemu obywatelowi. Dzięki temu lekarze i ich zarobki są na świeczniku. Niechęć do lekarzy narastała od covidu aż wybuchła w tym momencie. Spójrz na Twitter, ludzie grzeją temat do oporu. A to co piszą tutaj
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 19.06.2026, 09:17:30 via Android
  • 11
@RenoJackson: mieliście czas na reformy we własnym środowisku i widać jak wyszło, ten czas już się skończył. W obowiązku świadomego obywatela jest grzanie tematu i naciskanie na drastyczne zmiany.Tak żeby lekarzy sprowadzić na ziemię
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
18.06.2026, 12:05:05
  • 813
Jeszcze kilka dni temu @dr_Batman nas przekonywała, że 100k na miesiąc to ma może kilkuset politycznych nominatów. Teraz się okazuje, że może ich być ponad 5600, a to dopiero wstępne szacunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pensje tych 5600 ludzi rocznie kosztują przynajmniej 6,7 MLD zł (przy założeniu równych 100k na msc, a mają więcej przecież). Dziura NFZ na ten rok to ok. 23 miliardy. A pytanie jak
StulejmanBeznadziejny - Jeszcze kilka dni temu @drBatman nas przekonywała, że 100k na...

źródło: Screenshot-20260618-134951-Samsung-Browser

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_topic
hot_topic 18.06.2026, 14:36:10 via Android
  • 37
@dr_Batman: to nie są trolle ani boty tylko oddolna inicjatywa społeczeństwa jak z deweloperami. Z tego co się orientuję wszystko zaczęło się od anonimowego gościa na Twitterze który wyciągał zeznania majątkowe lekarzy-radnych. Media to załapały I teraz temat jest grzany do oporu. Politycy to podlapali i mam nadzieję że na tej fali przejdą poważne zmiany w OZ i w końcu będzie cywilizowanie jak w de albo danii
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 18.06.2026, 14:42:23 via Android
  • 48
@dr_Batman: to ty nie zauważasz, że społeczeństwo ma zwyczajnie dosyć lekarzy. To, że ktoś napisał dobrze maturę z biologii i studiował przez 6 lat nie czyni z niego elity i nie daje prawa do przejadania publicznych pieniędzy. Zwyczajnie w----------e opinię publiczną jak deweloperzy. Ludzie po prostu was nie lubią xd
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 18.06.2026, 15:10:52 via Android
  • 3
@dr_Batman: jeszcze się okaże czy to tylko 1%
  • Odpowiedz

500

Cięcia NFZ w badaniach: po miesiącu sprawdzamy kolejki. Uderzenie w pacjentów

Cięcia NFZ w badaniach: po miesiącu sprawdzamy kolejki. Uderzenie w pacjentów

Ponad rok oczekiwania na kolonoskopię w stanie pilnym, 17 miesięcy w stabilnym.

Bobito
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:02:58
  • 57
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    afera
hot_topic
hot_topic 18.06.2026, 14:13:27 via Android
  • 36
@dr_Batman: i bardzo słusznie, że się rzuca bo według tego co teraz wychodzi są beneficjentami wadliwego systemu z którego całymi latami po cichu korzystali wyprowadzając publiczna kasę. Niedługo się dowiemy ile lekarze zarabiają na kontraktach z publicznymi podmiotami i wszystko będzie jasne. Mieliście czas żeby ogarnąć temat we własnym środowisku ale z powodu pazerności szambo wybiło. Teraz ludzie naprawia temat i nikt nie będzie was pytał o zdanie. I wszystko
hot_topic
hot_topic 18.06.2026, 14:26:18 via Android
  • 15
@dr_Batman: jest świetna okazja żeby w końcu naprawić OZ na wzór naszych sąsiadów. Lekarzom czyli beneficjentom obecnego układu takim jak ty zostało tylko szczekanie i straszenie. Mam nadzieję, że nikt nie będzie was słuchał I politycy oleja Nil i środowisko lekarskie szykując reformy. I pewnie tak będzie bo jak widać jesteście pełni pychy i butni czym zresztą sobie szkodzicie. Znowu xd

945

Nawet 5,6 tys. lekarzy może zarabiać ponad 100 tys. zł a państwo tego nie widzi

Nie 560 lekarzy, lecz nawet 5,6 tys. medyków może osiągać dochody przekraczające 100 tys. zł miesięcznie. Tak wynika z s

enterprize
z
gazetaprawna.pl
dodany: 18.06.2026, 10:13:43
  • 95
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zarobki
hot_topic
hot_topic 18.06.2026, 11:32:54 via Android
  • 62
@zarobkilekarzy: patologia
hot_topic
hot_topic 18.06.2026, 11:42:32 via Android
  • 2
@zarobkilekarzy: ciekawe czy informacje o zarobkach lekarzy przejdą do mainstreamu, przecież jak ulica dowie się ile oni zarabiają to ich wyniosą na widłach
Lekarz_7k
Lekarz_7k
17.06.2026, 14:40:37
  • 221
Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.

Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić

#konowal100k
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_topic
hot_topic 17.06.2026, 15:55:14 via Android
  • 0
@Lekarz_7k: zarabiasz 20k netto za 300h pracy w miesiącu? Ile masz lat?
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 17.06.2026, 15:57:15 via Android
  • 4
@Lekarz_7k: to jeszcze akceptowalnie. Ja angażuje się w sprawę i lobbuje na Twitterze bo uważam, że to skandal żeby lekarz zarabiał więcej od programisty. Stawki które podajesz są dla mnie do zaakceptowania. Jeżeli inni lekarze zarabiają podobnie jak ty to nie macie się czego obawiać z mojej strony
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 17.06.2026, 16:08:15 via Android
  • 0
@Lekarz_7k: a jesteś na grupach zawodowych? Masz kontakt z innymi młodymi lekarzami? Jakie nastroje teraz panują w środowisku? Boicie się?
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 17.06.2026, 16:23:10 via Android
  • 0
@Lekarz_7k: a co myślisz o tych julkach influencerkach które postuja na ig dzień z życia lekarza? Np ta która tutaj wrzucali ostatnio co się malowała i przebierała w trakcie dyżuru
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 17.06.2026, 17:09:09 via Android
  • 0
@Dassault: no wiem, żartowałem tylko
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic 17.06.2026, 10:27:45
  • 8
Ok, zajmujemy się w końcu tematem lekarzy i tego jak doili nas z kasy ale co z pieniędzmi które zarobili do teraz? Zwłaszcza od covidu. Przecież to są pewnie fortuny. Dlaczego nikt nie mówi o tym, że powinniśmy też sprawdzić wstecz czy np nie pracowali równolegle na kilku etatach itp i wyciągać konsekwencje?

#konowalposting #lekarz100k
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chuopijak
Chuopijak
17.06.2026, 12:29:03 via Wykop
  • 0
@hot_topic: bo to niedobra jest
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >
  • sprawnie poruszam się w dziedzinach takich jak sport, looksmaxing, moda, socjologia, psychoseksuologia, tibia, literatura klasyczna i nowe technologie

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 26.09.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking