Hmm a odradzaliście kiedyś te gotowe "prawdziwe" serwery Della bo niby wyją i żrą prąd - a nie ma tragedii niby jednak
https://www.youtube.com/watch?v=nISjUqsHaKU
#serwer #serwery #homelab #nas #proxmox #truenas #siecikomputerowe #dell #komputery #technologia
https://www.youtube.com/watch?v=nISjUqsHaKU
#serwer #serwery #homelab #nas #proxmox #truenas #siecikomputerowe #dell #komputery #technologia




























Pamiętacie czasy, kiedy Netflix miał wszystko? No to teraz oprócz niego mamy HBO Max, Disney+, Prime, Apple TV+, SkyShowtime, Canal+, Player... i żeby obejrzeć trzy seriale, które akurat lubisz, musisz płacić kilku różnym firmom na raz. A jak już zapłacisz, to i tak dostajesz "4K" wyglądające jak skompresowana papka (bitrate ścięty, dźwięk stereo).
#chwalesie - postawiłem sobie poleasingowego mini PC-ta (tiny Lenovo/Dell/HP za grosze), pobór prądu rzędu 10-15W, chodzi 24/7 i
Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu
Komentarz usunięty przez autora Wpisu