Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@DrGreen_2: windows defender
Komentarz usunięty przez autora
wiecie może czy można obejrzeć gdzieś stare sezony Rolnik szuka żony?
#rolnikszukazony #rolnik #programy
#rolnikszukazony #rolnik #programy
- 2
- 0
@Dlugi_1111: praktycznie nie korzystam z wykopu więc nawet nie wiem xd ale dzięki za odpowiedź
- 1
- 14
@Espance: A co ją ciekawi?
@sierpien22: pewnie jak każdą kobietę - McDonald, ładowanie telefonu, twerkowanie, biseksualizm, jedzenie ostrych chrupków, kłamanie
@Espance: Asterix i Obelix - misja Kleopatra
- 0
Mirki, polecacie jakiś program do katalogowania zdjęć na Windowsa? Zależałoby mi na możliwości otagowania ich i wyszukiwaniu po tagach.
#kiciochpyta #zdjecia #fotografia #programy #komputery #windows
#kiciochpyta #zdjecia #fotografia #programy #komputery #windows
Google photo.
Wpisujesz "imię żony w niebieskiej sukience w hiszpanii" i znajduje. O ile twoja żona była w hiszpanii w niebieskiej sukience.
Wpisujesz "imię żony w niebieskiej sukience w hiszpanii" i znajduje. O ile twoja żona była w hiszpanii w niebieskiej sukience.
- 0
- 0
@Kouros: a coś w wersji nie online?
- 0
@DurzyHarakter30: word offline?
- 0
Załóżmy, że mam np kolekcję butów i każdej parze chciałbym zrobić jedno lub kilka zdjęć i dołączyć opis, ew opisać stare, rodzinne zdjęcia. W jakim programie najlepiej to zrobić? idealnie gdyby program miał jak najmniej innych funkcji, nie chcę nic obrabiać, tylko zdjęcie(a) i opis.
#zdjecia #kolekcja #programy #kiciochpyta #fotografia #it #pytaniedoeksperta
#zdjecia #kolekcja #programy #kiciochpyta #fotografia #it #pytaniedoeksperta
@pol-scot: jak na PC i do samej edycji exif to korzystałem kiedyś z analogexif, ale to głównie dlatego że open source. Pewnie jest coś lepszego/prostszego w obsłudze
- 1
- 0
#pcmasterrace #programy #windows11 #windows
Zna ktoś jakiś fajny program do ustawień autostartu? Bo windowsowy autostart nie pokazuje wszystkich odpalanych przy starcie systemu apek. Ważne aby działał pod W11
Zna ktoś jakiś fajny program do ustawień autostartu? Bo windowsowy autostart nie pokazuje wszystkich odpalanych przy starcie systemu apek. Ważne aby działał pod W11
- 1
@JoeBlade: Jak ktoś nie wie nawet gdzie znaleźć wpisy autorun w rejestrze, a jest ich parę, to lepiej niech się regedita nie tyka bo tylko sobie szkodę zrobi. Sysinternals Autoruns i tyle, znajdzie wszystkie miejsca za ciebie i nie dokona permanentnych zmian w rejestrze.
O co chodzi z tymi temperaturami 100 stopni? Coś mam źle podłączone?
#komputery #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #programy #hardware #software #informatyka
#komputery #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #programy #hardware #software #informatyka
źródło: comment_16657586832HaO45jQF310Dbcequ2iIk.jpg
Pobierz- 1
@DoudouPetit: Czasami tak jest.
Jeśli reszta wygląda dobrze, komputer dział normalnie, to nie ma się czym przejmować.
Ja miałem na starej płycie głównej temperaturę ujemną.
Jeśli reszta wygląda dobrze, komputer dział normalnie, to nie ma się czym przejmować.
Ja miałem na starej płycie głównej temperaturę ujemną.
- 1
@DoudouPetit: zrób sobie przysługę i albo użyj HWInfo albo jak ma być OSS LibreHardwareMon. Ten nie jest za bardzo aktualizowany i może pokazywać głupoty. No poza tym może być tak że układ od mierzenia temperatury na płycie jest np 4 kanałowy i ma 3 termopary podłączone. I ta 1 goła będzie ukryta w sofcie od producenta płyty a w generycznym ją widać i oczywiście będzie pokazywać jakąś losową wartość.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@DoudouPetit: thepiratebay. Cena nie do pobicia
- 2
@DoudouPetit: to jest dokładnie ta sama szara strefa co klucze z Allegro ¯\_(ツ)_/¯
@quidsy smart switch
- 0
Hej! Szukam jakiejś aplikacji do pisania dziennika/pamiętnika. Chciałbym dokumentować swoje postępy w nauce, treningach itp. Ma to być dla mnie jeden z czynników, dzięki którym pokonam prokrastynacje. Wiem, że są różne sposoby na to, ale chciałbym wypróbować ten. Może codzienne uzupełnianie dziennika zwiększy moją motywację do wprowadzania małych nawyków, które zaowocują w przyszłości.
Wiem, że mogę wykorzystać zwykły zeszyt i długopis... Jednak szukam jakiegoś programu pod win albo androida (może jest coś
Wiem, że mogę wykorzystać zwykły zeszyt i długopis... Jednak szukam jakiegoś programu pod win albo androida (może jest coś
@locket: zależy, czego konkretnie szukasz. Notion wygląda ciekawie, ja używam Daylio, są też inne opcje... może po prostu przejrzyj google play store czy skąd tam bierzesz aplikacje i wpisz sobie "journal" albo "diary" czy coś. Pokombinuj - każdemu przypadnie do gustu coś innego.
@locket: obsidian
Szukam programu lub osoby, która byłaby w stanie polepszyć jakość nagrania z dyktafonu telefonu.
Był on schowany w torebce, a dodatkowo niestety w tle słychać radio.
Czy jest możliwość żeby wydobyć samą rozmowę, aby było wyraźnie słychać o czym mowa?
Nagranie jest bardzo słabo słyszalne.
#nagranie #rekonstrukcja #dyktafon #rozmowa #hakerzy #dzwiek #problem #programy #csiwykop
Był on schowany w torebce, a dodatkowo niestety w tle słychać radio.
Czy jest możliwość żeby wydobyć samą rozmowę, aby było wyraźnie słychać o czym mowa?
Nagranie jest bardzo słabo słyszalne.
#nagranie #rekonstrukcja #dyktafon #rozmowa #hakerzy #dzwiek #problem #programy #csiwykop
- 1
@Poison_ivy00: Mam firmę, która się tym zajmuje zawodowo. Jest możliwość jak najbardziej, pytanie jak długie jest to nagranie? Przy trudnych dźwiękach zazwyczaj 12zł netto za minutę nagrania.
Dzień dobry wieczór!
Potrzebuję małej pomocy z programem Movavi Video Editor 2022
Otóż soft przy próbie wyrenderowania czegokolwiek zwyczajnie się wysypuje. Bez znaczenia czy chcę wyrenderować film w 4k, 1080p czy niższej rozdzielczości - nie da się i tyle. Tyczy się to każdego kodeku, każdej rozdzielczości czy każdej ilości klatek na sekundę czy długości projektu. Początkowo myślałem że problem leży w kodekach. Później w jakiejś aktualizacji systemu. Wywaliłem niemal wszystko co niepotrzebne z autostartu,
Potrzebuję małej pomocy z programem Movavi Video Editor 2022
Otóż soft przy próbie wyrenderowania czegokolwiek zwyczajnie się wysypuje. Bez znaczenia czy chcę wyrenderować film w 4k, 1080p czy niższej rozdzielczości - nie da się i tyle. Tyczy się to każdego kodeku, każdej rozdzielczości czy każdej ilości klatek na sekundę czy długości projektu. Początkowo myślałem że problem leży w kodekach. Później w jakiejś aktualizacji systemu. Wywaliłem niemal wszystko co niepotrzebne z autostartu,
@MordimerMadderdin: Mam ten sam procesor i ten sam problem, jeśli go rozwiązałeś daj znać... :D
Hej. Czy w Google sheets ilość komórek w poziomie kończy się już na T czy to ja coś pominąłem?
Jaki darmowy pakiet office polecacie? Zależy mi głównie na arkuszu kalkulacyjnym i do tej pory w domu wystarczający był ten od Googla on-line
#googlesheets #excel #arkuszkalkulacyjny #pakietbiurowy #programy #word
Jaki darmowy pakiet office polecacie? Zależy mi głównie na arkuszu kalkulacyjnym i do tej pory w domu wystarczający był ten od Googla on-line
#googlesheets #excel #arkuszkalkulacyjny #pakietbiurowy #programy #word
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@nieludzki666:
Możesz dodawać kolumny bez problemu.
Możesz dodawać kolumny bez problemu.
Jakby ktoś szukał:
źródło: comment_1665239418dwdq0ehrnClrXv1WS4Cvge.jpg
PobierzMireczki, znacie może jakiś program umożliwiający wysłanie wielu maili do jednego nadawcy na zasadzie, że wskazuję kilkadziesiąt plików, program automatycznie tytułuje maile zgodnie z załącznikiem, załącza jeden załącznik do każdego maila i je wysyła. Chodzi o przesyłanie większego pliku podzielonego. Chmury itp nie wchodzą w grę.
#it #programy #software #pytanie #windows #thunderbird #internet #praca #pracbaza
#it #programy #software #pytanie #windows #thunderbird #internet #praca #pracbaza
- 2
@cotozazycie: wystarczy makro w Excelu :)
- 0
Szukam programu do obsługi małego salonu kosmetycznego i odnowy biologicznej. Czy ktoś potrafi zarekomendować coś? Na czym pracujecie albo co instalujecie? #kosmetologia #fryzjer #komputery #programy
- 31
Jest jakaś apka, gdzie mogę tworzyć taski do wykonania dla #niebieskiepaski a on dla mnie? I taka, że mogłabym mu odhaczać wykonane taski (lub nawet je oceniać)
Najlepiej, żeby istniał też widżet na telefon ale dla par!!! (bez uruchamiania aplikacji).
Bo wiem, że to do działa na moim telefonie ale nie wiem jak włączyć to #niebieskiepaski ლ(ಠ
Najlepiej, żeby istniał też widżet na telefon ale dla par!!! (bez uruchamiania aplikacji).
Bo wiem, że to do działa na moim telefonie ale nie wiem jak włączyć to #niebieskiepaski ლ(ಠ
źródło: comment_1664945981DbEznOKsMmtGBjX5rVIRQO.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 380
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 264
@jmuhha: nie potrafisz tankować? niech cie rzuci
- 0
#it #programy #bezpieczenstwo
?Znacie i polecacie jakiś darmowy dobry program do wykonywania kopii binarnych dysku?
?Znacie i polecacie jakiś darmowy dobry program do wykonywania kopii binarnych dysku?
































Teamviewer uważa że korzystam komercyjnie, a AnyDesk po reinstalacji nie chce nadać lub przywrócić jakiegokolwiek aliasu przez co nie mogę łączyć się automatycznie do drugiego PC.
#pracazdalna #teamviewer #anydesk #komputery #informatyka #pc #software #programy #oprogramowanie
Chociaż nie wiem jak Rustdesk dzisiaj sobie radzi z UAC (kontrolą konta użytkownika).
Jeżeli szybkość płynność obrazu jest ważna, to widziałem że polecają Parsec, choć wymaga sprzętowego kodowania/dekodowania H264 i ma ograniczone możliwości wsparcia innych urządzeń (pomyślane jest pod klawiaturę, mysz, kontroler).