@jenkins123: Możesz sprawdzić Rustdesk który można (nie trzeba) samemu hostować.
Chociaż nie wiem jak Rustdesk dzisiaj sobie radzi z UAC (kontrolą konta użytkownika).

Jeżeli szybkość płynność obrazu jest ważna, to widziałem że polecają Parsec, choć wymaga sprzętowego kodowania/dekodowania H264 i ma ograniczone możliwości wsparcia innych urządzeń (pomyślane jest pod klawiaturę, mysz, kontroler).
  • Odpowiedz
#film
#seriale
#filmy
#programy

Co byście mi polecili obejrzeć z różową w piątkowy wieczór? Chce coś fajnego wybrać, żeby ja też zaciekawiło. Jaki serial lub film będzie okej, żeby się nie nudziła xD Chyba że jakieś programy telewizyjne
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Google photo.

Wpisujesz "imię żony w niebieskiej sukience w hiszpanii" i znajduje. O ile twoja żona była w hiszpanii w niebieskiej sukience.
  • Odpowiedz
Załóżmy, że mam np kolekcję butów i każdej parze chciałbym zrobić jedno lub kilka zdjęć i dołączyć opis, ew opisać stare, rodzinne zdjęcia. W jakim programie najlepiej to zrobić? idealnie gdyby program miał jak najmniej innych funkcji, nie chcę nic obrabiać, tylko zdjęcie(a) i opis.
#zdjecia #kolekcja #programy #kiciochpyta #fotografia #it #pytaniedoeksperta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pol-scot: jak na PC i do samej edycji exif to korzystałem kiedyś z analogexif, ale to głównie dlatego że open source. Pewnie jest coś lepszego/prostszego w obsłudze
  • Odpowiedz
@JoeBlade: Jak ktoś nie wie nawet gdzie znaleźć wpisy autorun w rejestrze, a jest ich parę, to lepiej niech się regedita nie tyka bo tylko sobie szkodę zrobi. Sysinternals Autoruns i tyle, znajdzie wszystkie miejsca za ciebie i nie dokona permanentnych zmian w rejestrze.
  • Odpowiedz
@DoudouPetit: Czasami tak jest.
Jeśli reszta wygląda dobrze, komputer dział normalnie, to nie ma się czym przejmować.
Ja miałem na starej płycie głównej temperaturę ujemną.
  • Odpowiedz
@DoudouPetit: zrób sobie przysługę i albo użyj HWInfo albo jak ma być OSS LibreHardwareMon. Ten nie jest za bardzo aktualizowany i może pokazywać głupoty. No poza tym może być tak że układ od mierzenia temperatury na płycie jest np 4 kanałowy i ma 3 termopary podłączone. I ta 1 goła będzie ukryta w sofcie od producenta płyty a w generycznym ją widać i oczywiście będzie pokazywać jakąś losową wartość.
  • Odpowiedz
Hej! Szukam jakiejś aplikacji do pisania dziennika/pamiętnika. Chciałbym dokumentować swoje postępy w nauce, treningach itp. Ma to być dla mnie jeden z czynników, dzięki którym pokonam prokrastynacje. Wiem, że są różne sposoby na to, ale chciałbym wypróbować ten. Może codzienne uzupełnianie dziennika zwiększy moją motywację do wprowadzania małych nawyków, które zaowocują w przyszłości.

Wiem, że mogę wykorzystać zwykły zeszyt i długopis... Jednak szukam jakiegoś programu pod win albo androida (może jest coś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@locket: zależy, czego konkretnie szukasz. Notion wygląda ciekawie, ja używam Daylio, są też inne opcje... może po prostu przejrzyj google play store czy skąd tam bierzesz aplikacje i wpisz sobie "journal" albo "diary" czy coś. Pokombinuj - każdemu przypadnie do gustu coś innego.
  • Odpowiedz
Szukam programu lub osoby, która byłaby w stanie polepszyć jakość nagrania z dyktafonu telefonu.
Był on schowany w torebce, a dodatkowo niestety w tle słychać radio.
Czy jest możliwość żeby wydobyć samą rozmowę, aby było wyraźnie słychać o czym mowa?
Nagranie jest bardzo słabo słyszalne.

#nagranie #rekonstrukcja #dyktafon #rozmowa #hakerzy #dzwiek #problem #programy #csiwykop
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Poison_ivy00: Mam firmę, która się tym zajmuje zawodowo. Jest możliwość jak najbardziej, pytanie jak długie jest to nagranie? Przy trudnych dźwiękach zazwyczaj 12zł netto za minutę nagrania.
  • Odpowiedz
Dzień dobry wieczór!
Potrzebuję małej pomocy z programem Movavi Video Editor 2022
Otóż soft przy próbie wyrenderowania czegokolwiek zwyczajnie się wysypuje. Bez znaczenia czy chcę wyrenderować film w 4k, 1080p czy niższej rozdzielczości - nie da się i tyle. Tyczy się to każdego kodeku, każdej rozdzielczości czy każdej ilości klatek na sekundę czy długości projektu. Początkowo myślałem że problem leży w kodekach. Później w jakiejś aktualizacji systemu. Wywaliłem niemal wszystko co niepotrzebne z autostartu,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, znacie może jakiś program umożliwiający wysłanie wielu maili do jednego nadawcy na zasadzie, że wskazuję kilkadziesiąt plików, program automatycznie tytułuje maile zgodnie z załącznikiem, załącza jeden załącznik do każdego maila i je wysyła. Chodzi o przesyłanie większego pliku podzielonego. Chmury itp nie wchodzą w grę.

#it #programy #software #pytanie #windows #thunderbird #internet #praca #pracbaza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakaś apka, gdzie mogę tworzyć taski do wykonania dla #niebieskiepaski a on dla mnie? I taka, że mogłabym mu odhaczać wykonane taski (lub nawet je oceniać)

Najlepiej, żeby istniał też widżet na telefon ale dla par!!! (bez uruchamiania aplikacji).

Bo wiem, że to do działa na moim telefonie ale nie wiem jak włączyć to #niebieskiepaski (
jmuhha - Jest jakaś apka, gdzie mogę tworzyć taski do wykonania dla #niebieskiepaski ...

źródło: comment_1664945981DbEznOKsMmtGBjX5rVIRQO.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yorimo: dd sobie radzi ;) ddrescue i inne z pakietu sleuth kit też się przydają; pod windowsem ludzie zdaje się często używali clonezilli
  • Odpowiedz