pytanie. od dłuższego czasu mierzę się z VLC playerem, a mianowicie:
- jak ustawić aby po wciśnięciu przycisku nastepna pozycja odtwarzacz zaczytywał i odtwarzał kolejny plik z tego samego folderu?
Pamietam, że w Bestplayerze działało to banalnie łatwo i zawsze odtwarzał mi np. kolejny epizod serialu z tego samego folderu.
W VLC nie moge znaleźć tej opcji

#komputery #oprogramowanie #programy #vlc #kiciochpyta
Aguirregniewbrzozy - pytanie. od dłuższego czasu mierzę się z VLC playerem, a mianowi...

źródło: comment_16605906228xU7OvD2YvwDjDAn3svq7z.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

znacie jakiś program gdzie miałbym tablice whiteboarda na której mógłbym sobie rysować i udostępnić ją drugiej osobie żeby rysowała w tym samym czasie? fajnie jakby miało też coś w rodzaju arkuszy jak w excelu, że w jednym pliku byłoby kilka tablic #pytaniedoeksperta #pytanie #windows #programy #korepetycje
Oake - znacie jakiś program gdzie miałbym tablice whiteboarda na której mógłbym sobie...

źródło: comment_1658833798RpISIme7HegTHaKus8ZySQ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@presburger: ja filmy skanuje aparatem, na fb facet za kilka groszy sprzedaje maskownice na drukarce 3d do wszystkich formatow. obiektyw Industar z feda za 60zł + adapter za 15 i pierscien posredni. Idzie kilka razy szybciej niz epsonem i dodatkowo masz plik RAW w dobrej jakosci. Mozesz tez dodatkowo zeskanowac jedna ekspozycje na swiatła, druga na czernie co zwieksza rozpiętość tonalną.
adam-photolive - @presburger: ja filmy skanuje aparatem, na fb facet za kilka groszy ...

źródło: comment_165864566599oN5PEsOv4g4aXaMmjxiL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Do wektorów Affinity Designer albo bezpłatny Inkscape. Do rastów PS raczej lepszy niż Gimp. Jak z Affinity Photo nie wiem. Corela sobie odpuść. Corel umarł.
  • Odpowiedz
@zielinski998: jeśli coś profesjonalnego i tanio, to Affinity Designer, bo PS pod jakieś proste grafiki się nie opłaca, a Affinity oferuje większość możliwości PS i podobny interfejs. Alternatywnie jest darmowa wersja Photoshopa działająca w chmurze - photopea.

Sporo ludzi nieogarniających robi w tej Canvie, tylko tam są mocno ograniczone możliwości.
  • Odpowiedz
Jaką polecacie aplikację „to do”. Szukam czegoś prostego z opcją ustalenia priorytetów. Dobrze gdyby w zadaniach była opcja „podzadań”, kalendarz. Zależy mi na oddzielnej aplikacji nie powiązanej z gmailem. To nie do pracy, a ogarnięcia siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #programy #ios
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#software #programy #komputery #video
Witam speców. Potrzebny program do modyfikacji fragmentu filmiku z yt i przerobienia go na gif. Modyfikacja to właściwie przycięcie i spowolnienie. Próbuję się uczyć trickow na łyżwach ale pokazuja wszystko tak szybko ze nie ogarniam xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakaś dobra alternatywa dla Acrobat Readera PRO? Chodzi o bezproblemowe wpisywanie tekstu w PDF, zaznaczanie czegoś, obracanie, przerabianie do *.docx itp? Wiem, że są jakieś wersje przeglądarkowe ale nie o to chodzi. Potrzebuję to do firmy i niektóre dokumenty są poufne, chciałbym jakiś sensowny program. Oczywiście może być z płatną licencją. Acrobat Reader odpada bo nie ma licencji sieciowej ;( Liczę na to, że jakieś alternatywy będą posiadać taką opcję (może być
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, szukam prostego darmowego programu do zarządzania stanami magazynowymi. Nie potrzebuje wprowadzania faktur itp, tylko kontrola ilości. Dobrze jak by była opcja ustawieni alertu informującego o spadku poniżej stanu minimalnego artykułu z info na maila. Ktoś coś poleci?
#programy #magazyn #zarzadzanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janusz90: to chyba jeszcze nie te czasy, owszem można coś takiego zrobić ale tylko na bazie jakiegoś beta ai albo nagrywasz oddzielnie każdą sylabę i potem się posługujesz specjalnym programem który też trzeba umieć obsługiwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Hej znacie jakieś sposoby/programy na puszczenie dźwięku z kompa, ale żeby przechodziło ono przez wejście mikrofonowe? Na przykład gadam sobie z kimś na discord i Skype i pod jakimś klawiszem mam zbindowany dźwięk, który słyszy mój rozmówca.

#programy #informatyka #pytanie #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,
jakiego klienta poczty e-mail polecacie?
Jakaś alternatywa dla Outlocka i Thunderbirda?

Obsługa kilku skrzynek, łatwy backup, możliwość ustawienia papeterii etc.

#informatyka #programy #email #biuro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proszę, dajcie linka do pobrania Windos Media Player 12. Wersja 12 mnie interesuje. Wszystkie linki w całym internecie już wygasły, na oficjalnej nie ma a jedyne co się ostało to niedziałające menadżęry pobierania w stylu Filehippo czy Instalki.pl

#pytanie #internet #oprogramowanie #programy #windows #windows8
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach