Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@dogfart: nie no tak to nie, nie chcę wizerunku koleżanki rozprzestrzeniać
- 0
@marsmarchmars: znalazłeś?
Jaka jest na chwile obecną najlepsza strona z softem tak jak np. fit girl z grami? Zawsze korzystałem z TPB ale wydaje mi się że wersje programów tam są mocno nieaktualne.
#piractwo #programy #komputer #pcmasterrace #pc #torrent #internet #darkwarez #darkw #piratujo #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
#piractwo #programy #komputer #pcmasterrace #pc #torrent #internet #darkwarez #darkw #piratujo #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@budus2: dzieki za blyskawiczna odpowiedz <3
- 3
AOMEI Backupper Professional, rok za darmo
https://www.aomeitech.com/partners/exclusive-giveaway/cohosted-by-aomei-and-instalki.html
#pcmasterrace #programy #ssd #dyski
https://www.aomeitech.com/partners/exclusive-giveaway/cohosted-by-aomei-and-instalki.html
#pcmasterrace #programy #ssd #dyski
- 1
Znacie jakiś dobry tasker co działa tylko w wybranej aplikacji i powtarza ruchy zarówno myszy jak i klawiatury? Potrzebne do #gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#programowanie #programy
#programowanie #programy
- 1
znacie jakiś program gdzie miałbym tablice whiteboarda na której mógłbym sobie rysować i udostępnić ją drugiej osobie żeby rysowała w tym samym czasie? fajnie jakby miało też coś w rodzaju arkuszy jak w excelu, że w jednym pliku byłoby kilka tablic #pytaniedoeksperta #pytanie #windows #programy #korepetycje
źródło: comment_1658833798RpISIme7HegTHaKus8ZySQ.jpg
Pobierzpolecicie jakiś budżetowy ale spoko skaner do zdjęc i klisz? myslałem o HP ScanJet G3110
#programy #komputery #fotografia #skanowanie #skanery
#programy #komputery #fotografia #skanowanie #skanery
@presburger: ja filmy skanuje aparatem, na fb facet za kilka groszy sprzedaje maskownice na drukarce 3d do wszystkich formatow. obiektyw Industar z feda za 60zł + adapter za 15 i pierscien posredni. Idzie kilka razy szybciej niz epsonem i dodatkowo masz plik RAW w dobrej jakosci. Mozesz tez dodatkowo zeskanowac jedna ekspozycje na swiatła, druga na czernie co zwieksza rozpiętość tonalną.
źródło: comment_165864566599oN5PEsOv4g4aXaMmjxiL.jpg
Pobierz@presburger: Canon 9000f bardzo solidny jak na płaski. Lepiej to już tylko Epson 850. Albo dedykowane do filmu.
https://www.scanyourentirelife.com/learning-scan-photo-collection-canon-canoscan-9000f/
https://www.scanyourentirelife.com/learning-scan-photo-collection-canon-canoscan-9000f/

Jaki program do grafiki reklamowej? Jestem kompletnym amatorem i zamierzam się uczyc z youtube. Mam na oku Adobe Ilustrator, Coreldraw, gimp.
#grafikakomputerowa #grafika #programy
#grafikakomputerowa #grafika #programy
- 3
Do wektorów Affinity Designer albo bezpłatny Inkscape. Do rastów PS raczej lepszy niż Gimp. Jak z Affinity Photo nie wiem. Corela sobie odpuść. Corel umarł.
- 2
@zielinski998: jeśli coś profesjonalnego i tanio, to Affinity Designer, bo PS pod jakieś proste grafiki się nie opłaca, a Affinity oferuje większość możliwości PS i podobny interfejs. Alternatywnie jest darmowa wersja Photoshopa działająca w chmurze - photopea.
Sporo ludzi nieogarniających robi w tej Canvie, tylko tam są mocno ograniczone możliwości.
Sporo ludzi nieogarniających robi w tej Canvie, tylko tam są mocno ograniczone możliwości.
- 0
siema szukam programu którym mogę na dobre usunąć inne programy coś jak photoshop ( skończył mi się okres próbny a po instalacji na nowo dalej wisi ) ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest coś co to usunie na dobre?
#pcmasterrace #komputery #pytanie #pytaniedoeksperta #programy
#pcmasterrace #komputery #pytanie #pytaniedoeksperta #programy
- 0
@shmoofy_foofer: na YT masz też zwolnienie prędkości do 0,25 jakby co
- 0
@peradon: no rzeczywiscie xD problem solved
Jakaś dobra alternatywa dla Acrobat Readera PRO? Chodzi o bezproblemowe wpisywanie tekstu w PDF, zaznaczanie czegoś, obracanie, przerabianie do *.docx itp? Wiem, że są jakieś wersje przeglądarkowe ale nie o to chodzi. Potrzebuję to do firmy i niektóre dokumenty są poufne, chciałbym jakiś sensowny program. Oczywiście może być z płatną licencją. Acrobat Reader odpada bo nie ma licencji sieciowej ;( Liczę na to, że jakieś alternatywy będą posiadać taką opcję (może być
Abby finereader
@ostatni_wolny_login: zależy co tam chcesz robić, bo sam Word, lepiej lub gorzej, też otwiera PDFy :P
Cześć, szukam prostego darmowego programu do zarządzania stanami magazynowymi. Nie potrzebuje wprowadzania faktur itp, tylko kontrola ilości. Dobrze jak by była opcja ustawieni alertu informującego o spadku poniżej stanu minimalnego artykułu z info na maila. Ktoś coś poleci?
#programy #magazyn #zarzadzanie
#programy #magazyn #zarzadzanie
- 0
- 1
siema szukam programu może byc płatny który będzie działa tak jak google tzn że coś napiszę a mój głos to powtórzy istnieje coś takiego? XD( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hardware #pcmasterrace #komputery #programy #pytanie #pytaniedoeksperta #komputery
#hardware #pcmasterrace #komputery #programy #pytanie #pytaniedoeksperta #komputery
- 8
@janusz90: janusz, jeszcze raz,na spokojnie - Co ty chcesz?
- 0
@janusz90: to chyba jeszcze nie te czasy, owszem można coś takiego zrobić ale tylko na bazie jakiegoś beta ai albo nagrywasz oddzielnie każdą sylabę i potem się posługujesz specjalnym programem który też trzeba umieć obsługiwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hej znacie jakieś sposoby/programy na puszczenie dźwięku z kompa, ale żeby przechodziło ono przez wejście mikrofonowe? Na przykład gadam sobie z kimś na discord i Skype i pod jakimś klawiszem mam zbindowany dźwięk, który słyszy mój rozmówca.
#programy #informatyka #pytanie #komputery
#programy #informatyka #pytanie #komputery
@maestrozo: mam ale to będzie kosztować
- 0
- 1
- 0
Mirki,
jakiego klienta poczty e-mail polecacie?
Jakaś alternatywa dla Outlocka i Thunderbirda?
Obsługa kilku skrzynek, łatwy backup, możliwość ustawienia papeterii etc.
#informatyka #programy #email #biuro
jakiego klienta poczty e-mail polecacie?
Jakaś alternatywa dla Outlocka i Thunderbirda?
Obsługa kilku skrzynek, łatwy backup, możliwość ustawienia papeterii etc.
#informatyka #programy #email #biuro
- 0
Proszę, dajcie linka do pobrania Windos Media Player 12. Wersja 12 mnie interesuje. Wszystkie linki w całym internecie już wygasły, na oficjalnej nie ma a jedyne co się ostało to niedziałające menadżęry pobierania w stylu Filehippo czy Instalki.pl
#pytanie #internet #oprogramowanie #programy #windows #windows8
#pytanie #internet #oprogramowanie #programy #windows #windows8
































- jak ustawić aby po wciśnięciu przycisku nastepna pozycja odtwarzacz zaczytywał i odtwarzał kolejny plik z tego samego folderu?
Pamietam, że w Bestplayerze działało to banalnie łatwo i zawsze odtwarzał mi np. kolejny epizod serialu z tego samego folderu.
W VLC nie moge znaleźć tej opcji
#komputery #oprogramowanie #programy #vlc #kiciochpyta
źródło: comment_16605906228xU7OvD2YvwDjDAn3svq7z.jpg
Pobierz