Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej pytanie typowo do #graficy #grafikakomputerowa #grafika #montazfilmow - Jaki program (może być płatny), najlepiej w języku PL oraz dużą ilością tutoriali na YouTube. W skrócie, kupiłem porządnego kompa, mam porządny sprzęt do zdjęć i nagrywania - żeby tylko nie grać, fajnie by było się czegoś nowego nauczyć.

Moje pytania

1. Czy GIMP do tworzenia grafiki to dobre narzędzie? Czy od razu Adobe Ilustrator atakować? Mam
Kordianyt - Hej pytanie typowo do #graficy #grafikakomputerowa #grafika #montazfilmow...

źródło: comment_1663529854fVvlSMOqTK1n3v5mFbbUbb.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kordianyt: Generalnie grafika dzieli się na wektrową i rastrową. Popularny jest teraz pakiet Affinity: w skład którego wchodzi m.in. Affinity Designer (wektorowa) i Affinity Photo (rastrowa). Możesz ściągnąć wersje próbne. Kto w czym pracuje to bardziej złożona kwestia wynikająca z możliwości finansowych, firmy czy upodobań. Ja akurat używam Corel Draw i Adobe Photoshop. Jeśli chodzi o montaż, to z tego co widzę youtuberzy używają Adobe Premiere. Ja hobbystycznie używam akurat
  • Odpowiedz
@woody1991: zależy co... the sb. eu i ich trackery zawierają sporo linków do pirated stuff, także znajdziesz coś dla siebie od warezów, po torrenty a nawet open directories.
  • Odpowiedz
#programy #informatyka #pracazdalna
Miałem kiedyś taki fajny programik, który pozwalał sterować zdalnie innym komputerem.
Taki zdalny pulpit, gdzie wystarczyło na jednym kompie zainstalować klienta i można było nim sterować chyba przez przeglądarkę z innego kompa,
Program był darmowy i działał naprawdę dobrze.
Kojarzę czerwoną ikonkę
anydesk to nie to - chyba, że coś się pozmieniało.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie Mireczki, Dzień dobry

Pracuje jako pracownik helpdesk młodszy informatyk , w jednej z ważniejszych instytucji, nie zarabiam tam za super przy tej inflacji jest to odczuwalne plus mam matke ktora nie pracuje oraz mnóstwo rzeczy związanych na głowie z domem. Sie zastanawiam bo czułem sie w stronach www dobrze , programowanie nie moja bajka. Od czego zacząć najlepiej jakies programy kursy żeby sobie przypomnieć ... macie coś do polecenia?
Generalnie mowie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#informatyk #pracazdalna #homeoffice #programy
Da się jakoś w systemie sprawdzić na firmowym lapku, czy są wgrane jakieś programy śledzące pracę, do monitorowania aktywności itd? Jeśli tak, to jak to sprawdzić i czy gdy będę sprawdzał czy jest taki program to nikt nie zauważy, że to sprawdzam xD Jak długo zachowuje się historia pracy na takich oprogramowaniach?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kalejdoskop #76: Zdrowie, trening, wskazówki
Ten sam newsletter, ale za każdym razem inny :-)

Cześć!
Zazwyczaj, im starsi jesteśmy, tym bardziej zaczynamy dbać o swoje zdrowie. Najwięcej zyskać można, gdy zaczynasz o nie dbać jak najwcześniej. Niezależnie od tego, czy masz 16 czy 60 lat, każda jedna drobna zmiana będzie procentować i dawać Ci korzyści w przyszłości. Najskuteczniejszą metodą jest stopniowe, konsekwentne i regularne wprowadzanie nowych, drobnych zmian. Po pewnym czasie zauważysz,
SVCXZ - Kalejdoskop #76: Zdrowie, trening, wskazówki
Ten sam newsletter, ale za każd...

źródło: comment_166228332680xjHbOjcG3qtAFOEMJCdK.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabieram się do porządkowania zdjęć i filmów z ostatnich 20 lat :D
Szukam jakiegoś fajnego programu do katalogowania zdjęć i filmów, by szybko to przejrzeć i odsiać niepotrzebne elementy bez konieczności otwierania każdego pliku osobno.

zależy mi przede wszystkim na:
-wyświetleniu plików z wszystkich katalogów i podkatalogów
-szybkiej przycince filmów
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki czy ktoś zna darmowy program z podstawową obróbką tekstu w PDF ? potrzebuje wypełnić kilka formularzy, ale wszedzie pełno niby darmowych scamowych programów, albo trial z rejestracją albo średnio to działa. Dodanie kilku zdań tekstu w formularzu, nie potrzebuje nic więcej. Z góry dzięki #it #programybiurowe #programy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach