#kiciochpyta #mtv #programy
Szukam nazwy programu, który kiedyś leciał na mtv. Raczej lata 2000-2008.
Była grupa osób na środku ulicy czy plaży czy gdzieś i prowadzący brał ochotników, którzy zrobią coś za kasę np. zliżą rejestrację czy wypiją czyjeś paznokcie (takie jakieś obrzydliwe challenge). I jak to zrobili to on im wypłacał tyle kasy na ile się umówili. Jak to się nazywało?
Szukam nazwy programu, który kiedyś leciał na mtv. Raczej lata 2000-2008.
Była grupa osób na środku ulicy czy plaży czy gdzieś i prowadzący brał ochotników, którzy zrobią coś za kasę np. zliżą rejestrację czy wypiją czyjeś paznokcie (takie jakieś obrzydliwe challenge). I jak to zrobili to on im wypłacał tyle kasy na ile się umówili. Jak to się nazywało?



































#pdf #programy #szukam #komputery
Wersja 1.23 ma podobno wszystko za darmo, a te nowsze już nie.