✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z anonima, bo chyba będzie wpis typu #zalesie i #boldupy. Kojarzycie Waldka programistę z Zakupu Kontrolowanego? No, i on prowadzi kursy i (chyba) swój software house. Ale nie o niego chodzi, tylko o jego kursantów/pracowników, bo często na instagramie (
Z anonima, bo chyba będzie wpis typu #zalesie i #boldupy. Kojarzycie Waldka programistę z Zakupu Kontrolowanego? No, i on prowadzi kursy i (chyba) swój software house. Ale nie o niego chodzi, tylko o jego kursantów/pracowników, bo często na instagramie (
var_di_marre konto chyba), chwali się success story swoich pracowników/kursantów. I nie chodzi o te auta w leasingach, ale czasami pokazuje wyniki finansowe swoich






















Jak sie motywujecie do pracy? Pracuje jako #programista50k dla europy zachodniej. Mam dwa kontrakty, pracuje dziennie moze po 4h. Jak mam sie zmusic do wiekszej (albo chociaz 'normalnej') ilosci pracy? Rozleniwilem sie niesamowicie xD Niby odkladam na mieszkanie, ale czym jest kilka tysiecy w te czy w te przy zarobkach rzedu 30-40-50-60k (zalezy jak bardzo mi sie chce albo nie chce pracowac). Z jednej strony probuje
Skoro nie masz rozmow odnosnie niskiego performance to chyba robisz wystarczajaco duzo?
Jak ktos ma odrobine oleju w glowie to zrozumie prosta