Jednym z wymogów jest nie utrudnianie ruchu, rozumiem śmieszne zdjęcie gdzie akurat nic nie jedzie, ale patrząc po tym w jakim stanie jest utrzymana droga to wygląda na jedną z głównych lub ważnych dróg przez które jest duży ruch samochodowy.
Stawać na drodze można głównie na osiedlówkach gdzie ruch jest niski. A no i to czy samochód tamuje bo jest duży ruch decyduje policjant
( ͡° ͜ʖ ͡°)

























Za 0,1 nie traci sie prawka Tylko dmucha po 15 minutach ponownie.