Czy to wykres kursu akcji Oracle? A może kurs akcji zonda crypto?

Nie. To po prostu statystyka wypadkow drogowych i ofiar tych wypadkow w Polsce.

Z szybka tendencja wzrostu ilości samochodów, ilość wypadkow i zabitych z roku na rok spada łeb na szyje.

Jako
new-object - Czy to wykres kursu akcji Oracle? A może kurs akcji zonda crypto?

Nie. ...

źródło: IMG_4098

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@new-object: tymczasem w styczniu jak co roku usłyszymy jak to zginęło 2137 osób w wypadkach i dlatego trzeba znowu zwiększyć kary w taryfikatorze żeby npc przed telewizorami mogli zaklaskać uszami
  • Odpowiedz
  • 0
@ArmandoFelonso: w kontekscie tego, ze moze jednak spodoba mi sie zajawka, to juz zrobie sobie tutaj w takim wypadku.

"wiedeńskiego" albo "genewskiego"


A to wiem akurat, koszt to i tak jakies 20 pln i robia to w kilka dni roboczych, no problemo.
  • Odpowiedz
Kupuje ja prosze ja was OC. Znalazlem najtaniej w HDI na ich stronie. Wyklikalem wszystkie dane itd. a tu na ostatniej stronie zeby dokonac zakupu musze pobrac ich aplikacje, zalozyc konto oraz zadeklarowac, ze przez co najmniej 3 miesiace bede korzystal z ich apki i jej nie odinstaluje. Chyba ich posralo. Oczywiscie nikt mnie nie bedzie terroryzowal i wymuszal instalacji jakiejs glupiej aplikacji wiec oczywiscie kupilem OC gdzie indziej troche drozej ale
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć.

Zastanawiam się nad pewną sytuacją na rondzie, którą naszkicowałem na kartce.

Dwa samochody A i B wjeżdżają na rondo z tej samej ulicy.

Samochód
andrewpikachu - Cześć.

Zastanawiam się nad pewną sytuacją na rondzie, którą naszkico...

źródło: rondo

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, czy jakaś dobra dusza robiła ostatnio #prawojazdy i mogłaby się ze mną podzielić dostępem do apki do nauki? Robię drugie podejście po latach a nie stać mnie na wykupienie tego.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To auto nie stoi prawidłowo.
Jednym z wymogów jest nie utrudnianie ruchu, rozumiem śmieszne zdjęcie gdzie akurat nic nie jedzie, ale patrząc po tym w jakim stanie jest utrzymana droga to wygląda na jedną z głównych lub ważnych dróg przez które jest duży ruch samochodowy.

Stawać na drodze można głównie na osiedlówkach gdzie ruch jest niski. A no i to czy samochód tamuje bo jest duży ruch decyduje policjant
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kaczoor +434
Ale jest spina, bo ktoś zaparkował (prawidłowo, brak zakazu) na jezdni, zamiast na chodniku/drodze rowerowej.
Niektórzy ludzie się gotują do czerwoności, że auto zaparkował na jezdni i uwaga uwaga... UTRUDNIA RUCH xD
#konfitura #samochodoza #parkowanie #bekazpodludzi
pyszniarz - To auto nie stoi prawidłowo.
Jednym z wymogów jest nie utrudnianie ruchu,...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pyszniarz: w ogole.

Art.  49. [Zakazy zatrzymania i postoju]
1.  Zabrania się zatrzymania pojazdu:
(...)
7) na jezdni przy jej lewej krawędzi, z wyjątkiem zatrzymania lub postoju pojazdu na obszarze zabudowanym na drodze jednokierunkowej lub na jezdni dwukierunkowej o
  • Odpowiedz
@AndrzejInstruktor: Niby tak, z drugiej strony jak państwo się nie czepia, to niech nic nie rusza i b--ń boże nie próbuje pomagać, bo wiemy wszyscy jak to się kończy niezależnie od lewo- czy prawoskrętnej tendecji politycznej rządu. Albo inaczej - siedzisz w gównie, to siedź cicho. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AndrzejInstruktor: OMG /o\ Na to bym nie wpadl...

"Przepisy dopuszczają sytuację, w której pięcioletnie dziecko jedzie poboczem po lewej stronie drogi (jako pieszy), a jego rodzic jedzie po drugiej stronie jako rowerzysta. Nikt przy zdrowych zmysłach tak nie jeździ, bo żaden rodzic nie puści małego dziecka samego po przeciwnej stronie szosy. Ustawodawca uznał jednak, że to wariant w pełni legalny i nie warto go uściślić. Mamy więc przepis, który w teorii
  • Odpowiedz
Czy można jechać tak jak żółty


@Krupier: Linia którą oddzielony jest ten bruk od asfaltu wygląda na P-7a, a to by oznaczało krawędź jezdni, czyli bruk formalnie jest poboczem.

A poboczem generalnie jeździć nie wolno, a wjeżdżając z pobocza na jezdnię jest się włączającym do ruchu.

Natomiast czy to na pewno o to chodziło, czy może "tak się tylko namalowało" to nie wiem...
  • Odpowiedz