To normalne, że trzymając za otwory po bokach i kręcąc przednim nowym kołem rowerowym w ręku czuję opór w piaście? Koło się kręci ale sprawia przy tym odczucie jakby łożyska w środku były zardzewiałe - nie wiem jak to wytłumaczyć. A może to normalny efekt dla nowego koła i musi się dotrzeć?
Pewnie pytanie głupie ale nigdy nie składałem roweru ¯\(ツ)/¯
#rower #rowery #pytaniedoeksperta #pytanie
Pewnie pytanie głupie ale nigdy nie składałem roweru ¯\(ツ)/¯
#rower #rowery #pytaniedoeksperta #pytanie










#motocykle