#przegryw #psychologia #pracbaza #praca
Niektórzy ludzie nigdy nie przyznają się do błędu.
Jak coś zawalą, to od razu szukają winnego gdzie indziej.

A jak nie ma na kogo zwalić, to w 1 minutę potrafią wymyślić 100 „logicznych” powodów, czemu i tak mieli rację xD
Też to zauważacie w pracy/życiu?

JW...

  • Tak 65.2% (15)
  • Nie 17.4% (4)
  • Troche tak 17.4% (4)

Oddanych głosów: 23

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hloup w następnym tygodniu zaczyna płatne dni próbne w potencjalnej nowej pracy. Jak dobrze pójdzie to zostane birOSKi a wy nie zazdroscie. #przegryw #praca
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiecie chłopaki, obsesja na punkcie braku Efektu Skali ewoluuje i przerodziła się już w potwora, który zjada mnie od środka, ciągle o tym myślę, wybudzam się w nocy i czuję taką pustkę, poczucie mienia przerąbane.

Moja bardzo dobra stopa zwrotu procentowo nie pomogła, tylko pogorszyła sprawę, bo teraz jest myślenie, że gdybym załadował więcej, gdyby się tylko przesunęła ta cyfra o JEDNO ZERO przed przecinkiem to diametralnie zmieniłoby moją sytuację.

Coraz bardziej czuję przymus,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elgeneral1111: zakaz konkurencji o ile jest extra płatny możesz mieć w nosie. Zobacz sobie orzeczenia sądów. Pracownik jest zawsze na wygranej pozycji. Dokładnie co to znaczy: że za każdy miesiąc zakazu konkurencji powinieneś mieć płacone 80_100% swojej pensji inaczej zakaz konkurencji nie ma mocy prawnej
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki - trzymajcie za mnie kciuki, żeby się udało. Aby maksymalnie do piatku zadzwonił telefon, który uwolni mnie z codziennego marazmu #pracbaza który trwa od blisko 5 lat.
Obecny pracodawca z super firmy przekształcił się w turbo #kolchoz . Do pracy chodziłem z uśmiechem, teraz chodzę za karę. Nigdy nikomu, nawet największemu wrogowi tego nie życzę.

Trzymajcie za mnie kciuki ... dzięki !
#zalesie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoodLikE: U mnie to samo, prezes w 2-3 lata pozatrudniał jakiś trudni i klakierów jako koordynatorów / dyrektorów. I usilnie próbują udowodnić, że reszta nic nie robi, a nawet najgłupsze pomysły prezesa, zamiast stopować, to tylko mu przyklaskują. Projekt który robi się w 3 miesiące, prezes mówi, że da się zrobić w 3 tygodnie, to klakierzy już klaszczą uszami jaki cudowny pomysł.

Obecnie 3 na 15 osób w biurze są
  • Odpowiedz
sorry, wyszukiwarka zwróciła tylko wyniki dla banalna praca za OBżydLIWIE OLBRZYMIE ostrożnie pieniądze ;)
  • Odpowiedz
#przegryw #pracbaza #praca
Pamiętam jak kiedyś w kołchozie mi czasami zwracano uwage

czemu ty się w ogóle nie usmiechasz?

A ja na to odpowiedziałem a z czego mam się cieszyć?

Jak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wasky: nie wiem czy manipulujesz czy to zwykły błąd. Wykres dotyczy danych z Polski, gdzie tak się składa taki rząd był. Żeby było śmieszniej, w 2015 rząd Orbana był bardzo przeciwny imigracji z Serbii itd.
Ja natomiast pisałem o ogólnym trendzie w UE. Unia zawsze wspierała imigrację spoza krajów unii, czego zwieńczeniem jest Pakt o Migracji i Azylu (z 2024).

Najzabawniejsze, że spośród krajów Unii jesteśmy krajem o procentowo NAJMNIEJSZEJ liczbie
  • Odpowiedz
@lukasz-dit: Powinno się ustawowo zwalczać pracę w godzinach 00:00-8:00, wprowadzić np. płatne 300% zwykłej stawki. Najbardziej fizjologiczna jest praca po 7:00 albo na dwie zmiany. Ponadto w januszeksach jest jakiś chamski zwyczaj przychodzenia ze 40 min. wcześniej.
  • Odpowiedz