Niektórzy ludzie nigdy nie przyznają się do błędu.
Jak coś zawalą, to od razu szukają winnego gdzie indziej.
A jak nie ma na kogo zwalić, to w 1 minutę potrafią wymyślić 100 „logicznych” powodów, czemu i tak mieli rację xD
Też to zauważacie w pracy/życiu?




























#korneliawieczorek #praca #neet