Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nande_ Spróbuj się jeszcze raz skontaktować z MPK i poprosić o nagranie z kamery, ewentualnie iść na policję, powiedz że miałeś na telefonie jakieś ważne dane czy coś. Może jakoś dojdą kto go podpieprzył.

Wołaj jeśli będzie coś więcej wiadomo
  • Odpowiedz
@Nande_ kto w ogóle kradnie telefony w tych czasach. Nie wiem, ale dla mnie mieć używany telefon to jak nosić czyjeś skarpety. Zawsze oddaje znalezione rzeczy.
  • Odpowiedz
#internet #siecikomputerowe #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy

Hej mam problem z Internetem. Chodzi o to, że często nie mogę wejść na jakieś strony przez błąd połączenia z serwerem, tak samo launchery typu epic games albo ten od eve online nie chcą pobierać aktualizacji i też wywalają błąd połączenia z serwerem. Tak samo ESET (antywirus firmowy) też się nie chce połączyć z serwerem i helpdesk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mirki i Mirabelki, mam do was ogromną prośbę.

Niedawno tata mojej znajomej otworzył po 20 latach doświadczenia swój wymarzony biznes " Tłumiki u Joózia " - teraz niestety jego plany legły w gruzach ze względu na pożar który spowodował spalanie całego sprzętu oraz warsztatu. Pan Józef przebywa obecnie w szpitalu ze względu na liczne poparzenia, jest w złym stanie psychicznym i fizycznym, dlatego znajoma postanowiła poprosić o pomoc i zorganizowała zbiórke na
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proszę pomóżcie mi pobić rekord kartek urodzinowych w 2019 roku było ich 25 chociaż nie liczyłam na tyle ale wiem że na Was mogę liczyć i uda nam się pobić rekord to może wydawać Wam się bez sensu ale na codzień jestem w domu z rodziną bez znajomych i ten moment kiedy pomyślicie o mnie przy adresowaniu o mnie to będzie mi strasznie miło zapraszam również do mojego wydarzenia na fejsie znajdziecie
dominika-spychalska - Proszę pomóżcie mi pobić rekord kartek urodzinowych w 2019 roku...

źródło: comment_1647470065gG34Bb3dZ1ZKW4whRm6qZS.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thorrand: ja p------e, najlepsze jaki gosc jest wczuty w te swoje bzdury. Przykre, że tacy ludzie istnieją. Szkoda, że można go conajwyzej zgłosić na yt i zwyzywac co oczywiscie zrobilem.
  • Odpowiedz
Witajcie, długo wahałem się przed podjęciem decyzji o poproszeniu tu o pomoc.
Za błędy językowe czy stylistyczne z góry przepraszam, problemy z pamięcia i koncentracją poprzez chorobę robią swoje.

A więc do rzeczy: Wielu zapewne z was mnie kojarzy, udzielam się od czasu do czasu komentując i plusując wpisy, w zeszłym roku prosiłem o pomoc dla różowej, spora część ludzi postanowiła pomóc za co jesteśmy z różową wdzięczni. Dziś jej rehabilitacja dobiegła końca
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, potrzebuje porady. Byłem dzisiaj w vision express, ostatnio dużo czasu spędzam przed ekranem laptopa czy monitora . Szukam okularów do odbijania światła niebieskiego, tak to chyba się nazywa. I moje pytanie brzmi, czym różnią się okulary za 50zł od tych z vision express za 400/500? Patrzyłem na aukcje na allegro, to są nawet za 20zł które niby odbijają to światło i nie męczą oczu. Dziekuje wszystkim za pomoc.
#visionexpress
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kalin321: Na cenę okularów składa się cena oprawki, szkieł i ich obróbki/wprawienia w oprawkę. W vision jest tak sobie opłacalnie, najlepiej byłoby sprawdzić u lokalnego optyka (często mają o wiele niższe ceny), ewentualnie są takie sklepy optyczne online (można zamówić oprawki do przymierzenia w domu) np Muscat, Avocado, nie wiem czy kodano tez nie miało online.
A okulary za 20zl to jakieś cuda z Chin, oprawki słabe, bez możliwości dopasowania
  • Odpowiedz
@kalin321: te za 20 zł to blue blocker, blokują całe światło niebieskie. Te za 400/500 to mogą być już soczewki optyczne z filtrem (pasmowym) światła niebieskiego. Chociaż porządne szkła z filtrem blue zaczynają się powyżej 400 zł, a dolicz jeszcze oprawkę ;) Różnica będzie nie tylko w widzeniu, ale i łatwości czyszczenia i utwardzeniach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co to k..a jest? #android #pomocy Weszła mi niby aktualizacja do android 12 i mam teraz płytki z gresu zamiast eleganckich małych, okrągłych przycisków na pasku stanu/powiadomień. Teraz jedyne dostępne ustawienia przy tych kulfonach to "resetuj". Co za gnida to zatwierdziła? To tylko na #asus takie cuda czy wszędzie? Aż się zastanawiałem czy się jakieś ułatwienia dostępu dla inwalidów nie włączyły... Da się przywrócić normalny pasek
Endrius - Co to k..a jest? #android #pomocy Weszła mi niby aktualizacja do android 12...

źródło: comment_1647446667WwIBUExeBjJq8An03P403U.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomoże ktoś z nazwą dla firmy produkującej własnoręcznie, domowe, ekologiczne mydła? Siedzę nad tym i nie mogę nic wymyślić, a moje szare komórki wymyślają takie głupoty jak:

zmydlona natura, mydlane bable

#firma #pomocy #kiciochpyta #zalesie
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hadoka: @Wdermn: Wydaje mi się, że dopóki nie zapłacił to tak jakby transakcji nie było. Co do zasady na allegro lokalnie nie ma prowizji, jest opłagta transakcyjna. Oczywiście jest to forma prowizji, ale ma duże znaczenie w tym momencie. Dlatego, że:
"W przypadku zawarcia umowy sprzedaży za pośrednictwem Ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” lub Ogłoszenia z opcją licytacja naliczana jest opłata za obsługę Transakcji przez Allegro.pl. Opłata obciąża Sprzedającego
  • Odpowiedz
Hej
Szukam filmu z początku lat 90 (chyba, może i mylę się o 5 lat w te czy w tamte) o kobiecie-zabójczyni o tlenionej blond fryzurze. Film był swego czasu nawet popularny. Klei ktoś tytuł?
#filmy #pomocy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kuchnia #kiciochpyta #mikser #gotowanie #pomocy #pizza

Hej,
planuję zakup miksera planetarnego i zastanawiam się nad Bosch Optimum oraz jakimś Kenwoodem z podobnej półki.

Byłem dość mocno przekonany do Boscha ale zauważyłem, że Kenwood ma przystawkę wolnoobrotową do soków i zacząłem się zastanawiać czy jest to warte zainteresowania, czy to mierny substytut.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@suicide_is_painless: Przerabiałem Kenwooda do ciasta do pizzy i efekty są zadowalające, jeśli chcesz zrobić 4 placki na raz. Na dobrze wyrobione ciasto nie licz, nie będzie takie jak z miksera spiralnego, ale daje radę.
  • Odpowiedz
Mircy szukam piosenki
Dziwnej piosenki
Jeśli dobrze pamiętam:
To był czeski metal teledysk dział się w lesie gdzie rozebrany gościu, przywiązany do drzewa jest gwałcony przez kilku gości w samych maskach królików. Na koniec bodajże albo jemu odbija szajba i komuś wyrywa serce samemu zostając królikiem, albo jemu wyrwali serce, a krwią smarowali gołe klaty.

Pomocy chce to wysłać ziomkowi ( ͡° ʖ
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach