GwiezdnyDyrygent: > Myślałem nawet żeby wziąć "korepetycje" z jakąś osobą żeby mi pomogła pisać tą pracę xDD

Spoko pomysł, te spotkania pomogą w prokrastrynacji - to mogą być takie małe deadline'y na które musisz coś zrobić.

Ogólna rady:
- wziąć temat o którym masz jak najwięcej pojęcia na starcie - nie będzie Cię paraliżował strach, że nie wiesz nawet od czego
  • Odpowiedz
poszukuje jakieś fajnej kompaktowej sakwy, która nie będzie latać jak p------a a zarazem nie będę uderzać nią kolanami, na przód, chciałbym zmieścić do niej telefon, powerbank ew. jakieś przekąski czy portfel, dostałem rekomendacje do tego produktu - KLIK ale może macie jakieś swoje propozycje? chce to wrzucić do rc500

#triban #wykoptribanclub #rower #sakwa #kiciochpyta #pomocy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam na stanie moje pierwsze #auto - Citroen C4 benzyna 1.4 z 2004 roku i chyba sie sypie (,)
Nie zamierzam w niego wkładać żadnej kasy, bo i tak kupiłam z myślą ze będzie na jakieś pół roku lub troszkę więcej, żebym sie nauczyła jeździć a potem zmienię na coś lepszego.
A więc tak, byłam niecałe 2 tyg po urlopie i po tym czasie tak - wczoraj
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@petugh: akumulator albo zaśniedziałe klemy na nim. Pierwsze to koszt wymiany akumulatora (kilka stówek), a drugie to koszt kawałka papieru/płynu czyszczącego i papieru ściernego (kilka złotych).
  • Odpowiedz
@petugh jeśli brzydko pachnie pod maską w czasie pracy silnika to sprawdź poziom elektrolitu w akumulatorze. Jeśli mało to dolej wody demineralizowanej i jeśli akumulator się podładuje to jeszcze pojeździ.
  • Odpowiedz
Jakie macie sposoby na to kiedy nic wam się totalnie nie chce? Od tygodnia moja dieta składa się głównie z chipsów, jeżyków i ciasta piernikowego z Biedronki. Już mi się ręce zaczynają trząść xD

Projekty na studia nawet nie zaczęte, w pracy terminy przesuwane już po kilka razy. Większość dnia prokrastynuje, a wieczorem klasycznie jest mi źle, bo tyle czasu zostało zmarnowane. Eh.

Dziś miałam wolne cały dzień i jedynie udało mi
FreakingAwesome - Jakie macie sposoby na to kiedy nic wam się totalnie nie chce? Od t...

źródło: comment_1648323521Rv7zsbcfD8JBgvav4z1mPM.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FreakingAwesome: krótka sesja świadomego oddychania, wypisanie listy rzeczy do zrobienia na kartce (wszystkich, można podzielić na podpunkty), zdrowe zakupy, jak nie masz siły gotować to zamawiaj domowe obiadki dopóki nie poczujesz się lepiej i daj sobie dzień na pobycie ze sobą w spokoju i uważności. I zacznij witaminy jakieś łykać na wszelki wypadek. Po prostu przemęczenie dało się we znaki. Nawet jeśli fizycznie nic nie robisz, psychicznie katujesz się myśleniem
  • Odpowiedz
@FreakingAwesome: jedzenie ma wpływ na samopoczucie, jak czasami mi zasmakują chipsy i codziennie jem paczke przez tydzień-dwa popijając puszką coli to też mi siada samopoczucie.
Zdrowa dieta jest chyba ważna dla psychiki, a nie tylko dla ciała jakby sie mogło wydawać.
  • Odpowiedz
#grafika #affinity #affinitydesigner #pomocy

Mirki, pracowałam dzisiaj nad grafiką w programie Affinity Designer. Chciałam zerknąć na któryś ze starszych projektów, otworzyłam go i prawdopodobnie w tym momencie utraciłam dzisiejszy plik (nie pamiętam, aby wyskoczyła mi jakakolwiek ikonka z pytaniem, czy chce zapisać obraz). Nie jestem w stanie odnaleźć pliku w "File" -> "Open Recent". Plik nie miał nazwy, nie był wcześniej zapisywany. Czy jest
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bez sensu, jak szukasz używanego to bierz to co jest w dobrym stanie, a nie najpierw model potem poszukiwania bo lata stracisz a wybór malutki wtedy
  • Odpowiedz
@Yudep: Pytanie: po co te woreczki? Było otworzyć lampe, niech by się wysuszyło i może byłoby okej. A jak nie to do naprawy oddać lampe albo nową kupić.
Pierwsze słyszę, żeby ktoś wilgoć z lampy woreczkami jakimiś eliminował :D

A ogólnie to dziwne jest bo musiało się w takim razie stać coś soczewce/odbłyśnikowi w miejscu gdzie odbija on światło do przodu a nie na bok.

Btw. Wyjąłeś ten woreczek? Może
  • Odpowiedz
Hej, zastanawiam się nad zakupem i30 2009 1,4 classic. Vin mówi że auto miało "Vehicle disposal" w 2021 roku. Cena jest bardzo atrakcyjna, auto po zdjęciach nie wskazuje na większe problemy niż zabawa w blacharkę. Proszę o pomoc, prezentowany egzemplarz myśle, że może być nabyty za cenę 10000zł po negocjacjach + blacharka. Na co zwrócić uwagę podczas oględzin? Opłaca się jechać 50km czy dać sobie spokój? Zdjęcia pojazdu w komentarzach. Przebieg delikatnie
FacetTwojejMamy - Hej, zastanawiam się nad zakupem i30 2009 1,4 classic. Vin mówi że ...

źródło: comment_1648074128c8qk2z9H7jajGsQOnF2onq.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FacetTwojejMamy: w tej wersji częsty objaw to rdza wychodząca na tylnich drzwiach od wewnątrz na gorze pod uszczelka. ale tu akurat to pewnie najmniejszy problem patrząc na zdjęcia xD

poza tym cześć z nich lubiła pic olej.

generalnie furka bardzo dobra. miałem tez 2009 1.4 przez 3 lata (sprzedałem w styczniu) i nie miałem z nim większych problemów. oleju mi nie bral. ruda zaczęła wychodzić na tych drzwiach i jednym nadkolu.
  • Odpowiedz
POszukuje piosenki z radia, gdzieś słyszałem taki utwór z refrenem mniej wiecej " z zazdrośći, serce mi pęka z miłości. łuuUuUUUUu" taka rockowa piosenka pewnie w jakims antyradiu leciała czy gdzies #pytanie #pomocy #muzyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach