Jest ktoś kto ma autocad na kompie i przekonwertuje mały projekt do PDF? Moj różowy potrzebuje na studia i nie ogarnia a ja sam nie mam CADa #pytanie #technologia #pomocy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

KomentarzZbedny
via iOS- 0

Jaromiszcz
via Android- 1
Płacisz w nudlach?

a_new_error
via Wykop Mobilny (Android)- 0
@KomentarzZbedny: dawaj
- 0
Szukam programu, który leciał na tvp. Omawiano w nim filmy fabularne pod katem ich zgodności z historią.
#gimbynieznajo #pomocy #tvp #historia
#gimbynieznajo #pomocy #tvp #historia
@trogatelnaya_raduga: Waluta będzie ustalona zgodnie z waluta obowiązująca w kraju z którego wylatujesz. Imo się nie da, ale możesz jeszcze gdzieś na czacie do nich napisać
- 2
@trogatelnaya_raduga: W momencie płatności możesz wybrać inną walutę, jednak nie rób tego bo kurs nie jest najlepszy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
GwiezdnyDyrygent: > Myślałem nawet żeby wziąć "korepetycje" z jakąś osobą żeby mi pomogła pisać tą pracę xDD
Spoko pomysł, te spotkania pomogą w prokrastrynacji - to mogą być takie małe deadline'y na które musisz coś zrobić.
Ogólna rady:
- wziąć temat o którym masz jak najwięcej pojęcia na starcie - nie będzie Cię paraliżował strach, że nie wiesz nawet od czego
Spoko pomysł, te spotkania pomogą w prokrastrynacji - to mogą być takie małe deadline'y na które musisz coś zrobić.
Ogólna rady:
- wziąć temat o którym masz jak najwięcej pojęcia na starcie - nie będzie Cię paraliżował strach, że nie wiesz nawet od czego
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
poszukuje jakieś fajnej kompaktowej sakwy, która nie będzie latać jak p------a a zarazem nie będę uderzać nią kolanami, na przód, chciałbym zmieścić do niej telefon, powerbank ew. jakieś przekąski czy portfel, dostałem rekomendacje do tego produktu - KLIK ale może macie jakieś swoje propozycje? chce to wrzucić do rc500
#triban #wykoptribanclub #rower #sakwa #kiciochpyta #pomocy
#triban #wykoptribanclub #rower #sakwa #kiciochpyta #pomocy
@KoldiuszCaesar: mam i polecam. Kieszeń na tel odpinana i tam się spokojnie portfel zmieści
- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
konto usunięte via Android
- 3
@Marcinuuu: wezwac do odebrania zakupionego przedmiotu i ostrzec przed kosztem przechowywania ¯\_(ツ)_/¯
Mam na stanie moje pierwsze #auto - Citroen C4 benzyna 1.4 z 2004 roku i chyba sie sypie (╯︵╰,)
Nie zamierzam w niego wkładać żadnej kasy, bo i tak kupiłam z myślą ze będzie na jakieś pół roku lub troszkę więcej, żebym sie nauczyła jeździć a potem zmienię na coś lepszego.
A więc tak, byłam niecałe 2 tyg po urlopie i po tym czasie tak - wczoraj
Nie zamierzam w niego wkładać żadnej kasy, bo i tak kupiłam z myślą ze będzie na jakieś pół roku lub troszkę więcej, żebym sie nauczyła jeździć a potem zmienię na coś lepszego.
A więc tak, byłam niecałe 2 tyg po urlopie i po tym czasie tak - wczoraj
@petugh: akumulator albo zaśniedziałe klemy na nim. Pierwsze to koszt wymiany akumulatora (kilka stówek), a drugie to koszt kawałka papieru/płynu czyszczącego i papieru ściernego (kilka złotych).
@petugh jeśli brzydko pachnie pod maską w czasie pracy silnika to sprawdź poziom elektrolitu w akumulatorze. Jeśli mało to dolej wody demineralizowanej i jeśli akumulator się podładuje to jeszcze pojeździ.
Jakie macie sposoby na to kiedy nic wam się totalnie nie chce? Od tygodnia moja dieta składa się głównie z chipsów, jeżyków i ciasta piernikowego z Biedronki. Już mi się ręce zaczynają trząść xD
Projekty na studia nawet nie zaczęte, w pracy terminy przesuwane już po kilka razy. Większość dnia prokrastynuje, a wieczorem klasycznie jest mi źle, bo tyle czasu zostało zmarnowane. Eh.
Dziś miałam wolne cały dzień i jedynie udało mi
Projekty na studia nawet nie zaczęte, w pracy terminy przesuwane już po kilka razy. Większość dnia prokrastynuje, a wieczorem klasycznie jest mi źle, bo tyle czasu zostało zmarnowane. Eh.
Dziś miałam wolne cały dzień i jedynie udało mi
źródło: comment_1648323521Rv7zsbcfD8JBgvav4z1mPM.jpg
Pobierz@FreakingAwesome: krótka sesja świadomego oddychania, wypisanie listy rzeczy do zrobienia na kartce (wszystkich, można podzielić na podpunkty), zdrowe zakupy, jak nie masz siły gotować to zamawiaj domowe obiadki dopóki nie poczujesz się lepiej i daj sobie dzień na pobycie ze sobą w spokoju i uważności. I zacznij witaminy jakieś łykać na wszelki wypadek. Po prostu przemęczenie dało się we znaki. Nawet jeśli fizycznie nic nie robisz, psychicznie katujesz się myśleniem
@FreakingAwesome: jedzenie ma wpływ na samopoczucie, jak czasami mi zasmakują chipsy i codziennie jem paczke przez tydzień-dwa popijając puszką coli to też mi siada samopoczucie.
Zdrowa dieta jest chyba ważna dla psychiki, a nie tylko dla ciała jakby sie mogło wydawać.
Zdrowa dieta jest chyba ważna dla psychiki, a nie tylko dla ciała jakby sie mogło wydawać.
#pasta #pasty #pomocy
Dajcie tu/ na pw / na mail kuba@witomi.pl
swoje ulubione pasty, zbieram by mieć fajne archiwum na stronie, kto wie może zrobić ładne wydanie w pdf
http://ratslab.xyz/pasty
Dajcie tu/ na pw / na mail kuba@witomi.pl
swoje ulubione pasty, zbieram by mieć fajne archiwum na stronie, kto wie może zrobić ładne wydanie w pdf
http://ratslab.xyz/pasty
- 0
#grafika #affinity #affinitydesigner #pomocy
Mirki, pracowałam dzisiaj nad grafiką w programie Affinity Designer. Chciałam zerknąć na któryś ze starszych projektów, otworzyłam go i prawdopodobnie w tym momencie utraciłam dzisiejszy plik (nie pamiętam, aby wyskoczyła mi jakakolwiek ikonka z pytaniem, czy chce zapisać obraz). Nie jestem w stanie odnaleźć pliku w "File" -> "Open Recent". Plik nie miał nazwy, nie był wcześniej zapisywany. Czy jest
Mirki, pracowałam dzisiaj nad grafiką w programie Affinity Designer. Chciałam zerknąć na któryś ze starszych projektów, otworzyłam go i prawdopodobnie w tym momencie utraciłam dzisiejszy plik (nie pamiętam, aby wyskoczyła mi jakakolwiek ikonka z pytaniem, czy chce zapisać obraz). Nie jestem w stanie odnaleźć pliku w "File" -> "Open Recent". Plik nie miał nazwy, nie był wcześniej zapisywany. Czy jest
- 2
Mirki pomozcie, poszukuje auto:
-jazda do 100km na dzien(4 razy do roku moze trasa 600km)
-BEDZIE #rozowypasek JEZDZIC(moze byc oble w ksztalcie)
-ze 100 kunia badz dobrze sie zbiera
-rocznik 2008+
-WYGODNE DLA #koty
-jazda do 100km na dzien(4 razy do roku moze trasa 600km)
-BEDZIE #rozowypasek JEZDZIC(moze byc oble w ksztalcie)
-ze 100 kunia badz dobrze sie zbiera
-rocznik 2008+
-WYGODNE DLA #koty
źródło: comment_1648154195JA8d7kJ0mnkEqJOySUXXLC.jpg
Pobierz- 4
bez sensu, jak szukasz używanego to bierz to co jest w dobrym stanie, a nie najpierw model potem poszukiwania bo lata stracisz a wybór malutki wtedy
- 3
@Krafti: Astra i zejdź z rocznika bo w tych czasach za 18k to kupisz przystanek przemalowany na coś co przypomina samochód
#pytanie #kiciochpyta
Czy jakiś powszechny nawet w mieście typu grudziądz sklep otwarty do 21 może mieć korki do wanny xD?
#pomocy #grudziadz
Czy jakiś powszechny nawet w mieście typu grudziądz sklep otwarty do 21 może mieć korki do wanny xD?
#pomocy #grudziadz
Mircy #pomocy wkładałem woreczki ściągające wilgoć do #xenon w #honda i teraz świecą mi na boki, co robić jak to naprawić ? #mechanikasamochodowa #mechanika
źródło: comment_16480957551h3JtczyzP2elZNWIcjdnF.jpg
Pobierz@Yudep: Pytanie: po co te woreczki? Było otworzyć lampe, niech by się wysuszyło i może byłoby okej. A jak nie to do naprawy oddać lampe albo nową kupić.
Pierwsze słyszę, żeby ktoś wilgoć z lampy woreczkami jakimiś eliminował :D
A ogólnie to dziwne jest bo musiało się w takim razie stać coś soczewce/odbłyśnikowi w miejscu gdzie odbija on światło do przodu a nie na bok.
Btw. Wyjąłeś ten woreczek? Może
Pierwsze słyszę, żeby ktoś wilgoć z lampy woreczkami jakimiś eliminował :D
A ogólnie to dziwne jest bo musiało się w takim razie stać coś soczewce/odbłyśnikowi w miejscu gdzie odbija on światło do przodu a nie na bok.
Btw. Wyjąłeś ten woreczek? Może
@Yudep: wyjmij woreczki
Hej, zastanawiam się nad zakupem i30 2009 1,4 classic. Vin mówi że auto miało "Vehicle disposal" w 2021 roku. Cena jest bardzo atrakcyjna, auto po zdjęciach nie wskazuje na większe problemy niż zabawa w blacharkę. Proszę o pomoc, prezentowany egzemplarz myśle, że może być nabyty za cenę 10000zł po negocjacjach + blacharka. Na co zwrócić uwagę podczas oględzin? Opłaca się jechać 50km czy dać sobie spokój? Zdjęcia pojazdu w komentarzach. Przebieg delikatnie
źródło: comment_1648074128c8qk2z9H7jajGsQOnF2onq.jpg
Pobierz
konto usunięte via Zakop
- 0
@FacetTwojejMamy: w tej wersji częsty objaw to rdza wychodząca na tylnich drzwiach od wewnątrz na gorze pod uszczelka. ale tu akurat to pewnie najmniejszy problem patrząc na zdjęcia xD
poza tym cześć z nich lubiła pic olej.
generalnie furka bardzo dobra. miałem tez 2009 1.4 przez 3 lata (sprzedałem w styczniu) i nie miałem z nim większych problemów. oleju mi nie bral. ruda zaczęła wychodzić na tych drzwiach i jednym nadkolu.
poza tym cześć z nich lubiła pic olej.
generalnie furka bardzo dobra. miałem tez 2009 1.4 przez 3 lata (sprzedałem w styczniu) i nie miałem z nim większych problemów. oleju mi nie bral. ruda zaczęła wychodzić na tych drzwiach i jednym nadkolu.
- 0
@Faley: napisałem na grupach, niestety mało merytoryczne odpowiedzi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Tanczacy_paralityk: Czas zaleczy rany ale nigdy do konca ale na pewno bedzie duzo lepiej. Musisz sie nauczyć z tym pogodzić.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Mam problem i nie mam pojęcia co z tym zrobić xD Mianowicie jak dzwonię do kumpla to on mnie nigdy nie słyszy, gdzie ja go normalnie słyszę. Musi do mnie oddzwonić aby było wszystko w porządku. Z innymi rozmówcami już tego problemu nie ma. Gdzie może leżeć problem???
#android #ios #orange #tmobile #mobilevikings #mobile #telefony #siecikomorkowe
#android #ios #orange #tmobile #mobilevikings #mobile #telefony #siecikomorkowe
@Qbakoz: Wychodzi na to, żebyś nie dzwonił do kumpla. Problem rozwiązany. Pozdro
- 1
@MvtxMxntvnv: Dzięki mordo, Ty to jednak jestes profesjonalista :)
- 0




























