#jedzzwykopem #gotowanie #gotujzwykopem #kuchnia #kiciochpyta #mikser #pomocy #bosch #agd

Hej,
nie ma ktoś na zbyciu pokrywy górnej rozdrabniacza do Bosch Optimum MUM9BX5S61?

Niestety przy myciu niefortunnie została strącona i uległa pęknięciu choć wstępnie wygląda na zdatną do użycia boje się, że coś ją w końcu rozwali a nowa kosztuje... 145 zł sama albo 190
suicideispainless - #jedzzwykopem #gotowanie #gotujzwykopem #kuchnia #kiciochpyta #mi...

źródło: comment_1649101265WDZKVVeRGfoZkqHidDDp4R.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od paru miesięcy mam problem z właścicielką mieszkania, które wynajmuję. Jesteśmy umówione - i to na papierze - że co dwa miesiące będzie mi podsyłała rachunki za prąd, a ja jej będę odsyłała kasę. Poprzednia dziewczyna nie pilnowała tego i zapłaciła po roku za wszystkie miesiące. Ja tak nie chcę, wolę płacić regularnie mniejsze kwoty. Niestety z właścicielką kontakt jest prawie żaden - nie odpisuje na smsy, maile, rzadko odbiera. Jak już
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Według umowy, mamy się rozliczać co dwa miesiąca po okazaniu przez nią rachunku


@Praemislia: No to w czym problem? Zgodnie z umową, jeśli nie pokazała rachunku to nie ma podstaw do żebyś musiała jej cokolwiek płacić.
Albo inaczej, wyślij jej informację że zgodnie z umową brak rachunku rozumiesz jako informację, że nie musisz płacić za prąd za dane dwa miesiące. A jakby chciała egzekwować zbiorczo za rachunki po końcu umowy
  • Odpowiedz
Witam mam takie pytanie założyłem sobie konto appel plus przy zakładaniu konta na okres próbny trzeba było dodać kartę visa zaakceptowało mi ją ale w płatnościach je nie mam mimo że się dodała a chciałem ją od razu usnąć z appel plus bo inaczej będę opłacał możliwe że była tylko potrzebna do założenia konta ? pytanko do was
#apple #appletv #appletvplus #netflix #pomocy
break666 - Witam mam takie pytanie założyłem sobie konto appel plus przy zakładaniu k...

źródło: comment_1649006413HzAjcvNC7z2HIvBpcdbtxA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Pracowałem przez pół roku u pośrednika finansowego, ale średnio mi szła ta robota. Ostatnio wysyłałem CV i dostałem odpowiedź od Primarka. I trochę nie wiem co robić. Z jednej strony podoba mi się obecna praca, jednak godzin mało i dalsze dzwonienie po ludziach też mi średnio się widzi. Plus obecnie jest mały popyt na kredyty i mało udawało mi się sprzedawać i moje wynagrodzenie to głównie stawka godzina. Jednak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zainstalowałem nowy system i mam problem z dyskami. Posiadam 3 dyski twarde i przy instalacji systemu wybrałem dysk na, którym zainstalować Windowsa. Po konfiguracji w moim komputerze wyświetlą się tylko dysk z system. W menadżerze urządzeń widać wszystkie dyski. W biosie 2 niewidoczne dyski są wyświetlane jako disabled i nie wyświetlają się w boot priorytety. W menadżer dysków również ich nie ma. Co robić?

#komputery
#pomocy
#it
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hloow: Panel sterowania, miejsce do magazynowania.
W owym miejscu znajdowały się te 2 dyski.Następniee usunięcie całej puli miejsca do magazynowania. Boom. Dyski się pojawiły w zarządzaniu dyskami. Jakby ktoś kiedyś miał taki problem.
  • Odpowiedz
Mirki, pytanko. Zamówiłem buty z Adidasa przez neta z płatnością za pobraniem. Chcę jednak je zwrócić z racji prawa do zwrotu w ciągu 14 dni. Na stronie adidasa widzę, że zwroty za pobraniem oddawane są tylko w postaci gift karty. Jest szansa na odzyskanie siana?

#adidas #kiciochpyta #pomocy #ubrania #streetwear xD
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ebson: gosciu co ty gadasz

https://konsument.gov.pl/prawa-konsumenta-zakupy-przez-internet/

Konsument ma prawo zwrotu towaru zakupionego przez internet. Jest to tak zwane prawo do odstąpienia od umowy. Może zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Od tej zasady są jednak wyjątki. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014 r., która implementuje Dyrektywę UE 2011/83.

Czy trzeba uzasadniać
  • Odpowiedz
@justkapi: @justkapi: @ebson: Jeśli kupował przez internet to może zwrócić w ciągu 14 dni bez podawania powodu i muszą mu oddać prawdziwy hajs (jak rozumiem op nie chodził w tych butach). Btw, tutaj masz w FAQ opcję REFUNDACJA i tam jest wszystko opisane xD

Możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać zwrot pieniędzy na swoje konto, korzystając z oryginalnej metody płatności, czy z e-Kartę Podarunkową adidas.


Wystarczyło przeczytać
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
prosze o pomoc!!! mama dostala wezwanie na policje cos do wyjasnien czy cos takiego przez naruszenie dóbr osobistych jakiegoś Pawła którego rzekomo wyzywano w League of Legends. W sensie czasami mi puszcza nerwy i miałem za to kilka banów gdy ktos feeduje ale nie miałem jeszcze sytuacji żeby ktoś zawiadamiał policje.

mam 16 lat, grożą mi za to jakies konsekwencje? jak mama powie że to ona (53 lata) to
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: jest opcja, żeby mama wzięła na siebie, ale wtedy musi pod okiem rzeczoznawcy zagrać rankeda. No i żeby było wiarygodnie musi tak samo jak ty wyzywać. Wtedy twoja mama pójdzie do więzienia albo zapłaci grzywnę, a ty nie. Jedyna sensowna opcja.
  • Odpowiedz
Klikałem dziś na vikopie na filmik dziewczynki z ciężkim plecakiem, która wywinęła fikołka próbując poprawić sobie buta xD kwikłem srogo, a teraz nie mogę znaleźć. #pomocy #wykop #heheszki ale serio, tej, pomóżcie pls
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Katiee: już nie ważne okazuje się że karta nie jest kompatybilna z windowsem 10, natomiast na linuxie chodzi bez problemu i tak potrzebowałem jej na kali linuxa więc git
  • Odpowiedz
#inpost #pomocy
własnie dostałam inforamcje z inspotu że na mój adres idzie jakaś paczka za pobraniem w kwocie 140 zł. nie zamawiałam nic za pobraniem. jedyna rzecz która teraz brałam to paczka z #shein (opłacona wcześniej), o wartości 108 zł. Dodatkowo informacje o śledzeniu widzę też w aplikacji.

Nigdy nie miałam dodatkowych opłat za zamówienie od nich, a brałam już kilka razy. Dodatkowo nawet jeśli byłby
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,
Poleci ktoś, a może ktoś pracuje w jakiejś firmie która by zrobiła dla mnie formy tego typu co na zdjęciu.
Mają służyć do uformowania dynia na kształt z zdjęcia.
Znalazłem je do kupna gdzieś w USA, ale jestem ciekaw ile by to cenowo wychodziło zlecenie takiego czegoś na kilkadziesiąt sztuk.
Nie wiem jakich hasztagów użyć (,)
#plastik #formanadynie #dynia #pomocy
Krafcuu - Cześć,
Poleci ktoś, a może ktoś pracuje w jakiejś firmie która by zrobiła d...

źródło: comment_1648638293ZRvy6xZSxaB4ZqzzpNXlyQ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krafcuu: słuchaj... to jest tak proste że spokojnie zrobisz to sam :)
Tj.: znajdź firmę która zajmuje się termoformowaniem w wielkości którą potrzebujesz.
Zapytaj się czy zrobią Ci coś podobnego z grubego materiału pewnie min. 4-5mm bazowo.
Jeśli tak - powiedz że dostarczysz im odbitkę do termoformowania.

Zaprojektuj model STL, zleć do wydruku 3D, myślę że wystarczy jakość FDM, lub proszkowa (nie musi być model wypełniony materiałem w środku, wystarczy szkielet supportów dla podtrzymania
  • Odpowiedz
twoja stara nie lubi trzepania: dam ci bardzo prostą radę, ja jestem na 28 dniu nofapu, a wcześniej rekord - 15 dni, nie wspomnę o tym że więcej niż kilka dni to była wizja utopijna. Po pierwsze i najważniejsze, spytaj siebie czy chcesz przestać. Bez tego naprawdę ani rusz. Być możewydaje ci się to głupie, no bo na pewno chcesz, ale zadaj sobie jeszcze raz to pytanie. Po drugie, blokowanie nie
  • Odpowiedz
Do swojego małego projektu chciałbym wykorzystać uwierzytelnienie numeru telefonu przy pomocy kodu SMS. Znacie jakieś tanie API, które wyśle na podany numer wiadomość ok. 10 znaków? Numery tylko polskie.

#webdev #pomocy #programowanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nevill: korzystałem chyba tylko z SMS API i kiedyś rozstawiałem sobie bramkę korzystającą z numeru telefonu z darmowymi SMSami. To drugie rozwiązanie było fajne, choć musiałem dobrze pilnować aby nie wygenerowało za dużo i aby operator nie zablokował numeru
  • Odpowiedz
Mircy mam taki problem ze jak sobie korzystam z Google chrome to wyszukuje mi po domenie czeskiej, tak samo na yt. Jak to naprawić?
#pytanie #pomocy #google
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach