Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@fanmarcinamillera: jak masz nową naklejkę z ważnością legitki to musisz jeszcze raz im wysłać
- 0
@Pifciu: Ale ja nawet nie mogę przejść od wysyłania legitki tylko blokuje już przy danych
#pralka #agd #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #remontujzwykopem
Polecicie pralkę? Będzie w szafie więc jak najmniej drgań i łożyska by można bylo wymienić.. Obecna 2 lata i padła :(
Polecicie pralkę? Będzie w szafie więc jak najmniej drgań i łożyska by można bylo wymienić.. Obecna 2 lata i padła :(
- 1
@Aggressiv: ja mam szajsunga ecobubble, śmiga 6 lat i póki co zero awarii. Z obu stron ma może po kilka mm do ścian i nigdy nie uderzył w nie.
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: nikt tu nie odpowiada, aż dziwne. Pytanie czy odczuwasz lęk. Jeśli tak to można to nazwać fobią społeczna. Nie jest ona tylko w sytuacji kiedy ktoś boi się wyjść do sklepu. Osoby potrafiące występować przed publicznością potrafią mieć fobie społeczną w określonych sytuacjach.
Mam podobnie jak ty w sumie. Sklep - zero lęku. Załatwić coś w banku gdzie trzeba się dużo odzywać - lęk jest. ktoś zapyta o droge
Mam podobnie jak ty w sumie. Sklep - zero lęku. Załatwić coś w banku gdzie trzeba się dużo odzywać - lęk jest. ktoś zapyta o droge
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki, jestem bojówka #android, ale postanowiłem spróbować tego mitycznego #ios i przesiadłem się na Iphone.
Czy jest mi ktoś w stanie wyjaśnić czy da się ustawić powiadomienia z Messengera tak, żeby były wibracje, ale nie było dźwięku?
Ani w opcjach telefonu, ani w opcjach aplikacji nie mogę tego ustawić. W-----a mnie już to powoli szczerze mówiąc, bo zależy mi na dźwięku przy sms'ie, ale przy wiadomościach z
Czy jest mi ktoś w stanie wyjaśnić czy da się ustawić powiadomienia z Messengera tak, żeby były wibracje, ale nie było dźwięku?
Ani w opcjach telefonu, ani w opcjach aplikacji nie mogę tego ustawić. W-----a mnie już to powoli szczerze mówiąc, bo zależy mi na dźwięku przy sms'ie, ale przy wiadomościach z
- 0
@Snejku788: ogólnie bardzo pozytywne. Dość szybko się przyzwyczaiłem mimo, że całe życie używałem androida. Ogólnie jeśli chodzi o łączność z innymi urządzeniami typu AirPlay itd. to działa to bardzo dobrze i szybko i nie tylko w środowisku Apple, ale też między iPhone a innymi urządzeniami.
FaceID robi mega robotę i jest bardzo wygodne, applepay przez to tak samo.
Póki co jestem zadowolony ze zmiany i polecam.
A tylko od razu
FaceID robi mega robotę i jest bardzo wygodne, applepay przez to tak samo.
Póki co jestem zadowolony ze zmiany i polecam.
A tylko od razu
- 0
@Marcin_Janik: No tak tylko to jest albo dźwięki i wibracje, albo cisza. A ja chciałbym same wibracje
siema, za chwile mam pociag i zorientowalem sie ze nie mam podbitej legitymacji bo jak nam zbierali w szkole legitki do podbijania to bylem chory i musialem zostac w domu. Doplate bede mial czy kanar mi moze darowac jak jestem niepelnoletni wiec w teorii musze chodzic do szkoly
#pkp #pendolino #pomocy
#pkp #pendolino #pomocy
@ATAT-2: Ile z tym kłopotów. Najpierw wciskasz kit konduktorowi. Potem męczysz się z pisaniem odwołania i ganiasz z nim do punktu obsługi na dworcu. A na koniec i tak płacisz koszty manipulacyjne. To już bym wolał dopłacić do pełnego biletu.
@milek2115gang: 21,37zl
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mircy, jest problem - ktoś włamał się żonie na jakieś stareńkie konto mailowe i potem na fb, próbowaliśmy odzyskać dostęp do niego standardową drogą przygotowaną przez Facebooka, ale żona coś tam kliknęła raz za dużo i teraz jest problem z wprowadzeniem kodu zabezpieczającego ("Wprowadziłeś(aś) zbyt wiele kodów. Spróbuj ponownie później.").
Pytanie brzmi: Ile przeciętnie trwa to później? Czy da radę "zresetować" cały proces?
#facebook #internet #pomocy
Pytanie brzmi: Ile przeciętnie trwa to później? Czy da radę "zresetować" cały proces?
#facebook #internet #pomocy
Cześć, czy ma ktoś z Was podręcznik Instantes 1? potrzebuje go w wersji pdf, albo jakichs skanów, czegokolwiek... a nigdzie nie mogę znaleźć. Będę wdzięczna za pomoc! #hiszpanski #pomocy #pytanie
30
Moje byłe liceum szuka pieniędzy na ciepłe posiłki dla dzieci z Ukrainy

Nie potrzeba dużo, ale każda złotówka się liczy. Jeżeli chcesz zasponsorować dzieciom ciepły posiłek to proszę pomóż. Niestety szkoła nie może bezpośrednio prosić o zbiórkę, więc robię to ja - były uczeń. 15 zł dziennie potrzebne dla dziecka, które przeżyło horror na wojnie.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#hiszpania #podroze #pomocy
Cześć, czołem,
jutro wybieram się do Hiszpanii. Aby tam polecieć trzeba wypełnić formularz lokalizacyjny na stronie Spain Travel Health (jest też aplikacja, ale u mnie ona nie działa prawidłowo). Test antygenowy będę robił jutro na lotnisku przed wylotem. Czy wypełnienie go (dokończenie) już po zrobieniu testu, to nie będzie za późno? Czy mogę go wypełnić nie posiadając jeszcze testu?
Pytanie do tych, którzy znają temat
Cześć, czołem,
jutro wybieram się do Hiszpanii. Aby tam polecieć trzeba wypełnić formularz lokalizacyjny na stronie Spain Travel Health (jest też aplikacja, ale u mnie ona nie działa prawidłowo). Test antygenowy będę robił jutro na lotnisku przed wylotem. Czy wypełnienie go (dokończenie) już po zrobieniu testu, to nie będzie za późno? Czy mogę go wypełnić nie posiadając jeszcze testu?
Pytanie do tych, którzy znają temat
- 1
@arturlukow: Ostatnio jak lecialem to nadawalem tez bagaz i przy checkinie mi sprawdzali czy mam wypelniony ten formularz. Pozniej dopiero musialem pokazac QR juz w Hiszpanii
@arturlukow: Dwa tygodnie temu leciałem z Drezna do Barcelony i zapomniałem o formularzu, przy wylocie nie sprawdzali, wypełnili mi go na miejscu na szybko
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Rodzice dostali wezwanie żeby zapłacić abonament RTV. Napisali odwołanie tłumacząc się ciężka sytuacja finansowa. Dostali odpowiedź żeby to udowodnić.
Ja wiem, że jest to opłata która trzeba uiszczać, no ale wszyscy doskonale wiedzą że nikt tego nie robi, bo każdy zna absurd tej sytuacji.
Co robić? Da się jakoś nie płacić? #prawo #abonament #rtv #pomocy
Ja wiem, że jest to opłata która trzeba uiszczać, no ale wszyscy doskonale wiedzą że nikt tego nie robi, bo każdy zna absurd tej sytuacji.
Co robić? Da się jakoś nie płacić? #prawo #abonament #rtv #pomocy
@jestem_legenda
Chyba w cygańskich rodzinach. To podatek jak każdy inny i wszyscy doskonale wiedzą, że podatki się płaci.
wszyscy doskonale wiedzą że nikt tego nie robi
Chyba w cygańskich rodzinach. To podatek jak każdy inny i wszyscy doskonale wiedzą, że podatki się płaci.
@kiszczak: Chyba "podatek"? Jest to kolejny haracz za "manie" telewizora lub radia co jest absurdem w czasach gdy z naszych podatków TVP otrzymuje grube dotacje liczone w mld złociszy do tego kasa tam jest rozdawana wg widzimisię kolesiów przy korycie czyli jest to zwykła kradzież.
#anonimowemirkowyznania
Witajcie jestem w trudnej sytuacji życiowej, trochę długów + z-----a historia w bik.
Mimo to potrzebuję smartphona którego chciałbym nabyć na raty 50/100zł miesięcznie.
Gdzie mam szansę dostać bez sprawdzania bik/zdolności kredytowej?
O ile to wgl jest możliwe.
Witajcie jestem w trudnej sytuacji życiowej, trochę długów + z-----a historia w bik.
Mimo to potrzebuję smartphona którego chciałbym nabyć na raty 50/100zł miesięcznie.
Gdzie mam szansę dostać bez sprawdzania bik/zdolności kredytowej?
O ile to wgl jest możliwe.
@AnonimoweMirkoWyznania: GJ masz nasrane w portfolio i jeszcze chcesz dalej się zadłużać. G
@AnonimoweMirkoWyznania: kup sobie Siajomi za 200zł i nie p-----l
kochani wykopki potrzebuje pomocy siedzę od 2h na tronie przez ostrą zupkę którą jadłem dzisiaj i czuję jakbym srał ogniem i czy ktoś wie co mogę zrobić na ten problem ?
#ostrezarcie #pomocy #jedzenie #wykop #nocnazmiana
#ostrezarcie #pomocy #jedzenie #wykop #nocnazmiana
źródło: comment_1646267594d9QAyTuoQJUcjQtVdrTzr0.jpg
Pobierz@Fiutpapaja222: Akurat będzie wyglądać jak by Cię przecwelili XD
Czy ktoś wie gdzie szukać odcinka kuchennych rewolucji z 2010r. o restauracji Horolna? Nie ma go nigdzie online, to był jakiś typek gdzie psy i koty sikały w knajpie a po wszystkim on spalił duży plakat z wizerunkiem Madzi? xd podobno usunięty na amen z internetów, ale w wykopie siła
#kuchennerewolucje #pomocy #pytanie
#kuchennerewolucje #pomocy #pytanie
@mirabelka_M: O kurcze nie słyszałem o tym, również się podepnę do poszukiwań.
- 3
@agaaa_: @mirabelka_M: jest dostępny na chomikuj u piel.ania
konto usunięte via iOS
- 0
Mam problem ze spoznianiem dźwięku do obrazu w moim telewizorze tcl. Na YouTube, Netflix albo #iptv. Czy ktoś miał taki problem? #pomocy #telewizory #tcl #kiciochpyta
- 1
@janekbrzechwa: Niestety, TCL to najwieksze g*** (po Mancie chyba choć ich nie testowałem). Na tym Androidzie od TCL to nawet IPTV nie chodzi bo tnie jak p------e. Kup przystawke typu C+ box czy nawet jakis firestick i będzie po problemie.
- 0
niestety to prawda. osobiście byłem w szoku jak nie udało się na tym odpalić stabilnie żadnej apki do iptv a mam ich sporo... nawet manta z androidem 4.4 poradziła sobie o niebo lepiej
@wojciet: W Tivimate włącz tunelowanie, działa ale nie do końca. Przez 90% czasu działa ale w pewnych momentach zaczyna klatkować. Cierpliwości do tego nie miałem i przystawka jednak wygrała.
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
GwiezdnaNiewiasta: Poczytaj też może o diecie ketogenicznej. Kilka razy słyszałam, że przynosi pozytywne efekty w walce z napadami.
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua





























Gdy piszę nową wiadomość ta nie pojawia się pod dodanymi hasztagami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#hasztag #moderacja #pytanie #pomocy
źródło: comment_16465085295D7oYVf1aGuxE8cnO5ua3d.jpg
Pobierz