@AnonimoweMirkoWyznania: nikt tu nie odpowiada, aż dziwne. Pytanie czy odczuwasz lęk. Jeśli tak to można to nazwać fobią społeczna. Nie jest ona tylko w sytuacji kiedy ktoś boi się wyjść do sklepu. Osoby potrafiące występować przed publicznością potrafią mieć fobie społeczną w określonych sytuacjach.

Mam podobnie jak ty w sumie. Sklep - zero lęku. Załatwić coś w banku gdzie trzeba się dużo odzywać - lęk jest. ktoś zapyta o droge
  • Odpowiedz
Mirki, jestem bojówka #android, ale postanowiłem spróbować tego mitycznego #ios i przesiadłem się na Iphone.
Czy jest mi ktoś w stanie wyjaśnić czy da się ustawić powiadomienia z Messengera tak, żeby były wibracje, ale nie było dźwięku?
Ani w opcjach telefonu, ani w opcjach aplikacji nie mogę tego ustawić. W-----a mnie już to powoli szczerze mówiąc, bo zależy mi na dźwięku przy sms'ie, ale przy wiadomościach z
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Snejku788: ogólnie bardzo pozytywne. Dość szybko się przyzwyczaiłem mimo, że całe życie używałem androida. Ogólnie jeśli chodzi o łączność z innymi urządzeniami typu AirPlay itd. to działa to bardzo dobrze i szybko i nie tylko w środowisku Apple, ale też między iPhone a innymi urządzeniami.

FaceID robi mega robotę i jest bardzo wygodne, applepay przez to tak samo.

Póki co jestem zadowolony ze zmiany i polecam.
A tylko od razu
  • Odpowiedz
siema, za chwile mam pociag i zorientowalem sie ze nie mam podbitej legitymacji bo jak nam zbierali w szkole legitki do podbijania to bylem chory i musialem zostac w domu. Doplate bede mial czy kanar mi moze darowac jak jestem niepelnoletni wiec w teorii musze chodzic do szkoly
#pkp #pendolino #pomocy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATAT-2: Ile z tym kłopotów. Najpierw wciskasz kit konduktorowi. Potem męczysz się z pisaniem odwołania i ganiasz z nim do punktu obsługi na dworcu. A na koniec i tak płacisz koszty manipulacyjne. To już bym wolał dopłacić do pełnego biletu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, jest problem - ktoś włamał się żonie na jakieś stareńkie konto mailowe i potem na fb, próbowaliśmy odzyskać dostęp do niego standardową drogą przygotowaną przez Facebooka, ale żona coś tam kliknęła raz za dużo i teraz jest problem z wprowadzeniem kodu zabezpieczającego ("Wprowadziłeś(aś) zbyt wiele kodów. Spróbuj ponownie później.").

Pytanie brzmi: Ile przeciętnie trwa to później? Czy da radę "zresetować" cały proces?

#facebook #internet #pomocy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#hiszpania #podroze #pomocy

Cześć, czołem,

jutro wybieram się do Hiszpanii. Aby tam polecieć trzeba wypełnić formularz lokalizacyjny na stronie Spain Travel Health (jest też aplikacja, ale u mnie ona nie działa prawidłowo). Test antygenowy będę robił jutro na lotnisku przed wylotem. Czy wypełnienie go (dokończenie) już po zrobieniu testu, to nie będzie za późno? Czy mogę go wypełnić nie posiadając jeszcze testu?
Pytanie do tych, którzy znają temat
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arturlukow: Ostatnio jak lecialem to nadawalem tez bagaz i przy checkinie mi sprawdzali czy mam wypelniony ten formularz. Pozniej dopiero musialem pokazac QR juz w Hiszpanii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Rodzice dostali wezwanie żeby zapłacić abonament RTV. Napisali odwołanie tłumacząc się ciężka sytuacja finansowa. Dostali odpowiedź żeby to udowodnić.

Ja wiem, że jest to opłata która trzeba uiszczać, no ale wszyscy doskonale wiedzą że nikt tego nie robi, bo każdy zna absurd tej sytuacji.

Co robić? Da się jakoś nie płacić? #prawo #abonament #rtv #pomocy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiszczak: Chyba "podatek"? Jest to kolejny haracz za "manie" telewizora lub radia co jest absurdem w czasach gdy z naszych podatków TVP otrzymuje grube dotacje liczone w mld złociszy do tego kasa tam jest rozdawana wg widzimisię kolesiów przy korycie czyli jest to zwykła kradzież.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Witajcie jestem w trudnej sytuacji życiowej, trochę długów + z-----a historia w bik.
Mimo to potrzebuję smartphona którego chciałbym nabyć na raty 50/100zł miesięcznie.

Gdzie mam szansę dostać bez sprawdzania bik/zdolności kredytowej?
O ile to wgl jest możliwe.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czy ktoś wie gdzie szukać odcinka kuchennych rewolucji z 2010r. o restauracji Horolna? Nie ma go nigdzie online, to był jakiś typek gdzie psy i koty sikały w knajpie a po wszystkim on spalił duży plakat z wizerunkiem Madzi? xd podobno usunięty na amen z internetów, ale w wykopie siła
#kuchennerewolucje #pomocy #pytanie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janekbrzechwa: Niestety, TCL to najwieksze g*** (po Mancie chyba choć ich nie testowałem). Na tym Androidzie od TCL to nawet IPTV nie chodzi bo tnie jak p------e. Kup przystawke typu C+ box czy nawet jakis firestick i będzie po problemie.
  • Odpowiedz
niestety to prawda. osobiście byłem w szoku jak nie udało się na tym odpalić stabilnie żadnej apki do iptv a mam ich sporo... nawet manta z androidem 4.4 poradziła sobie o niebo lepiej


@wojciet: W Tivimate włącz tunelowanie, działa ale nie do końca. Przez 90% czasu działa ale w pewnych momentach zaczyna klatkować. Cierpliwości do tego nie miałem i przystawka jednak wygrała.
  • Odpowiedz