Halo #wykop potrzebuje natychmiast lekarza, pielęgniarkę
Mam tu na tagu takich dwóch gości, @maniek74: @maniek74: Potrzebuję ich w tej chwilę zabrać, na przegląd do szpitala psychiatrycznego. Ostrzegam, to są ciężkie przypadki, mają taki same syndrom—urojenia Także podjąć trzeba nadzwyczajne środki,bo nie wiadomo co im znowu odbije.Moga zacząć gadać o jakimś Palantirze i o nijakim Bulgarze.Potrafia tak nieustannie bełkotać, nic nie rozumiem #pomocy #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki z #podatki
Mam zagadkę, bo musiałem zrobić korektę PIT-37 i w pierwszym rozliczeniu dostałem zwrot 423 zł, a po korekcie mam zwrot 256 zł. Teraz pytanie ile muszę oddać do skarbówki. Na chłopski rozum mi wychodzi, że muszę oddać różnicę czyli 423 - 256 = 167. Czyli mam oddać US 167 zł czy źle liczę? #pomocy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mircy szukam piosenki
Dziwnej piosenki
Jeśli dobrze pamiętam:
To był czeski metal teledysk dział się w lesie gdzie rozebrany gościu, przywiązany do drzewa jest gwałcony przez kilku gości w samych maskach królików. Na koniec bodajże albo jemu odbija szajba i komuś wyrywa serce samemu zostając królikiem, albo jemu wyrwali serce, a krwią smarowali gołe klaty.

Pomocy chce to wysłać ziomkowi ( ͡° ʖ
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki odkurzacz kupić do domu z około 150m2 powierzchni? Dywany, panele, praca 2-3 godziny tygodniowo. Do tej pory używany był odkurzacz z przed dekady ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zelmer Jupiter z 2000W silnikiem i dawało to rady, ale się mu padło po wielu nastu naprawach mam dość (wymiana silnika, padająca elektronika, przerwany przewód). Co polecacie? Szczerze szukam tradycyjnego workowego. Ale przez UE mamy teraz gówna o małej mocy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przez UE mamy teraz gówna o małej mocy i nie wiem co wybrać


@CrisPell: Ale pitolisz Pan. Tak, przez UE mamy odkurzacze z SILNIKAMI o małym POBORZE prądu. Efektywna siła ssania jest... większa. Tak, więc skoro Zelmer Jupiter z 2000W Cię zadowalał, to wszelkiej maści "unijne gunwa" o mocy 800W będą powodowały że będziesz zmniejszał moc ssania bo będzie Ci przysysać ssawkę do podłogi.
  • Odpowiedz
Cześć ja mam taki problem ze gdy włączam konsolę to pulsuje na niebiesko i nie włącza się. Konsola włącza się dopiero za 3 lub czasem 4 razem nie wiem jaka może być przyczyna może ma ktoś jakie pomysły co zrobić?
#ps5 #playstation #pomocy #konsole
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć ja mam taki problem ze gdy włączam konsolę to pulsuje na niebiesko i nie włącza się. Konsola włącza się dopiero za 3 lub czasem 4 razem nie wiem jaka może być przyczyna może ma ktoś jakie pomysły co zrobić?
#ps5 #playstation #pomocy #konsole
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy ktoś ma znajomego policjanta albo znajomych na Batorego w Bielsku (obok maka)? Ktoś w piątek w klubie wyjął telefon z torebki, zgłoszona kradzież na policji, telefon to iPhone wiec lokalizacja jest, ale policja nie może nic zrobić XD patrol wezwany był na miejsce, to kamienica wiec nikt nie będzie 20 rodzin wypytywać. Rh masakra

#iphone #bielskobiala #pomocy
Ka4az - Witajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Czy ktoś ma znajomego policjanta albo znajomych na Bat...

źródło: comment_1647171805gceylc0KkJieeXRNa3qZJ8.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gimnazjumqqq: A dobra. Teraz rozumiem. Po prostu moderacja przez ten cały czas potrafią wysyłać jakieś wiadomości kopiuj-wklej oderwane treścią od tego co pisałem i z automatu jak zobaczyłem tekst o wiśniach uznałem to za takowy tekst XD
  • Odpowiedz
@orkako: Ale ja tylko po przyjacielsku pytam, to co tu sie odwala ostatnio, to jakaś masakra, sam myślę nad usunięciem tu konta. Nawet przykład Twojej osoby i kontaktu z administracja to potwierdza.¯\_(ツ)_/¯ tu jest szambo straszne
  • Odpowiedz
@OrkWojownik:

Myślę, że mogę o sobie powiedzieć, że jestem przystojny, na tinderze zawsze w chwile kilkaset par ( + bardzo ładne dziewczyny pisały do mnie i komplementowały mnie same z siebie)


tu przestałem czytać...
  • Odpowiedz
@OrkWojownik: Czaję kolego, ja niestety genetycznie jestem śmieciem. Dlatego się d-------m, tak jak i 90% tagu by się d------o. Idź do specjalisty, napraw swoje myślenie i niech Ci się życie ułoży. Dla mnie i wielu innych braci tagu, nie ma nadziei. Nie zmienimy mordy, nigdy nie dostaliśmy komplementu, nigdy nie trzymaliśmy za dłoń. Trzymaj się i nie poddawaj. Hueh.
  • Odpowiedz
Hej, przeprowadzam się do innego mieszkania gdzie nie ma podłączenia żadnego dostawcy internetu a nie chce mieć modemu z limitem danych, da radę coś zrobić w takiej sytuacji ? :/
#internet #pytanie #pcmasterrace #pomocy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubaxd: a to też pojedyncze przypadki zdarzają się, że dostawcy omijają stare budynki których po prostu podłączenie jest nieopłacalne. Miałem kiedyś na studiach podobny przypadek, kamienica zabytkowa w centrum Olsztyna, ale żaden dostawca nie miał tam neta wszystko było ominięte. Jedyny net to jakiś słaby orange po starych kablach tpsa (jakies 20-40mbs) lub LTE
  • Odpowiedz
@lubaxd: Jakie 80mbs? Jesli tyle mialbys po kablu to pewnie Neostrada VDSL, pytanie czy faktycznie jest dostepnosc, jeszcze sie okaze, ze predkosci beda duzo nizsze o ile w ogole jest kabel. Zostaje LTE albo mozesz kombinowac z podlaczeniem, latwiej bedzie probowac moze jakies lacze na firme z wiekszymi kosztami.
@snajp511: Nowe budynki tez nie sa podlaczane, kable telefoniczne to zawsze jakas alternatywa. Zwlaszcza nowe budynki jednorodzinne (nowe to
  • Odpowiedz
jest jeszcze inkscape


@placebo_: @NerQa: Inkscape to program do grafiki wektorowej, odpowiednik Illustratora, nie Photoshopa.
Tu masz online okrojonego "photoshopa": https://www.photopea.com/ sprawdź sobie jak to działa.
A do obróbki zdjęć to może lepiej Darktable (odpowiednik Lightroom), zależy jak bardzo chcesz edytować, hmhm?
  • Odpowiedz
Czy jest mi ktoś w stanie wyjaśnić dlaczego skrypty z tampermonkey mają problem z załadowaniem się? Np. kolorowe plusy i pokazywarka kto zakopał/wykopał? Normalnie mi działało, ale po reinstalacji po wejściu np. w jakiś wpis muszę odświeżyć stronę ze 2x zanim się skrypt obudzi. Przeinstalowanie nie pomaga.

#wykop #problem #serwis #pytanie #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z laptopem/baterią/ładowarką i zanim pojadę do serwisu, to wolę tu podpytać, bo może rozwiązanie jest trywialne. Otóż pomimo podłączenia do ładowania, poziom naładowania baterii spada. Na noc go wyłączyłem i się nic nie naładował. 0 % różnicy. Myślałem, że w nocy odbije (może tak się w ogóle nie dzieje?) Co może być przyczyną; mieliście takie doświadczenia? Dzięki.

#pytanie #pytaniedoeksperta #it #komputery #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach