Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy, szukam miski która była prezentem i pamiątka. Niestety uległa uszkodzeniu :(

Wiem że dostępna była w Tk maxxie kilka lat temu, teraz szukałem i nie znalazłem. Taka duża miska sałatkowa w pieski wykonana z malaniny i włókna bambusowego.

Może ktoś ma taką w domu i chciałby sprzedać? Albo wasi znajomi mają i dla nich to tylko miska? A może widzieliście ją gdzieś w sklepie?

Dla zasięgu wśród pulsujących, w poniedziałek wylosuje jedną osobę której zblikuje 50zl wiec easy money :) (lub zamówię pizzę czy to tam będzie chciała)

Jak ktoś chciałby odsprzedać swoją miskę / za informacje gdzie jest dostępna jestem w stanie zapłacić kilka stówek :)

#pomocy #wykopefekt #rozdajo
KURDEFIKSJAPI3RDU - Mirki pomocy, szukam miski która była prezentem i pamiątka. Niest...

źródło: comment_1651957261Mlxbv3Q5YI2oWbNcoMNN7H.jpg

Pobierz
  • 26
@KURDEFIKSJAPI3RDU: miski to nawet w archiwalnych zdjęciach home&you czy też aukcjach nigdzie nie znalazłem więc czarno to widzę. Dodatkowo kolekcja z racji polskich nazw w grafice była pewnie tylko na nasz rynek. Chyba jedynie możesz liczyć że kiedyś ktoś wystawi na olx/allegro ale też niekoniecznie musi użyć nazwy kolekcji. W tej aukcji np. nawet nie użyte jest słowo puputki:
https://archiwum.allegro.pl/oferta/home-you-kubek-z-zaparzaczem-porcelana-pies-i7793234896.html