#eurowizja szkoda że nie da się tutaj łatwiej przewijać komentarzy, bo najchętniej bym teraz poczytał co tu się działo między północą a 1-szą, kiedy ja już spokojnie szykowałem się do mycia a potem spania, szkoda że nie ma w linku numeru stron 1,2,3,4..itd tylko jakieś losowe znaki jfiESHFh24i3i43
Widzieliście co Mołdawia zarzuciła na Eurowizję? O ile eurowizji nie trawię bo niestety już dawno utraciła swój pierwotny zamysł to ten banger robi naprawdę robotę.
Zrobiłem swoje top 35. Szczerze powiem, że to zdecydowanie najsłabsza Eurowizja pod względem poziomu piosenek od jakiś 14 lat przynajmniej. To przypomina poziom Eurowizji jaki mieliśmy przed rewelacyjnym 2015 rokiem, który był jakimś przełomem i od którego rozpoczęła się dobra passa dla tego konkursu. Te piosenki są gdzieś na poziomie Eurowizji z lat 2010-2013 bo 2014 pamiętam mniej więcej i było chyba trochę lepiej. Większość utworów mi się ciężko słuchało bo były
Najbardziej to szkoda tego, że sami im daliśmy wygrać ten mecz będąc lepszą drużyną. To co zrobił Zalewski przy drugim i Grabara przy trzecim golu Szwedów to kompletny kryminał. Jak można w takim meczu takie coś odwalić...
@piotrr_: Nie no. Zalewski i Grabara sprokurowali sytuacje, ale za każdym razem obrona kryła powietrze, nie ogarniali kompletnie. Kiwior z Bednarkiem zagubieni.
Chciałbym przypomnieć wpis @piotrr_ któremu udało się zarchiwizować komentarze pod usuniętym na YouTube 4 odcinkem Awantury o kasę, Elżbiety Raczyńskej, pierwszej kapitan mistrzów w historii Awantury o kasę. Pani Elżbieta przyznała, że specjalnie z drużyną podłożyli się w 4 odcinku, właściwie mieli się podłożyć już w 3 odcinku gdzie jednym z uczestników gry, był uczestnik programu Bar. https://wykop.pl/wpis/77063071/taka-ciekawostka-ogladam-sobie-na-yt-stare-odcinki
Taka ciekawostka. Oglądam sobie na yt stare odcinki awantury i jeśli ktoś pamięta pierwszymi mistrzami były osoby z innych teleturniejów z kapitanem P. Elżbietą. W 4 odcinku mistrzowie nieoczekiwanie szybko przegrali, robiąc dość niezrozumiałą licytację vabanque kiedy to nie było zupełnie potrzebne. W komentarzach do odcinka oprócz teorii spiskowych odezwała się
@NieJanek: o fajnie że przypominasz :) te stare odcinki to była kopalnia wiedzy w komentarzach, roje fajnych dyskusji... I wszystko przez Polsat zaginęło na zawsze
#mecz