#mecz Od dzisiaj kibicuję Republice Bananowego Zakątka i oczywiście Kurakao
@coswtendesen: zakątka xd prychłem
#mecz Jamal sramal. Jaki kraj, taki Oskar Pietuszewski
Dobra, czas najwyższy wpuścić na boisko Kobayashiego i Nikaido, bo sam Nakamura nie wystarcza, a Ito już nie te lata.
#mecz
#mecz
Rak Tańcula chyba naprawdę jest tam koniem trojańskim
#primemma
#primemma
Wstawaj Paweł, wygrałeś! XD
#primemma
#primemma
- 43
Był brat araba, teraz czas na niebrata niearaba
#primemma
#primemma
Na razie piłkarze Brazylii w szoku, że trzeba biegać
#mecz
#mecz
- 10
źródło: Bez tytułu
Pobierz
coswtendesen via Wykop
- 0
@bizzi0801: Na after będą musieli jakiś worek na głowę skołować
Uszata za to łapanie za koszulkę powinna mieć minus punkt w każdej rundzie
#primemma
#primemma
Kalosz by skończył walkę po pierwszym upadku. A tu myślący sędzia nam takie widowisko zafundował
#primemma
#primemma
Porzuckowa powinna choć raz zrobić coś dla ludzkości i przespać się z Jóźwiakiem
#primemma
#primemma
@coswtendesen: potężne bułgarskie geny są odporne na skwaszoną kapustę. Nie jedną już pastuch zjadał na śniadanie
Potulski taki wyrośnięty 15-latek
#mecz
#mecz
Dziadzia, wpuść tego Czubaka! Nie odwlekaj nieuniknionego.
#mecz
#mecz
- 13
#tenis Maja Chwalińska - to Twoja zyciowa szansa na szlema :)
coswtendesen via Wykop
- 3
@kris-90: Pierwsza z wielu
- 69
Jóźwiak: "Nie jestem prezesem. Mam ksywę Prezes"
Jóźwiak 2 minuty później: "To moja federacja. Jestem prezesem i będę robił, co chcę"
#primemma
Jóźwiak 2 minuty później: "To moja federacja. Jestem prezesem i będę robił, co chcę"
#primemma
@coswtendesen odklejka
Nie ma Michalaka, ciekawe kto teraz uratuje życie czterem pniakom
#primemma
#primemma
- 67
coswtendesen via Wykop
- 0
@gabapentyn: Będzie mógł dłużej korzystać z prysznica w szatni
Osiągnięcia
Komentator
od 15.04.2022Komentator Rocznica
od 30.04.2026Rocznica Mikroblogger
od 31.12.2023Mikroblogger


-Wysrypi, a nie wykipi
#mecz