Wpis z mikrobloga

Co zrobić żeby #!$%@? gołębie nie przylatywały na mój balkon? Zamontowałem siatkę ale nic to nie dało, przylatują i siadają przed siatką, ewentualnie wlatują przez szparę na dole… #!$%@?ć się idzie. Myślałem już nawet o wiatrówce bo to ciagle te same przylatują…
#golebie ##!$%@? #pomocy
  • 14
  • Odpowiedz
@Sercem_Wycinane: Zrobiłem pukawkę jak za starych dobrych czasów się robiło. Zrobiłem nawet taką na bogato, z balona. Niestety gnojek dostał, był spokój może przez dwa dni i znowu przylatują.
@Kopiec-Kreta: nie chcę żeby randomowy wróbelek się zatruł (,)
@spere: o kurczę, sprytny pomysł z tym montażem siatki! Dziękuję za poradę, kolców nie chcę za bardzo dawać bo w planach jest wstawianie mebelków
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Syn_Krzysztofa: te plastikowe ptaki nic nie dają. Mam fotę jak u sąsiada siedział sb gołąb na nim XD Siatkę byś musiał poprawić. U mnie kot wypłoszył ptaki i nie przylatują już. No, ale to duże poświęcenie ;)
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa: Na dole zamiast mocować siatkę bezpośrednio na kołki przykręcić listewkę albo rozciągnij linkę i dopiero do tego zamocuj siatkę - pozbędziesz się tych szpar. Raczej nic nie poradzisz na siadanie przed siatką, jedyna szansa to tak ją poprowadzić żeby gołąb nie miał gdzie usiąść. Ewentualnie kolce na gołębie ale to sprawdza się tak średnio. Popatrz sobie w necie na obrazki pod hasłem "siatka na balkon" albo "siatka na koty"
  • Odpowiedz