Wpis z mikrobloga

#rower #rowery #mtb #cross #pomocy
Witam wszystkich, pytanie wałkowane tysiąc razy będzie tysiąc jeden. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaki rower kupić, jestem tak zielony w tym temacie jak tylko się da - ostatnio jeździłem 5 lat temu na 20 paro letnim rowerze pseudogóral (ważył chyba ponad 20kg ale dawałem radę mając formę robić te 30-70km) unikam dróg asfaltowych jak tylko się da, jednak wiadomo jak jest nie zawsze się da, zamierzam jeździć do lasu, nad jeziora, często droga po kostce brukowej.
Przedział cenowy 1000-2000 zł, szarpnąłbym się na te 2300 zł ale więcej to już dla mnie przesada na start.
Nie wiem nawet czy lepiej brać MTB czy Crossa (chyba MTB xD).
Dałoby radę coś zdziałać w sklepie centrumrowerowe albo decathlon?
  • 10
@PiotrLotr: no to tak jak napisalem wyzej. Uprzedze Cie przed komentarzami typu wlasnie jak ten trek i, ze jak to nie bedzie na deore albo jakies innej tam grupie osprzetu to nie bedzie jechac. Otóż bedzie jechac, kola beda sie kręcić, a ty bedziesz czerpał taka sama radosc z jazdy jak inni. No chyba, ze jarają Cie ładne spoiny lub napis na ramie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiotrLotr: przeszukaj sobie ofertę kands/lazaro. Ew. Romet ale mam wrażenie ie ze ostatnio zaczyna się bardziej cenić.
Ogólnie to moim zdaniem lepiej mieć gorsza przerzutka, a w zamian lepsze piasty/hamulce.