Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dziwny problem z oczami. Zaznaczam, że leczę się na nerwicę i przed sobą widzę ciemne plamki, zwłaszcza na jasnym tle. Problem się nasila oczywiście, gdy o nim myślę. Podejrzewam, że to może być kolejny objaw nerwicy, ale do głowy przychodzę mi różne myśli począwszy od tego, że stracę wzrok (wtedy od razu samobój). Jest to coś na zasadzie, że jak spojrzę np. szybko w prawo to ta plamka z punktu który patrzyłem z delikatnym opóźnieniem podąża za moim ruchem. Może nie tylko plamki co po prostu jakieś czarne kreski. Przy zamkniętych oczach też jak bym coś widział czasami... Albo jak czasami zdarza mi się przetrzeć oko mam od razu uczucie jak by mi się coś odklejało, nie mogę złapać wzroku przez 1/2 s, panika, zamykam oczy, otwieram normalnie i po sprawie. Niby mam delikatną wadę wzroku, aczkolwiek nie przeszkadza to w normalnym funkcjonowaniu, nie mam problemu z przeczytaniem bardzo dalekich tekstów, jedynie strasznie malutkie druczki mi się tak jak by rozmazywały. Czy iść z tym do okulisty i on zweryfikuję czy to jakiś problem z wzrokiem, czy do innego lekarza? A może tylko sam podkręcam działanie tego gówna.. Sam już nie wiem, wy macie też coś takiego przed oczami?

#nerwica #nerwicalekowa #nerwicanatrectw #zdrowie #okulista #gownowpis #kiciochpyta #pomocy #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bc544c8b1d4d9d794a06a8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mózg mamy tak zbudowany, że kamufluje nieistotne sygnały, ale wie o nich i ujawniają się kiedy ich szukasz.

Mam niedosłuch na jednym uchu i na tym samym mam głośniejsze szumy uszne - delikatny pisk i coś jak szuranie liśćmi. Nie słyszałem tego od tygodni bo się na tym nie skupiam.

Oczy też kamuflują nos i plamkę ślepą.

Morał jest taki, że galareta z czachy może ci ukrywać prawdziwe syndromy chorobowe
  • Odpowiedz