Wpis z mikrobloga

@100L3C: brzmi jak problem z uziemieniem laptopa albo brak ekranowania jakiegoś w przebiegu kabli. Sprawdź czy to samo się dzieje na samej baterii z odpiętym zasilaczem i odpiętym zewnętrznym monitorem. Ja miałem problem z monitorem po HDMI.
@100L3C: to odepnij monitor całkiem i posłuchaj (zasilanie i hdmi/display port, usb też jeśli jest).

Chodzi o to że może się tworzyć pętla masy i generować zakłócenia np. w rytm pracy procesora albo pracy myszki (czyli losowe przydźwięki).
@100L3C: hmm, ciężko mi będzie diagnozować na odległość. Słuchawki na innym urządzeniu działają ok? Dźwięk z komputera jak już leci też jest ok czy z jakimś przydźwiękiem?
@hero207: na innym urzadzeniu czyli telefon 0 problemow a dzwiek normalny jest jaki byl tylko ten swist czy jak to nazwac jest ciagle zwlaszcza jak cos robie zauwazylem ze jak np zmieniam karty to jest bardziej intensywny
@100L3C: dokładnie, to jest albo problem z uziemieniem/pętlą masy albo po prostu dopiero zwróciłeś uwagę na to i masz nienajlepiej zaekranowaną kartę dźwiękową.

Niestety nie umiem pomóc bardziej na odległość.