
Lekarz wprost oczekuje przywilejów w kolejkach

Czy lekarz, czy pielęgniarka, nie powinna stać w kolejce stwierdza dr Artur Płachta, członek NRL Bo jeśli ja stoję w kolejce do badania, to nie pracuję, a w tym czasie kilku pacjentów nie otrzyma pomocy. Jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie Polakówi z tego tytułu należą nam się pewne przywileje
z- 96
- #
- #
- #
- #
- #
- #






![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c0834752/f576910f56bd1b5bb0a58a38082a89dc9bb5811f0ca7bd799c740d59ef0a5af1,w220h142.jpg)










