@Sterax33: nooo, to jest beka z martwicy mózgu konfiarzy, że próbują zrobić zarzut z poświęcenia i determinacji prezydenta zaatakowanego kraju, a w tym samym czasie nie bąkną o wyciąganiu łap do Iranu, Chin i Korei Płn przez prezydenta kraju atakującego
  • Odpowiedz
@Bela022: to wygląda jakby w grupie przegrywow nastolatków pojawiła się dziewczyna i teraz oni się będą kłócić kto się tej dziewczynie podoba bardziej, analizować każdy gest i wyraz twarzy, byle tylko wyszło że Nawrockiego bardziej lubi
  • Odpowiedz
#polityka #bekazpisu jakby kogoś dziwiło, że pis ma ciągle ponad 20% poparcia nawet pomimo ucieczki zera czy tego, że Nawrocki strzela sobie fotki z patusami. Czy Pan Nadredaktor Andrzej Stankiewicz się w czymś pomylił?
szychun - #polityka #bekazpisu jakby kogoś dziwiło, że pis ma ciągle ponad 20% poparc...

źródło: 1000018676

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Debata Gozdyry i wypoku


@tomasz-kalucki: Oczywiście, że tak. Polska powinna mieć jak najbardziej dobre relacje z USA, ale sojuszy powinniśmy szukać z państwami takimi jak Czechy, Słowacja, Ukraina naszymi sąsiadami tym bardziej, że o Ukrainie i Ukraińcach można mieć naprawdę różne zdanie, ale mają realne doświadczenie bojowe.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: To ciekawe, stawiasz Chiny wyżej niż USA, nie neguje po prostu odważna opinia, rzadkość, szanuję!


@tomasz-kalucki: Nie napisałem o Chinach, chciałbym mieć z tym krajem jak najmniej interesów. Z resztą, najczęściej o tym kraju się nie mówi jako o Azji południowo-wschodniej. Myślałem o Indonezji, Filipinach, Malezji, Singapurze i Wietnamie przede wszystkim.
  • Odpowiedz
Uważam że powinniśmy mieć prawo żeby był obowiązek likwidacji samochodów starszych niż 20 lat. Nie mielibyśmy tych smrodzacych niezadbanych gowien na ulicy. Zadbane auta po 20 latach przechodziłyby na żółte tablice, tych by nie likwidowano.i. Co sadzicie?

#motoryzacja #polskiedrogi #samochody #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@del_pielo: Problem jest taki, że obecnie próbuje się nakręcać koło pod tytułem nie ma dzieci bo zamykają się porodówki, co absolutnie jest prawdą. Porodówki zamykają się dla tego, że nie ma dzieci, ale oni ten argument próbują odwracać jak kota ogonem.
  • Odpowiedz
XD piękny fikołek, a jak mają kobiety chcieć rodzić dzieci skoro obecny rząd proponuje im pokój na SOR?


@KOLEGAMAMY: Też uważam, że oczywiście powinno być inaczej. Natomiast nie możemy zapominać, że ten pokój na SOR jak to napisałeś to jest jedynie skutek a nie przyczyna.
  • Odpowiedz
  • 213
@robert_blaszczykowski: sekta. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć.
Dlatego prawaki mogą kłamać mimo informacji kontekstowych na X, mogą powielać kłamstwo obalone sto razy. Bo ludzie tego oczekują. Nie oczekują twardych dowodów. Potrzebują narracji.
  • Odpowiedz
Ale ten tik tok to jest szpiegujące g---o, nie ma chyba drugiej takiej aplikacji, ja się dziwię, że to legalne jest wogóle. Założyłem sobie konto w celu oglądania głupich filmików jako zabijacz czasu. Aplikacji nie łączyłem ani z kontem na FB ani z numerem telefonu, lokalizację też mam zazwyczaj wyłączoną w telefonie jak nie korzystam. Konto mam jedynie połączone z adresem mailowym, na którym nie mam żadnych znajomych. Nazwę sobie wymyśliłem jakąś
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Darozlew: To jest właśnie najbardziej creepy w tych apkach - człowiek myśli "hehe, anonimowe konto do oglądania kotów”, a po dwóch dniach algorytm: "czy może znasz swoją wychowawczynię z gimnazjum?” TikTok, podobnie jak Meta czy Google, potrafi bardzo dużo wyciągnąć z samych metadanych - wspólne Wi-Fi, kontakty innych osób, lokalizacja przybliżona, urządzenia w pobliżu, wzorce zachowań itd. I nagle wychodzi, że "anonimowe konto” w praktyce wcale takie anonimowe nie jest.
  • Odpowiedz