Jeśli chodzi o Suszka to polecam Wam materiały na Yutube z superwizjera TVN i nie tylko. Suszek nie żyje. Zresztą na wykopie też o tym było głośno. I to nie raz. Natomiast firmę przejął jego prawnik. Tak samo jak przejął cały majątek po Suszku. Nawet portfele kryptowalut zostały wyczyszczone. O tym też znajdziecie reportaże.
Ten cały adres który podał Przemysław Kral możecie sobie sprawdzić i on działa od 2016 roku i nic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biaukov wspomagający konfedpisowskie trolle to jest coś, co w życiu by mi się nie przyśniło. Za rok wybory z ogromną przewagą, szczególnie w przedziale wiekowym 18 - 35 wygrywa konfa / pis, snusiarz zaprzysięga odpowiednich sędziów trybunału, zero wraca do kraju, zdrowieje z raka i mamy drugie Węgry, coś pięknego. Ksysiu stanoski klaska uszami, szmatecki produkuje kolejne AI fejury automatycznie plusowane przez farmę botów, Memcel tyje 15 kilogramów powoli przepoczwarzając się w
inrzynier - Biaukov wspomagający konfedpisowskie trolle to jest coś, co w życiu by mi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-16 012758

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mirek_wyklety: Nie wygra.

A ja może kiedyś wrócę, jak będzie do czego i nie wyjdziemy z UE i NATO. Chociaż uważam, że Mariusze na emigracji w Newcastle nas z UE raczej wypiszą, ksysio się o to postara.
  • Odpowiedz
Rebe Braun, Janusz Cwefluś, Jaszczur i Ludwiczek w kanale zero to nie jest problem.
Problemem jest rapujący cz******* mający problemy z psychiką.
Krzyś ładnie korbą kreci w Brajton
#polityka #kanlazero
ater - Rebe Braun, Janusz Cwefluś, Jaszczur i Ludwiczek w kanale zero to nie jest pro...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ater: pytanie czy chwali działania Hitlera czy co robi
Bo teraz łatwo kogoś nazwać naziolem, ktoś powie głupstwo i potem reszta rzeczy które mówi z sensem od razu traci znaczenie to jak to jest z tym naziolem niech stano zrobi program o Żydach jak taki cwany
  • Odpowiedz
#polityka ja sie zastanawiam, kiedy prawica zrozumie, ze KO to nie lewaki a liberałowie. Sraja lewakami co maja poparcie na poziomie 7,1 czy 3,2 poza progiem. Nawet szur braun ma wiecej. Ja pitole. A teraz pisiory sami uciekaja od pisiorow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam świetny pomysł.
Powinna wejść ustawa - zamiast więzienia przymusowe prace społeczne fizyczne, pracownik na tak zwanej umowie przestępczej, czyli normalnie robi jak każdy inny, ale nie dostaje wynagrodzenia, tylko posiłki. Wtedy nie trzeba ściągać kolorowych, a Janusze zadowoleni, bo pracownik prawie darmowy. Więzienie tylko dla skrajnych przypadków za zbrodnie, co wy na to
#polityka #polska #prawo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PepeChad: I czym będą pracować? Śrubokrętami? Chemią? Nożami? Narzędziami, których nie powinno być w więzieniu? Tak po prostu grzecznie je sobie odstawią na swoje miejsce po skończeniu zmiany? ;)

Wcale to nie skończy się katastrofą, hehe. Nie bez powodu przywilej pracy dla osadzonych jest właśnie przywilejem.
  • Odpowiedz
@KitaxKita: Ale cyrk xD Nie wiem czy jest większy ignorant niż jankoski. Niektórzy mówią, że to szachy 5d w jego wykonaniu, ale gdyby tak było to chłop już dawno z talentem aktorskim siedziałby w hollywood
  • Odpowiedz
@ocynkowanyodpornynahejt: widać że tusk to amator: Na konto fundacji Zbigniewa Ziobry trafiło 450 tys. zł darowizny od kancelarii Przemysława Krala, prezesa giełdy Zondacrypto. W rozmowie z Wirtualną Polską przedstawiciel fundacji i były wiceminister sprawiedliwości zadeklarował, że nie zna darczyńców, a organizacja ma otrzymane środki przeznaczyć na akcję informacyjną dotyczącą „systemowego łamania prawa” przez rząd Donalda Tuska.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Stowarzyszenie, które powstało w ostatnich godzinach, jest formułą pozapartyjną, sprzeczną ze statutem partii. Działalność w ramach tego stowarzyszenia jest sprzeczna ze statutem PiS, to będzie rodziło konsekwencje dyscyplinarne — oświadczył rzecznik PiS Rafał Bochenek, komentując stowarzyszenie utworzone przez byłego premiera Mateusza Morawieckiego.


Niby urła urłie łba nie urwie ale nie dotyczy to pisu. Pięknie się sypią

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę przypomnieć wam jedną rzecz, od której wtedy zagotowała mi się krew. Pamiętacie, jak w piku pandemii podjęto decyzję o zamknięciu cmentarzy i tę decyzję przyjąłem z pełnym zrozumieniem. Miejsce zadumy, raczej pełne starszych ludzi — ten cholerny wirus zabrał mi już tak wiele, no ale nie będę ryzykował, żeby jakaś babcia czy starsza ciotka dostała go ode mnie czy kogoś innego. Jednak zdrowie jest najważniejsze.

Pamiętam, jak ludzie podporządkowali się decyzji rządu
JemKredki1983 - Chcę przypomnieć wam jedną rzecz, od której wtedy zagotowała mi się k...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poseł Konfederacji Grzegorz Płaczek boi się o swoje dzieci które oglądają mężczyzn homoseksualnych w telewizji, ale okazuje się, że nie utrzymuje z nimi kontaktu. 9-letnia córka nie chciała z nim wracać z jakiegoś kinderbalu, to powiedział jej, że albo wsiadasz teraz albo nigdy mnie już nie zobaczysz. Wybrała pierwszą opcję.

Obejrzałem rolkę na Instagramie o tym, ale tekst jest również na Wyborczej.

#konfederacja #polityka #lgbt #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach