Wszystko
Najnowsze
Archiwum
11
Stowarzyszenie Morawieckiego "sprzeczne ze statutem PiS"

Ci, którzy dołączyli do stowarzyszenia związanego z Mateuszem Morawieckim, mają jeszcze szansę się wycofać - przekazał po spotkaniu kierownictwa PiS rzecznik tej partii Rafał Bochenek. Nie ma wyłamywania, albo będzie wypad z list wyborczych.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
Biaukov wspomagający konfedpisowskie trolle to jest coś, co w życiu by mi się nie przyśniło. Za rok wybory z ogromną przewagą, szczególnie w przedziale wiekowym 18 - 35 wygrywa konfa / pis, snusiarz zaprzysięga odpowiednich sędziów trybunału, zero wraca do kraju, zdrowieje z raka i mamy drugie Węgry, coś pięknego. Ksysiu stanoski klaska uszami, szmatecki produkuje kolejne AI fejury automatycznie plusowane przez farmę botów, Memcel tyje 15 kilogramów powoli przepoczwarzając się w
źródło: Zrzut ekranu 2026-04-16 012758
Pobierz- 0
@mirek_wyklety: Nie wygra.
A ja może kiedyś wrócę, jak będzie do czego i nie wyjdziemy z UE i NATO. Chociaż uważam, że Mariusze na emigracji w Newcastle nas z UE raczej wypiszą, ksysio się o to postara.
A ja może kiedyś wrócę, jak będzie do czego i nie wyjdziemy z UE i NATO. Chociaż uważam, że Mariusze na emigracji w Newcastle nas z UE raczej wypiszą, ksysio się o to postara.
- 16
@ater: pytanie czy chwali działania Hitlera czy co robi
Bo teraz łatwo kogoś nazwać naziolem, ktoś powie głupstwo i potem reszta rzeczy które mówi z sensem od razu traci znaczenie to jak to jest z tym naziolem niech stano zrobi program o Żydach jak taki cwany
Bo teraz łatwo kogoś nazwać naziolem, ktoś powie głupstwo i potem reszta rzeczy które mówi z sensem od razu traci znaczenie to jak to jest z tym naziolem niech stano zrobi program o Żydach jak taki cwany
@ater: tylko ja interpretuję piosenkę h- h- inaczej niż dosłowny tekst?
źródło: 1000030784
Pobierz@Bezobjawowy_Optymista: nie widze tutaj nawet 1% dowodu na to, ze takie cos ma miejsce w iranie
@Bezobjawowy_Optymista: ciekawy jestem jak konfa reagowała jak na bahmut ruskie zrzucali biały fosfor.
#polityka ja sie zastanawiam, kiedy prawica zrozumie, ze KO to nie lewaki a liberałowie. Sraja lewakami co maja poparcie na poziomie 7,1 czy 3,2 poza progiem. Nawet szur braun ma wiecej. Ja pitole. A teraz pisiory sami uciekaja od pisiorow
#bekazlewactwa #neuropa #polityka #bekazpodludzi
Złodzieje ( z PO) zawsze najgłośniej krzyczą "łapać złodzieja".
Złodzieje ( z PO) zawsze najgłośniej krzyczą "łapać złodzieja".
źródło: a
Pobierz@RandomNetUser: Ten człowiek śmiał się w chwili, kiedy belgijski europoseł przemawiał nt. ludobójstwa w Gazie. Pamiętamy.
@RandomNetUser: 68,4% jego wypocin stanowią brednie, bełkot i zwykłe łgarstwa dla silniczków, które łyknął bez popity każde g---o z nalepką serduszka.
- 1
Mam świetny pomysł.
Powinna wejść ustawa - zamiast więzienia przymusowe prace społeczne fizyczne, pracownik na tak zwanej umowie przestępczej, czyli normalnie robi jak każdy inny, ale nie dostaje wynagrodzenia, tylko posiłki. Wtedy nie trzeba ściągać kolorowych, a Janusze zadowoleni, bo pracownik prawie darmowy. Więzienie tylko dla skrajnych przypadków za zbrodnie, co wy na to
#polityka #polska #prawo
Powinna wejść ustawa - zamiast więzienia przymusowe prace społeczne fizyczne, pracownik na tak zwanej umowie przestępczej, czyli normalnie robi jak każdy inny, ale nie dostaje wynagrodzenia, tylko posiłki. Wtedy nie trzeba ściągać kolorowych, a Janusze zadowoleni, bo pracownik prawie darmowy. Więzienie tylko dla skrajnych przypadków za zbrodnie, co wy na to
#polityka #polska #prawo
@PepeChad: upilnowania będzie kosztować więcej, niż więzienie. Zresztą możliwość pracy będąc w więzieniu zazwyczaj jest traktowane jako przywilej.
@PepeChad: I czym będą pracować? Śrubokrętami? Chemią? Nożami? Narzędziami, których nie powinno być w więzieniu? Tak po prostu grzecznie je sobie odstawią na swoje miejsce po skończeniu zmiany? ;)
Wcale to nie skończy się katastrofą, hehe. Nie bez powodu przywilej pracy dla osadzonych jest właśnie przywilejem.
Wcale to nie skończy się katastrofą, hehe. Nie bez powodu przywilej pracy dla osadzonych jest właśnie przywilejem.
- 15
Jankoski w końcu trafił na godnego przeciwnika xD
https://x.com/DawidParzyk/status/2044796079514767395/video/1
#polityka #nieruchomosci
https://x.com/DawidParzyk/status/2044796079514767395/video/1
#polityka #nieruchomosci
@KitaxKita: Ale cyrk xD Nie wiem czy jest większy ignorant niż jankoski. Niektórzy mówią, że to szachy 5d w jego wykonaniu, ale gdyby tak było to chłop już dawno z talentem aktorskim siedziałby w hollywood
@KitaxKita: debata Jankowski vs Jakubiak to byłby festiwal boomerskiego rozumku
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #heheszki #polska
Dej piniądz, bo mam chorom partię... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
W nawiązaniu do wpisu @Kempes, odpisałabym mu tam, ale jest tak delikatny i dał mnie na czarna listę xd
Dej piniądz, bo mam chorom partię... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
W nawiązaniu do wpisu @Kempes, odpisałabym mu tam, ale jest tak delikatny i dał mnie na czarna listę xd
źródło: Screenshot_20260416_211106_Brave
Pobierz@ocynkowanyodpornynahejt: chyba temu użytkownikowi chodziło o to że kaczyński g---o wpłacił a woła o kasę... o taką hipokryzje małej gnidy
@ocynkowanyodpornynahejt: widać że tusk to amator: Na konto fundacji Zbigniewa Ziobry trafiło 450 tys. zł darowizny od kancelarii Przemysława Krala, prezesa giełdy Zondacrypto. W rozmowie z Wirtualną Polską przedstawiciel fundacji i były wiceminister sprawiedliwości zadeklarował, że nie zna darczyńców, a organizacja ma otrzymane środki przeznaczyć na akcję informacyjną dotyczącą „systemowego łamania prawa” przez rząd Donalda Tuska.( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
Stowarzyszenie, które powstało w ostatnich godzinach, jest formułą pozapartyjną, sprzeczną ze statutem partii. Działalność w ramach tego stowarzyszenia jest sprzeczna ze statutem PiS, to będzie rodziło konsekwencje dyscyplinarne — oświadczył rzecznik PiS Rafał Bochenek, komentując stowarzyszenie utworzone przez byłego premiera Mateusza Morawieckiego.
Niby urła urłie łba nie urwie ale nie dotyczy to pisu. Pięknie się sypią
4
Stowarzyszenie Mateusza Morawieckiego. Rzecznik PiS zabrał głos

Stowarzyszenie, które powstało w ostatnich godzinach, jest formułą pozapartyjną, sprzeczną ze statutem partii. Działalność w ramach tego stowarzyszenia jest sprzeczna ze statutem PiS, to będzie rodziło konsekwencje dyscyplinarne oświadczył rzecznik PiS Rafał Bochenek, komentując stowarzyszenie
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
Chcę przypomnieć wam jedną rzecz, od której wtedy zagotowała mi się krew. Pamiętacie, jak w piku pandemii podjęto decyzję o zamknięciu cmentarzy i tę decyzję przyjąłem z pełnym zrozumieniem. Miejsce zadumy, raczej pełne starszych ludzi — ten cholerny wirus zabrał mi już tak wiele, no ale nie będę ryzykował, żeby jakaś babcia czy starsza ciotka dostała go ode mnie czy kogoś innego. Jednak zdrowie jest najważniejsze.
Pamiętam, jak ludzie podporządkowali się decyzji rządu
Pamiętam, jak ludzie podporządkowali się decyzji rządu

@JemKredki1983: Kazik taki antypis, a głosował na nawrockiego 😆
- 18
@BardzoSmutny: no jak nie jak tak xD pół pisu siedziało na zondzie. Sportwashing na sportowcach w polsce i we włoszech.
@BardzoSmutny: istnieje szansa że suszek pośmiertnie doprowadzi do rozwalenia pisu xD
- 3
@Warcomx: szczwane listy pisoskie teatrzyk robia
konto usunięte via Wykop
- 1
@Warcomx: I want to believe
- 7
Konfosurek pejo u gozdyry gada jak to polska zbiedniała przez ponad 20 lat bycia w ue (-‸ლ).
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Poseł Konfederacji Grzegorz Płaczek boi się o swoje dzieci które oglądają mężczyzn homoseksualnych w telewizji, ale okazuje się, że nie utrzymuje z nimi kontaktu. 9-letnia córka nie chciała z nim wracać z jakiegoś kinderbalu, to powiedział jej, że albo wsiadasz teraz albo nigdy mnie już nie zobaczysz. Wybrała pierwszą opcję.
Obejrzałem rolkę na Instagramie o tym, ale tekst jest również na Wyborczej.
#konfederacja #polityka #lgbt #
Obejrzałem rolkę na Instagramie o tym, ale tekst jest również na Wyborczej.
#konfederacja #polityka #lgbt #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@donatien-de-sade: a gdzie wady?
@zjadlbym_kebaba: spytaj tą osoba, widocznie wie czym jest sierp, młot i w ogóle średnio chyba cokolwiek wie




























Ten cały adres który podał Przemysław Kral możecie sobie sprawdzić i on działa od 2016 roku i nic