#polityka #wybory
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

panDario
- 4


gwda
via Wykop- 1
@panDario: Fachowiec xD

huopisko
via Android- 0
@panDario nie docenił pisowskiego betonu, zresztą Tusk popełnił ten sam błąd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@bristolska_skala_uformowania_stolca: To że głupi naród to było wiadomo już po 1 turze a teraz to nie ma żadnej różnicy który klaun z tych dwóch zostanie prezydentem
- 8
@panDario Trochę zmalała, ale nadal bardzo dużo
@panDario: Spokojnie....
źródło: 1000014525
Pobierz- 7
- 0
@Strzelec_wyborowej: no tak tak i im dłużej tu jesteś tym bardziej traktujesz to jak bardzo dziwny psychiatryk pełen przedziwnych urojeń xD
- 2
źródło: GsZUnHqWkAEUVk0
Pobierz#wybory #wyboryprezydenckie2025 #polityka #polska
W sumie to jeśli Nawrocki naprawdę okazję się bardzo złym Prezydentem to paradoksalnie może się okazać że w 2027 Pis nie będzie mógł rządzić nawet w potencjalnej koalicji z Konfederacją (nie mówię że tak się stanie) bo po prostu Polacy będę czuli niesmak do PiSu po potencjalnych wybrykach I aferach Nawrockiego więc jego wygrana może paradoksalnie nie gwarantować im wygranej
W sumie to jeśli Nawrocki naprawdę okazję się bardzo złym Prezydentem to paradoksalnie może się okazać że w 2027 Pis nie będzie mógł rządzić nawet w potencjalnej koalicji z Konfederacją (nie mówię że tak się stanie) bo po prostu Polacy będę czuli niesmak do PiSu po potencjalnych wybrykach I aferach Nawrockiego więc jego wygrana może paradoksalnie nie gwarantować im wygranej
@power-weak: Jak Nawrocki będzie fatalnym prezydentem, to wina za to spadnie na obecny rząd xd
@power-weak po tym wszystkim co wyszło już mam wrażenie nie ma co go ośmieszyć
- 9
- 13
źródło: Screen Shot
Pobierz@Towarzysz_Pawulon: wrazliwosc spoleczna bananow
@honeybadger9951: ziemniaki to mogla dac pani na kuchni tego osrodka, nie rozumie potrzeb ludzi. po co tam lazła głupia p----a
#polityka
Wszystko wskazuje na to, że jednak nie będzie żyletek, tak jak pan drzazga mówił. Nawrocki wygra pewnie
Wszystko wskazuje na to, że jednak nie będzie żyletek, tak jak pan drzazga mówił. Nawrocki wygra pewnie
- 9
Dziennikarze Onetu posiadają wiedzę, że istnieje nagranie ustawki w której brał udział Karol Nawrocki, tylko nie udało im się jeszcze go zdobyć, bo środowisko gdańskich grup przestępczych jest mocno hermetyczne i ciężko coś od nich pozyskać. Stankiewicz mówi, że będą się starali to nagranie wyciągnąć.
#wybory #polityka #nawrocki
#wybory #polityka #nawrocki
@MarianJanusz: Team Choroszcz
No i c--j no i cześć, tyle tuskobotów jak krew w piach XD #polityka
źródło: 500253071_1004700625197702_8712192087498379816_n
Pobierz@pogromca_neuropkuf mmmm jaki bedzie pyszny bolik doopeczki jutro. Lewakom odwloki pekna hahahahaha
Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: gi7gex369ce91
Pobierz
źródło: aRwL4ZMW_700w_0
Pobierz@WscieklyIRozjuszonyManlet Imigrantów absolutnie nie lubię ale trzeba być pisowskim kmiotem żeby nie widzieć statystyk i nie rozumieć że to ich p------a partia na nielegalu wpuściła setki tysięcy czarnych, jeszcze biorác przy tym haracz. Banda debili i tyle, dziesiątki lat wybijania inteligencji dają się we znaki.
Tak to jest, jak się głosuje po czteropaku żubra i serce najtańszej wódy. #polityka
@kochamcovid: tak to jest jak się nie szanuje Polaków ;)
@kochamcovid: polaczki kochają tanie jedzenie i promocje na piwsko
źródło: temp_file8187761215836968740
Pobierz- 16
Jeśli prognozy się potwierdzą to są to moje ostatnie wybory w tym kraju. Myślałem, że po parlamentarnych w 2023 sytuacja na polskiej scenie politycznej się choć ciut uzdrowi, myliłem się..
Obecny rząd jest jaki jest, ale to co dostaniecie w 2027 to będzie istny miks; niekompetencji, hipokryzji, okradania obywateli w biały dzień, propagandy rodem z III rzeszy, śmiania się z uczciwie pracujących, dalszego rozwalania demokracji.
Ja się wypisuję. Będę słowny, zawsze uważałem, że osoby
Obecny rząd jest jaki jest, ale to co dostaniecie w 2027 to będzie istny miks; niekompetencji, hipokryzji, okradania obywateli w biały dzień, propagandy rodem z III rzeszy, śmiania się z uczciwie pracujących, dalszego rozwalania demokracji.
Ja się wypisuję. Będę słowny, zawsze uważałem, że osoby
@Tratak: emocjonalnie jestem w tym samym miejscu co Ty, i wnioskuję że tysiące innych popadną w defetyzm po dzisiejszym dniu, bo już nie ma o co walczyć. Legendarne rekordy frekwencyjne to już przeszłość
- 0
@TzK_ dlaczego? Bo chcę żyć w normalnym kraju, gdzie politycy nie będą mnie okradać? Rzeczywiście beka, że chcę założyć rodzinę i wychować dzieci w miejscu w którym będą bezpieczne
- 6
źródło: GsZWnPjW0AA9mhe
Pobierz




























