#wybory #wyboryprezydenckie2025 #polityka #polska

W sumie to jeśli Nawrocki naprawdę okazję się bardzo złym Prezydentem to paradoksalnie może się okazać że w 2027 Pis nie będzie mógł rządzić nawet w potencjalnej koalicji z Konfederacją (nie mówię że tak się stanie) bo po prostu Polacy będę czuli niesmak do PiSu po potencjalnych wybrykach I aferach Nawrockiego więc jego wygrana może paradoksalnie nie gwarantować im wygranej
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziennikarze Onetu posiadają wiedzę, że istnieje nagranie ustawki w której brał udział Karol Nawrocki, tylko nie udało im się jeszcze go zdobyć, bo środowisko gdańskich grup przestępczych jest mocno hermetyczne i ciężko coś od nich pozyskać. Stankiewicz mówi, że będą się starali to nagranie wyciągnąć.

#wybory #polityka #nawrocki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WscieklyIRozjuszonyManlet Imigrantów absolutnie nie lubię ale trzeba być pisowskim kmiotem żeby nie widzieć statystyk i nie rozumieć że to ich p------a partia na nielegalu wpuściła setki tysięcy czarnych, jeszcze biorác przy tym haracz. Banda debili i tyle, dziesiątki lat wybijania inteligencji dają się we znaki.
  • Odpowiedz
Jeśli prognozy się potwierdzą to są to moje ostatnie wybory w tym kraju. Myślałem, że po parlamentarnych w 2023 sytuacja na polskiej scenie politycznej się choć ciut uzdrowi, myliłem się..

Obecny rząd jest jaki jest, ale to co dostaniecie w 2027 to będzie istny miks; niekompetencji, hipokryzji, okradania obywateli w biały dzień, propagandy rodem z III rzeszy, śmiania się z uczciwie pracujących, dalszego rozwalania demokracji.

Ja się wypisuję. Będę słowny, zawsze uważałem, że osoby
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tratak: emocjonalnie jestem w tym samym miejscu co Ty, i wnioskuję że tysiące innych popadną w defetyzm po dzisiejszym dniu, bo już nie ma o co walczyć. Legendarne rekordy frekwencyjne to już przeszłość
  • Odpowiedz
  • 0
@TzK_ dlaczego? Bo chcę żyć w normalnym kraju, gdzie politycy nie będą mnie okradać? Rzeczywiście beka, że chcę założyć rodzinę i wychować dzieci w miejscu w którym będą bezpieczne
  • Odpowiedz