Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Je22

Je22

Dołączył 3 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1446
  • Znaleziska 16
  • Mikroblog 1430
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
Je22
Je22 przedwczoraj, 11:24:49
  • 3
Nie ma to jak u--------c ostatni przedmiot, na 3 roku w czerwcu, na finiszu pracy licencjackiej xD
#studbaza
Je22 - Nie ma to jak u--------c ostatni przedmiot, na 3 roku w czerwcu, na finiszu pr...

źródło: 16127

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Je22
Je22
Autor
przedwczoraj, 11:32:23 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: Jak warunkowo skoro to 3 rok?
  • Odpowiedz
Je22
Je22
Autor
przedwczoraj, 12:39:49 via Wykop
  • 0
@d666: No ale to jest 3 rok, i nie moge wziac warunku XD
  • Odpowiedz
Je22
Je22 przedwczoraj, 07:12:32
  • 1
Dlaczego Turcja ma takie silne wojsko, skoro wydawali i wydają mniej od nas?
#wojsko #militaria #ukraina #turcja #ekonomia #pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niegwynebleid
niegwynebleid
przedwczoraj, 07:17:11 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
przedwczoraj, 07:34:22 via Wykop
  • 4
@Je22:
Bo polskie wojsko jest jak polska służba zdrowia a generałowie i pułkownicy jak ordynatorzy i lekarze - biorą 95% środków na siebie.
  • Odpowiedz
Je22
Je22 22.06.2026, 21:51:18
  • 2
Zajebiste te ujęcia w tunelu
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NCR_CraigBoone
NCR_CraigBoone
22.06.2026, 21:48:21
  • 0
ciekawe czy gdyby grali Hindusi to czy trybuny by opustoszały :P #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Je22
Je22 22.06.2026, 21:50:18 via Wykop
  • 0
@NCR_CraigBoone: Mecz musiałby zostać przerwany, bo kibice rywali i piłkarze nie wytrzymali by smrodu
  • Odpowiedz
Je22
Je22 22.06.2026, 21:46:33
  • 0
Amerykance nie wpadli na pomysł by zrobić dach, chociaż dla kibiców?
D------e te stadiony
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cygan12345
Cygan12345
Cygan12345
22.06.2026, 21:43:29
  • 7
Tak jak Niemcy jak tylko poczują krew to duszą frajera i ładują ile goli się da, to Francuzi mi się kojarzą z niesamowitym męczeniem buły i grą na 30 procent kiedy tylko mogą
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Je22
Je22 22.06.2026, 21:45:44 via Wykop
  • 0
@Cygan12345: Przecież Francuzi sporo bramek strzelają. Mają średnią coś koło 3, na mecz
  • Odpowiedz
hajnekan
hajnekan
hajnekan
22.06.2026, 21:12:39
  • 0
Nie ogladam zbyt czesto Francji ani Rabiota sle on taki dobry czy bardziej pupilek trenera? #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Je22
Je22 22.06.2026, 21:13:23 via Wykop
  • 0
@hajnekan: Potrzebny chociaz 1 bialy, do zarządzania
  • Odpowiedz
Je22
Je22 22.06.2026, 19:05:26
  • 4
Jezu jakby Messi trafił karnego i teraz jeszcze ten wolny wszedł xD
Czeladnik z madery w kaftanie by skończył
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czemu_dlaczego
czemu_dlaczego
22.06.2026, 19:17:00 via Wypiek
  • 0
@Je22 ale nie trafił xD
  • Odpowiedz
bezzebnywampir
bezzebnywampir
22.06.2026, 18:49:28
  • 12
#mecz czy wiedzieliscie ze jak obrócicie flagę Austri do góry nogami to nadal to będzie flaga Austri?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Je22
Je22 22.06.2026, 18:53:02 via Wykop
  • 0
@bezzebnywampir: Austriacy to wgl nam flagę p-------i
Je22 - @bezzebnywampir: Austriacy to wgl nam flagę p-------i

źródło: 16061

Pobierz
  • Odpowiedz
trinty
trinty
22.06.2026, 17:27:15
  • 0
#mecz po jaki h te przerwy jakieś woke dla gejów
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Je22
Je22 22.06.2026, 17:28:22 via Wykop
  • 1
@trinty: Dla reklam.
Większość tv, puszcza w trakcie ich reklamy XD
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
22.06.2026, 00:06:19
  • 12
Niesamowite, ze mecze w nocy czasu europejskiego są zawsze najbardziej popirdolone xD
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Je22
Je22 22.06.2026, 00:07:13 via Wykop
  • 1
@LamajHarma: Tutaj 3/4 meczy jest w nocy XD
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
22.06.2026, 00:05:16
  • 3
No to chyba Urugwaj odpada, wątpię aby przeszli Hiszpanów
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Je22
Je22 22.06.2026, 00:06:39 via Wykop
  • 1
@Rmaala: Jesli nie dostaną mocno w dupe albo zremisują to moze uda sie z 3 miejsca wyjść.
  • Odpowiedz
Je22
Je22 22.06.2026, 00:05:13
  • 0
Nie dość ze przylądek zremisował, to sędzia był pod Urugwaj xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Je22
Je22 22.06.2026, 00:01:32
  • 0
Czemu tam karnego nie było
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Je22
Je22 21.06.2026, 21:00:01
  • 1
O k---a zawał
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Je22
Je22 21.06.2026, 20:39:29
  • 2
Najgorsze w nowej formule jest to, ze nawet jak Belgia by przegrała, to i tak na 80% wyjdzie
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
21.06.2026, 13:52:14
  • 203
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Je22
Je22 21.06.2026, 18:52:51 via Wykop
  • 0
@TakiSeLogin: Tylko ze to amerykański przedział, w Polsce jest troche do przodu
  • Odpowiedz
Je22
Je22 20.06.2026, 21:53:59
  • 0
Co ci napastnicy o----------ą
Przeciez to jakiś lepszy grajek z orlika, by strzelił chociaz z 1
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 24.12.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 18.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking