Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Je22:
Bo polskie wojsko jest jak polska służba zdrowia a generałowie i pułkownicy jak ordynatorzy i lekarze - biorą 95% środków na siebie.
Bo polskie wojsko jest jak polska służba zdrowia a generałowie i pułkownicy jak ordynatorzy i lekarze - biorą 95% środków na siebie.
- 2
Zajebiste te ujęcia w tunelu
#mecz
#mecz
ciekawe czy gdyby grali Hindusi to czy trybuny by opustoszały :P #mecz
Je22 via Wykop
- 0
@NCR_CraigBoone: Mecz musiałby zostać przerwany, bo kibice rywali i piłkarze nie wytrzymali by smrodu
- 0
Tak jak Niemcy jak tylko poczują krew to duszą frajera i ładują ile goli się da, to Francuzi mi się kojarzą z niesamowitym męczeniem buły i grą na 30 procent kiedy tylko mogą
#mecz
#mecz
Je22 via Wykop
- 0
@Cygan12345: Przecież Francuzi sporo bramek strzelają. Mają średnią coś koło 3, na mecz
- 0
Nie ogladam zbyt czesto Francji ani Rabiota sle on taki dobry czy bardziej pupilek trenera? #mecz
- 4
Jezu jakby Messi trafił karnego i teraz jeszcze ten wolny wszedł xD
Czeladnik z madery w kaftanie by skończył
#mecz
Czeladnik z madery w kaftanie by skończył
#mecz
@Je22 ale nie trafił xD
#mecz czy wiedzieliscie ze jak obrócicie flagę Austri do góry nogami to nadal to będzie flaga Austri?
Je22 via Wykop
- 0
@bezzebnywampir: Austriacy to wgl nam flagę p-------i
źródło: 16061
Pobierz- 0
#mecz po jaki h te przerwy jakieś woke dla gejów
- 12
Niesamowite, ze mecze w nocy czasu europejskiego są zawsze najbardziej popirdolone xD
#mecz
#mecz
Je22 via Wykop
- 1
@LamajHarma: Tutaj 3/4 meczy jest w nocy XD
- 3
No to chyba Urugwaj odpada, wątpię aby przeszli Hiszpanów
#mecz
#mecz
- 0
Nie dość ze przylądek zremisował, to sędzia był pod Urugwaj xD
#mecz
#mecz
- 0
Czemu tam karnego nie było
#mecz
#mecz
- 1
O k---a zawał
#mecz
#mecz
- 2
Najgorsze w nowej formule jest to, ze nawet jak Belgia by przegrała, to i tak na 80% wyjdzie
#mecz
#mecz
- 203
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Je22 via Wykop
- 0
@TakiSeLogin: Tylko ze to amerykański przedział, w Polsce jest troche do przodu
- 0
Co ci napastnicy o----------ą
Przeciez to jakiś lepszy grajek z orlika, by strzelił chociaz z 1
#mecz
Przeciez to jakiś lepszy grajek z orlika, by strzelił chociaz z 1
#mecz
Osiągnięcia
Mikroblogger
od 24.12.2023Mikroblogger Rocznica
od 18.01.2026Rocznica









#studbaza
źródło: 16127
Pobierz