Ale trzeba uczciwie przyznać, że takiej meli na ryj jaką dostał Trzaskowski, to chyba jeszcze nie było xD

Exit Poll chyba nigdy nie mylił się co do ostatecznego wyniku. Mogli się jebnąć procentowo, ale finalnie każdy kto tam zwyciężał, to na koniec w oficjalnych wynikach też wygrywał.

On jeden doznał tego „zaszczytu”, żeby zostać tak upokorzony XD

#wybory #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie w tym momencie mnie to zastanawia jak Polska tą niepodległość dała radę odzyskać i jakim cudem my się z komuny wygrzebaliśmy?

Przecież nasz naród ewidentnie wolności i spokoju nie lubi, bo konsekwentnie głosuje na ludzi reprezentujących silnie emocjonalne radykalne poglądy i wręcz zaczyna coraz bardziej wypierać w tym jakąkolwiek argumentacje.
#wybory #polityka
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- miej 20-39 lat
- od 15 lat rządzą prezydenci z PiS
- ostatnie 8 z 10 lat całkowitą władzę miał PiS
- głosuj w pierwszej na brauna albo Mentzena
- głosuj w drugiej na pisowca który kłamie w drugim słowie nazywając sie kandydatem „obywatelskim” bo chcesz zmiany „duopolu”

Jak
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli wygra Nawrocki, to będzie to dowód zmarnowanej szansy koalicji. Według mnie z-----i:
– Nie mieli rzecznika, nie zadbali o PR
– Powinni zasypać Dude ustawami, nie mówić, że czegoś się nie da, to nie robią
– Nie gadać głupot, ale chyba nie potrafią
– Jasno zadeklarować, że ogarną temat mieszkalnictwa…

Niestety.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

– Powinni zasypać Dude ustawami, nie mówić, że czegoś się nie da, to nie robią


@Krim_Prim: Nie ogarniam zupełnie dlaczego nie wysyłali hurtowo tych ustaw tylko trzymali a potem było to bardzo łatwo odbić, że duda zawetował tylko 6 na XXX ustaw. Idiotyzm
  • Odpowiedz
Błędem Tuska, który zdecydował o porażce, było postawienie w drugiej turze na mobilizację elektoratu z 2023 (może zapomniał, że wygrał z minimalną przewagą), który częściowo się wyczerpał (widać po słabych notowaniach rządu) i w tym celu wysunął na pierwszy plan przede wszystkim siebie i Sikorskiego, Giertych grzał serwery jak nigdy, nie miał obiekcji gdy kampanię Trzaskowskiemu zaczęła robić stara komunistka Senyszyn. Na pierwszy plan dosłownie wyszły WSZYSTKIE postacie, które odstraszają Konfiarzy.

Tymi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jabbababba: Po prostu Polacy widzą, że tusk i jego zwyrodniała partia to oszuści, wincyj nienawiści i pogardy sekciarze, na pewno tak wygracie kolejne wybory XD edit i co jest k---a niby takiego złego akurat w jedzeniu z biedry?
  • Odpowiedz