Gardzę pisem i tym co zrobił z tym pięknym narodem. #polityka
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

KenCzi
- 9

futurehawk
via Wykop- 7
@KenCzi: pięknym haha

czemu_dlaczego
via Wypiek- 10
@KenCzi gardzę płaczkami i tym, co zrobili z tym pięknym wykopem xD
- 245
Ale trzeba uczciwie przyznać, że takiej meli na ryj jaką dostał Trzaskowski, to chyba jeszcze nie było xD
Exit Poll chyba nigdy nie mylił się co do ostatecznego wyniku. Mogli się jebnąć procentowo, ale finalnie każdy kto tam zwyciężał, to na koniec w oficjalnych wynikach też wygrywał.
On jeden doznał tego „zaszczytu”, żeby zostać tak upokorzony XD
#wybory #polityka
Exit Poll chyba nigdy nie mylił się co do ostatecznego wyniku. Mogli się jebnąć procentowo, ale finalnie każdy kto tam zwyciężał, to na koniec w oficjalnych wynikach też wygrywał.
On jeden doznał tego „zaszczytu”, żeby zostać tak upokorzony XD
#wybory #polityka
źródło: GsZSyS8WIAAbYyR
Pobierz- 141
@Kamero: To będzie świetny prezydent.
- 8
@Coxex żymski Yoda
źródło: temp_file1631075913292051768
Pobierz- 7
Prawda taka, ze wygrałby z trzaskowskim nawet dąb bartek :D USMIECHAJCIE SIE POLAKI, KOCHAM WAS!
Ja jestem hepi, ze trzaskowska nie wygrala (。◕‿‿◕。)
#polityka #wybory #prezydentradzi
Ja jestem hepi, ze trzaskowska nie wygrala (。◕‿‿◕。)
#polityka #wybory #prezydentradzi
źródło: temp_file4130900583532138751
Pobierz- 528
W sumie w tym momencie mnie to zastanawia jak Polska tą niepodległość dała radę odzyskać i jakim cudem my się z komuny wygrzebaliśmy?
Przecież nasz naród ewidentnie wolności i spokoju nie lubi, bo konsekwentnie głosuje na ludzi reprezentujących silnie emocjonalne radykalne poglądy i wręcz zaczyna coraz bardziej wypierać w tym jakąkolwiek argumentacje.
#wybory #polityka
Przecież nasz naród ewidentnie wolności i spokoju nie lubi, bo konsekwentnie głosuje na ludzi reprezentujących silnie emocjonalne radykalne poglądy i wręcz zaczyna coraz bardziej wypierać w tym jakąkolwiek argumentacje.
#wybory #polityka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
jakim cudem my się z komuny wygrzebaliśmy?
@ruda_stuleja: pierestrojka panie i Gorbaczov, mówi to panu coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wolność zawdzięczamy wyłącznie temu, że się ZSRR od środka posypał xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 48
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Heroina340 Walaszek by nawet tego nie wymyślił
@Heroina340 kraj-mem
- 3
@sawes1 zobacz jak te określenia antypolsko brzmią.
Polak to smutny zakompleksiony cham, krętacz i cwaniak. I takiego będzie miał prezydenta
Polak to smutny zakompleksiony cham, krętacz i cwaniak. I takiego będzie miał prezydenta
@GrammarNazi ciekawa samokrytyka
- 12
- 685
- miej 20-39 lat
- od 15 lat rządzą prezydenci z PiS
- ostatnie 8 z 10 lat całkowitą władzę miał PiS
- głosuj w pierwszej na brauna albo Mentzena
- głosuj w drugiej na pisowca który kłamie w drugim słowie nazywając sie kandydatem „obywatelskim” bo chcesz zmiany „duopolu”
Jak
- od 15 lat rządzą prezydenci z PiS
- ostatnie 8 z 10 lat całkowitą władzę miał PiS
- głosuj w pierwszej na brauna albo Mentzena
- głosuj w drugiej na pisowca który kłamie w drugim słowie nazywając sie kandydatem „obywatelskim” bo chcesz zmiany „duopolu”
Jak
- 40
Jeśli wygra Nawrocki, to będzie to dowód zmarnowanej szansy koalicji. Według mnie z-----i:
– Nie mieli rzecznika, nie zadbali o PR
– Powinni zasypać Dude ustawami, nie mówić, że czegoś się nie da, to nie robią
– Nie gadać głupot, ale chyba nie potrafią
– Jasno zadeklarować, że ogarną temat mieszkalnictwa…
Niestety.
– Nie mieli rzecznika, nie zadbali o PR
– Powinni zasypać Dude ustawami, nie mówić, że czegoś się nie da, to nie robią
– Nie gadać głupot, ale chyba nie potrafią
– Jasno zadeklarować, że ogarną temat mieszkalnictwa…
Niestety.
@Krim_Prim: no, ciekawe co teraz zrobią. Niech Tusk zrobi nowe wybory i niech polaczki sobie wybiorą konfopisowski rząd i dopiero poczują buta na mordzie (i będą sie jeszcze cieszyć)
– Powinni zasypać Dude ustawami, nie mówić, że czegoś się nie da, to nie robią
@Krim_Prim: Nie ogarniam zupełnie dlaczego nie wysyłali hurtowo tych ustaw tylko trzymali a potem było to bardzo łatwo odbić, że duda zawetował tylko 6 na XXX ustaw. Idiotyzm
- 23
źródło: temp_file5702309297040647951
Pobierz- 2
Błędem Tuska, który zdecydował o porażce, było postawienie w drugiej turze na mobilizację elektoratu z 2023 (może zapomniał, że wygrał z minimalną przewagą), który częściowo się wyczerpał (widać po słabych notowaniach rządu) i w tym celu wysunął na pierwszy plan przede wszystkim siebie i Sikorskiego, Giertych grzał serwery jak nigdy, nie miał obiekcji gdy kampanię Trzaskowskiemu zaczęła robić stara komunistka Senyszyn. Na pierwszy plan dosłownie wyszły WSZYSTKIE postacie, które odstraszają Konfiarzy.
Tymi
Tymi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jabbababba: Po prostu Polacy widzą, że tusk i jego zwyrodniała partia to oszuści, wincyj nienawiści i pogardy sekciarze, na pewno tak wygracie kolejne wybory XD edit i co jest k---a niby takiego złego akurat w jedzeniu z biedry?
@XgabrielX:
Z tym poziomem pogardy, wobec ludzi biednych i słabo wykształconych, to będą ich musieli zamknąć w obozach, żeby wygrać.
Z tym poziomem pogardy, wobec ludzi biednych i słabo wykształconych, to będą ich musieli zamknąć w obozach, żeby wygrać.
- 16
- 3
@ish_waw: Matrix































