
"Tramwaj z Bonn znów padł i zablokował pętlę Połabską"
Poważne utrudnienia w funkcjonowaniu poznańskiej komunikacji tramwajowej. Najpierw na pętli Połabska doszło do awarii wagonu niedawno zakupionego przez MPK Poznań z Bonn, a wkrótce później na ul. Grunwaldzkiej z innego pojazdu odpadł silnik trakcyjny informuje na Facebooku portal Radio Poznań. In
z- 12
- #
- #
- #
- #














