W Wielkiej Brytanii jeżeli prowadzisz działalność self-employed (JDG) i zarabiasz do £12 570 (66 644zł) nie płacisz podatku, później 9% od nadwyżki nad tą kwotą, nie płacisz też składek na ubezpieczenie społeczne do kwoty £6 725 (35 654zł), powyżej tej kwoty składka to £179.40 (951zł) rocznie.

U nas ZUS co miesiąc zabiera więcej na ubezpieczenie społeczne.

#biznes #dzialalnoscgospodarcza #wybory #polityka #polska #wielkabrytania
Przecież wysyłają Herkulesy po co siejesz ferment?


@Aquamen: Po to żeby wysłali, nawet Bułgaria i Rumunia dały radę ewakuować swoich obywateli. A Polska? A Polski konsulat twierdzi, że jest zamknięta przestrzeń powietrzna i nic się da zrobić. I mówi to ludziom, którzy siedzą na lotnisku w Izraelu i widzą, jak Rumunii i Bułgarzy odlatują samolotami do domu.
Pobierz Sabr - >Przecież wysyłają Herkulesy po co siejesz ferment?

@Aquamen: Po to żeby wysł...
źródło: partyjny-belkot-to-nie-informacja-napis-na-murze-prl
Wczoraj Andrzej Stankiewicz (najlepiej poinformowany dziennikarz polityczny w Polsce), rzucił info że w konfederacji były plany odpalenia akcje ##!$%@? (xD), żeby pokazać że na pewno konfederacja nie wejdzie w koalicje z pisem.

Ale część polityków/środowisk konfederacji się na to nie zgodziło xD xD xD

#neuropa #bekazkonfederacji #konfederacja #bekazprawakow #wybory #4konserwy #bekazpisu #polityka
Jedynie co wiem na pewno to mój głos na 100% nie pójdzie ani na Lewicę, ani na PIS.


@MReX_: Czyli a podsawowe pytanie sobie odpowiedziales. Podstawowe pytanie brzmi:
Czy chcesz aby dalej pis rzadzil.

Ty jak widac nie chcesz. Wiec nie glosujesz na pis, konfederussje i BS

Masz do wyboru:
KO
NL
TD

Na lewice nie chcesz wiec zostaje Ci KO albo TD

KO tak i tak sie dostanie wiec moze
Polacy od 24 godzin koczują na lotnisku w Tel Awiwie, siedzą z ludźmi z całego świata. Patrzą jak inni robią odprawy, zaprzyjaźnieni Bułgarzy odlatują rządowym samolotem do domu a polski konsulat utrzymuje, że przestrzeń powietrzna jest zamknięta i każe czekać na konsula, który być może przybędzie na lotnisko xD Żadnej pomocy, wody, jedzenia, w kraju gdzie kebab może kosztować więcej, niż loty xD

Po dobie Blaszczak informuje na Twitterze xD, że wyślemy
że wyślemy prawie półwieczne Herculesy


@Silvestre_Cucumeris: jak ogólnie z wydźwiękiem wpisu się zgadzam, tak to już jest czysta ojkofobia i zupełnie niesłuszne stawianie nas w najgorszym świetle. Po co? Przez takie zabiegi wychodzisz na kogoś kto #!$%@? w Polskę po to żeby #!$%@?ć, a nie żeby zwracać uwagę na problemy.

Samolot to nie jest Twój VW Passat, sam wiek budy nic nie mówi. Dzwoń do USAF że są #!$%@? biedakami, bo
no właśnie mówiłem to wielu osobom i robili wielkie oczy że jakto trzeba coś mówić?!


@Mete: Ale skad zdziwieie? Idziesz na wybory to z definicji glosujesz na wszystko. Sejm, senat, referendum.

Jak nie chcesz na cos zaglosowac to musisz to zglosic bo w komisji nie siedza wrozki i wydadza Ci wszystko.

Jak zglosisz to nie wydadza. I musza to odnotowac ze czegos nie chciales.